Inovácia na Magento 2: Musia predajcovia prejsť z Magento 1?

Foto od Mediamodifier na Pixabay

Magento 2 bol vydaný takmer pred dvoma rokmi a od prvého dňa sme ponúkali hosting Magento 2. Ale mnoho predajcov Magento eCommerce má dlhú históriu s Magento 1 a nechcú prejsť, hoci proces inovácie nie je náročný.

Rád by som sa pozrel na niektoré z dôvodov, prečo by maloobchodníci mali zvážiť prechod na Magento 2 a či tí, ktorí radšej zostanú pri Magento 1, budú pravdepodobne v blízkej budúcnosti čeliť problémom.

Prečo inovovať na Magento 2?

Magento 2 sa pripravovalo dlho. Jeho vývojári sa naučili veľa lekcií z rokov budovania a podpory Magento 1, lekcií, ktoré hlboko ovplyvnili vývoj Magento 2. Magento 2 je platforma elektronického obchodu pre moderný web.

Vylepšený výkon — Veľa pozornosti sa venovalo výrobe Magenta 2 tak rýchlo, ako by len mohlo byť. Vylepšenia Magento 2 zahŕňajú podstatne výkonnejšie indexy, lepšiu integráciu Varnish a ukladanie celej stránky do vyrovnávacej pamäte.

Vylepšený zážitok z nakupovania — Pre Magento 2 bol zážitok z nakupovania zjednodušený, poskytuje intuitívnejšie rozhranie, zjednodušený zážitok z platby a vylepšené možnosti pre mobilné nakupovanie.

Efektívnejší administrátorský zážitok — Správcovský panel je teraz plne dotykový a umožňuje používateľom spravovať svoje obchody z telefónov a tabletov. Okrem toho je teraz administrátorský panel logickejšie a intuitívnejšie usporiadaný, čím sa znižuje zložitosť vykonávania každodenných operácií údržby obchodu.

Jednoduchšie aktualizácie — Aktualizácie sú základnou súčasťou zabezpečenia Magento a Magento 2 uľahčuje inštaláciu aktualizácií, prechod medzi verziami a inštaláciu aplikácie Magento ako kedykoľvek predtým.

Čítať:  Spustenie internetového obchodu bez peňazí: Je to možné?

To je len zlomok funkcií dostupných v Magento 2. Maloobchodníci, ktorí inovovali na najnovšiu verziu Magento, zistili, že tieto zisky sa oplatí prejsť. Magento 2 je budúcnosť projektu Magento a maloobchodníci budú musieť v určitom okamihu upgradovať, ale je prechod na Magento 2 naliehavý?

Používatelia Magento 1 Enterprise Edition sa nemusia ničoho obávať. Podpora pre Magento 1 Enterprise Edition mala pôvodne skončiť tri roky po vydaní Magento 2. Začiatkom tohto roka však Magento oznámilo, že neplánuje sa ukončiť podpora pre Magento 1 Enterprise Edition. Podpora – vrátane bezpečnostných aktualizácií a opráv chýb – bude pokračovať v dohľadnej budúcnosti.

Situácia je taká menej jasné pre Magento 1 Community Edition. Je pravdepodobné, že podpora komunitnej verzie Magenta sa v blízkej budúcnosti skončí. Keďže však Magento 1 zostáva stále tak populárny, je možné, že komunita Magento projekt rozvinie a bude naďalej poskytovať podporu. Napriek tomu, ak vaša spoločnosť závisí od Magento Community Edition, je pravdepodobne rozumné urobiť si plány na upgrade.

Magento 2 je fantastická aplikácia elektronického obchodu, ale ak chcete zostať s Magento 1, je nepravdepodobné, že by to v dohľadnej budúcnosti spôsobilo vážne problémy. Zákazníci hostingu Hostinger Magento si môžu vybrať medzi Magento 1 a Magento 2 pri nastavovaní svojho hostingového účtu a naďalej podporujeme obe verzie.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE