Instagram Komentáre k tomuto príspevku sú obmedzené

Ste zvedaví, čo robí Komentáre k tomuto príspevku sú obmedzené myslis na instagrame?

V poslednej dobe ste na Instagrame mohli vidieť viacero chýb, ktoré vám v rámci ochrany komunity neumožňujú komentovať alebo páčiť sa mi príspevky. No, aby ste k tomu pridali, celkom nová funkcia vám umožňuje obmedziť komentáre pod konkrétnymi príspevkami.

V prípade, že by ste sa pýtali, či to znamená, že vám daná osoba zablokovala pridávanie komentárov pod svoje príspevky, bolo by prekvapením, že pravda je ďaleko za tým.

Pri pridávaní „Komentáre k tomuto príspevku boli obmedzené“ na Instagrame sa platforma zamerala na minimalizáciu kyberšikany prostredníctvom urážlivých komentárov, najmä pre verejné účty.

Aby ste sa podrobne dozvedeli, čo robí Komentáre k tomuto príspevku sú obmedzené čo znamená na Instagrame, ako pridávať komentáre k príspevkom, ktoré zobrazujú túto správu, a ďalšie, táto príručka je všetko, čo potrebujete.

Takže bez ďalších okolkov začnime!

Je dosť sklamaním otvoriť sekciu komentárov k príspevku, len aby ste narazili na správu, ktorá hovorí: „Komentáre k tomuto príspevku boli obmedzené“. To znamená, že nemôžete pridávať komentáre pod daný konkrétny príspevok.

Existujú rôzne dôvody, prečo môže používateľ prijať toto opatrenie, napríklad obmedzovať ľudí v spamovaní, používať nenávistné prejavy alebo nevhodný jazyk, obťažovať atď.

Ale čo presne robí Komentáre k tomuto príspevku sú obmedzené myslis na instagrame? Aby som bol priamy, komentáre možno obmedziť výberom konkrétneho publika, ktoré môže použiť sekciu komentárov. Môžu to byť vaši sledovatelia, ľudia, ktorých sledujete, alebo používatelia, ktorí sú len súčasťou vášho zoznamu „Blízki priatelia“.

Ak chcete k takýmto príspevkom pridať komentáre alebo zobraziť všetky komentáre, ktoré boli predtým pridané, pokračujte v čítaní!

Táto možnosť je dostupná len pre tých, ktorí vlastnia verejné alebo firemné účty. Môžete povoliť komentáre od každého, koho príspevok osloví, alebo od ľudí pridaných do vášho účtu. Ten sa ďalej delí na vašich sledovateľov, ľudí, ktorých sledujete, alebo oboje.

Čítať:  Speňažiť svoj blog pomocou EssayPro: Zistite, ako na to

Ak ste používateľom, ktorý chce obmedziť komentáre k príspevkom na Instagrame, budete musieť postupovať podľa nižšie uvedeného podrobného sprievodcu:

  1. Začnite spustením Instagram aplikáciu v telefóne.
  2. Potom prejdite do svojho profilu z kariet v spodnej časti obrazovky.
  3. Teraz klepnite na hamburgerové menu ikonu umiestnenú v pravom hornom rohu a vyberte nastavenie.
  4. Ďalej prejdite na Ochrana osobných údajov.
  1. Keď tam budete, klepnite na Komentáre.
  1. Odtiaľ prejdite na Povoliť komentáre od.
  1. Nakoniec vyberte skupinu ľudí, ktorí môžu komentovať váš príspevok jednoduchým klepnutím naň.

Existuje viac vlastných nastavení, ktoré môžete použiť na úplné vypnutie komentárov alebo blokovanie komentárov konkrétnych ľudí.

Instagram môže občas zlyhať pri načítaní všetkých komentárov pod príspevkom, kde môžu komentáre zanechávať iba niektorí ľudia. Táto situácia môže nastať, keď vlastník príspevku vymazal komentáre. Ak to chcete opraviť, budete musieť obnoviť stránku potiahnutím obrazovky nadol.

Niektorí používatelia tiež uviedli, že nie všetky komentáre boli viditeľné, hoci číslo naznačovalo niečo iné. Môže to byť preto, že Instagram zobrazuje iba najlepšie komentáre a na zobrazenie všetkých budete musieť klepnúť na Načítať ďalšie komentáre.

Existuje niekoľko ďalších faktorov, ktoré vám môžu brániť v prezeraní všetkého obsahu pod príspevkami s textom „Komentáre k tomuto príspevku boli obmedzené“. Môže ísť o slabé internetové pripojenie, poruchu v systéme siete Instagram atď.

Ak sa pokúšate pridať komentár a Instagram vám to nedovolí, môže sa vyskytnúť niekoľko druhov vyskakovacích chýb, napr. „Komentár je zablokovaný“ a „Komentáre k tomuto príspevku boli obmedzené“, „Nedá sa“ t príspevok. Klepnutím to skúste znova“ atď.

Čítať:  [Fixed] Instagram nemohol sledovať hashtagy

Okrem toho, že vlastníci účtu obmedzujú, kto môže alebo nesmie komentovať pod ich fotografiami alebo videami, môže existovať množstvo ďalších dôvodov, prečo vám Instagram môže blokovať zanechanie komentára. Pozrime sa na každú z nich podrobne.

1. Aplikácia Instagram nie je aktualizovaná.

In Oficiálne vyhlásenie Instagramu, vlastníci platformy jasne uviedli, že aplikácia musí byť aktualizovaná na najnovšiu dostupnú aktualizáciu, aby fungovala hladko. Ak teda nemôžete uverejniť komentár, toto je vaša prvá možnosť.

V iných zásadách Instagramu nemôžete do jedného komentára pridať viac ako päť zmienok @. Preto, ak chcete označiť pod jedným príspevkom viac ľudí, skúste ich rozdeliť do viacerých komentárov.

Podobne, jeden komentár nemôže obsahovať viac ako 30 hashtagov. To je dôvod, prečo môžete vidieť ľudí pridávať značky prostredníctvom viacerých komentárov pod jeden príspevok. Preto, aby ste sa vyhli blokovaniu komentárov zo strany Instagramu, musíte urobiť to isté.

Instagram má zoznam slov a fráz, ktoré porušujú podmienky a pokyny. Takže aj keď ste neúmyselne zahrnuli jedno z týchto filtrovaných slov do svojho komentára, váš komentár nebude uverejnený.

Instagram si veľmi dobre uvedomuje akúkoľvek spamovú aktivitu na stránke a okamžite ju zakáže vždy, keď ju zistí. Ak teda opakovane uverejňujete rovnaký komentár pod rovnakými alebo rôznymi príspevkami, je pravdepodobné, že nebudú uverejnené a zobrazí sa chyba blokovania komentárov.

Ďalším spôsobom, ako udržať platformu bez spamu a robotov, je obmedziť denné a hodinové limity určitých akcií. V prípade komentárov vám Instagram neumožňuje pridať viac ako 180-200 za deň. Kedykoľvek prekročíte tento limit, zobrazí sa chyba zablokovania akcie a komentár sa nepodarí odoslať.

Čítať:  13 najlepších aplikácií Instagram Stalker v roku 2024 (Insta Stalker)

7. Ste zablokovaný plagátom.

Ak nemôžete komentovať iba pod konkrétnym príspevkom, pravdepodobne vás obmedzuje jeho vlastník. Toto je celkom nedávna funkcia na Instagrame, kde môžete určitým ľuďom zablokovať zanechanie komentára pod vaším príspevkom. Pre istotu skúste komentovať pod inými obrázkami a videami a ak nebudete mať žiadne ťažkosti, predpoklad je správny.

Ak teraz chápete, čo robí Komentáre k tomuto príspevku sú obmedzené na Instagrame, je čas nájsť riešenie. Našťastie spôsob, ako obísť túto správu, je celkom jednoduchý.

Keď používateľ obmedzí používateľov, ktorí môžu pridávať komentáre pod ich obrázky a videá, má na výber štyri možnosti; všetci, ľudia, ktorých sledujete, vaši sledovatelia a vaši sledovatelia, ktorých sledujete.

Ak na stránke prieskumu narazíte na takýto príspevok a chcete pod neho pridať svoje poznámky, klepnite na tlačidlo „Sledovať“ vedľa používateľského mena vlastníka príspevku. Ak daná osoba dovolila komentovať iba svojich sledovateľov, teraz to budete môcť urobiť aj vy.

Ak však obmedzené publikum zahŕňa ľudí, ktorých sledujú, nezostáva žiadna iná možnosť, pokiaľ vás nebudú sledovať späť.

Často kladené otázky (FAQ):

Verejné a firemné účty Instagramu majú možnosť vybrať ľudí, ktorí môžu komentovať pod ich príspevkami. Preto vždy, keď využijú túto funkciu, osobám, ktoré nie sú uvedené v zozname, sa zobrazí správa „Komentáre k tomuto príspevku boli obmedzené“.

Ak chcete komentovať pod takýmito príspevkami, budete musieť sledovať účet daného používateľa, ak si vybral iba svojich sledovateľov.

Instagram vám umožňuje blokovať pod vašimi obrázkami a videami ľudí, od ktorých si neželáte komentáre. To vytvára bezpečnejšie a pohodlnejšie prostredie. Ak to chcete urobiť, prejdite do profilu používateľa, klepnite na ikonu s tromi bodkami, z rozbaľovacích možností vyberte „Obmedziť“ a klepnite na „Zrušiť“.

Čítať:  8 účinných stratégií na udržanie zákazníkov na vybudovanie trvalých vzťahov

Prípadne prejdite na „Nastavenia“ a vyberte „Súkromie“. Potom prejdite na „Komentáre“ a klepnutím na „Blokovať komentáre od“ pridajte ľudí do zoznamu.

Táto nová funkcia sa objavila pred niekoľkými rokmi a je veľmi užitočná, keď nechcete, aby osoba vedela, že nemá možnosť komentovať. Jednoducho prejdite na komentár osoby, potiahnite prstom doprava a klepnite na ikonu informácií. Potom z vyskakovacích možností vyberte možnosť Obmedziť „X“ a môžete začať.

Na všetkých sociálnych médiách môžu ľudia slobodne povedať svoj názor. Negatívne využitie tejto slobody však môže ovplyvniť duševné zdravie osoby, o ktorej hovoríte. Z tohto dôvodu Instagram umožnil používateľom vypnúť komentáre pre akýkoľvek príspevok, ktorý sa im páči.

Jednoducho otvorte príspevok, pre ktorý chcete vypnúť komentáre, a klepnite na ponuku s tromi bodkami. Potom v rozbaľovacej ponuke vyberte možnosť „Vypnúť komentovanie“.

Spodná čiara:

Prvá myšlienka, ktorá ľudí znepokojuje, keď nevedia, čo robí Komentáre k tomuto príspevku sú obmedzené na Instagrame znamená, že boli zablokované. To však jednoducho znamená, že osoba obmedzila svoje komentáre.

Môže existovať niekoľko dôvodov, prečo ľudia môžu podniknúť túto akciu, napríklad predchádzanie spamu, nenávistným prejavom, diskriminačným poznámkam, obťažovaniu a podobne. Môže však tiež blokovať používateľov, ktorí môžu chcieť pridávať pozitívne komentáre pod vaše príspevky.

Touto poznámkou končíme nášho sprievodcu. Dúfajme, že sa nám podarilo podrobne pokryť tému Čo znamená „Komentáre k tomuto príspevku boli obmedzené“ na Instagrame. Ak máte ďalšie otázky, môžete prejsť nadol do sekcie komentárov nižšie. Našťastie pre vás nemáme obmedzené komentáre v rámci tohto sprievodcu.

Súvisiace príspevky:

[Fixed] Váš účet bol zakázaný pre porušenie našich podmienok na Instagrame.

Prečo mi Instagram nedá lajkovať príspevky?

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE