Instagram mi nepošle e-mail na obnovenie hesla

Zaujíma vás, prečo mi Instagram nepošle e-mail na obnovenie hesla?

V dnešnom svete existuje množstvo platforiem sociálnych médií, ktoré používame na vzájomnú komunikáciu rôznymi spôsobmi. napr. Twitter sa používa na to, aby každý vedel o svojich myšlienkach a názoroch Snapchat slúži na zdieľanie vašich životných udalostí s blízkymi ľuďmi prostredníctvom vizuálnych médií.

Instagram na druhej strane umožňuje používateľom osloviť väčšie publikum pri zdieľaní fotografií a videí. Môžu sa týkať vás, vašej firmy alebo čohokoľvek vo všeobecnosti. Avšak s toľkými účtami, s ktorými musíme držať krok, sa často stávame zmätenými alebo zabúdame na heslá mnohých účtov.

Keď zabudneme heslá, platformy nám ponúkajú obnovenie účtu pomocou odkazu na obnovenie hesla, ktorý vám bol zaslaný prostredníctvom vášho priradeného e-mailu. Bohužiaľ, servery Instagram boli hlásené ako najhoršie v tomto prípade. Mnoho používateľov sa sťažovalo, že nikdy nedostanú e-mail a sú dlho zablokovaní vo svojom účte.

Aby sme vám pomohli v boji proti tomuto problému, uzavreli sme túto príručku. Takže čítajte ďalej!

Prečo mi Instagram nepošle e-mail na obnovenie hesla

Nie je prekvapujúce, že občas zabudnete heslo svojho účtu Instagram. Samozrejme, pri toľkých online účtoch je len toľko hesiel, ktoré si zapamätáte. Problém sa ešte zhorší, ak tieto heslá nemáte niekde uložené.

V takom prípade budete musieť požiadať o obnovenie hesla. Keď tak urobíte, Instagram vám pošle e-mail na váš prepojený účet, ktorý bude obsahovať požadovaný odkaz. Po otvorení odkazu budete môcť overiť svoju identitu a obnoviť heslo.

Čítať:  29+ najlepších AI affiliate programov, o ktorých marketéri potrebujú vedieť v roku 2024

Niektorí používatelia však uviedli, že nedostávajú e-mail na obnovenie hesla. Môže to byť veľmi problematické, pretože svoj účet nebudete môcť obnoviť. Problém je spôsobený neznámymi faktormi, ale problém spočíva hlavne na serveroch Instagramu a nie na vašej strane.

Chápeme, že si to vyžaduje okamžité opravy, a uzavreli sme túto príručku. Nižšie uvádzame niekoľko metód, ktoré môžete použiť na vyriešenie problému. Takže jednoducho pokračujte v čítaní!

Čo robiť, keď vám Instagram nepošle e-mail na obnovenie hesla

Neprijatie e-mailu na obnovenie hesla od Instagramu vám môže navždy zablokovať prístup k vášmu účtu, ak neprijmete potrebné opatrenia. Našťastie pre vás, nižšie sme uzavreli niekoľko metód, ktoré by ste mali vyskúšať pri pokuse o vyriešenie problému. Takže pokračujte v čítaní!

1. Uistite sa, že máte zabezpečené sieťové pripojenie.

Keď nedostanete e-mail, na ktorý zúfalo čakáte, prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je skontrolovať internetové pripojenie. Uistite sa, že funguje správne a že vaše zariadenie prijíma silné signály. Niekedy sa môže stať, že slabé internetové pripojenie zlyhá pri opätovnom načítaní vašej doručenej pošty a nebudete môcť zobraziť novoprijaté e-maily.

Ak sa domnievate, že pripojenie na vašom zariadení nie je silné, skúste zmeniť typ siete. Ak ste predtým používali mobilné dáta, povoľte namiesto toho Wi-Fi a naopak. Tu je postup:

 1. Najprv otvorte nastavenie aplikáciu z domovskej obrazovky.
 2. Potom prejdite na Wi-Fi.
 3. Vypnite prepínač vedľa Wi-Fi.
 4. Teraz sa vráťte a choďte do Bunkový.
 5. Nakoniec zapnite prepínač pre Mobilné dáta.

2. Znova odošlite e-mail na obnovenie hesla.

Vo vašom systéme sa môže kedykoľvek vyskytnúť neznáma chyba. Z tohto dôvodu ste možno nedostali e-mail na obnovenie hesla prvýkrát. Nemali by ste však okamžite predpokladať, že Instagram nefunguje správne. Skúste e-mail niekoľkokrát odoslať znova. Počkajte pár minút navyše a dúfajme, že ho dostanete. Ak nie, čítajte ďalej!

Čítať:  4 spôsoby, ako pridať animáciu k svojim fotografiám v Instagram Story

3. Skontrolujte doručenú poštu sociálnych sietí na svojom e-mailovom účte.

Gmail a podobné e-mailové platformy môžu váš e-mail kategorizovať, aby vám pomohli veci jednoducho spravovať. Na základe priority e-mailov triedi e-maily do kategórií Hlavné, Sociálne siete a Reklamy.

Karta Hlavné prijíma e-maily označené ako dôležité a od ľudí, ktorých možno poznáte. Karta Sociálne siete prijíma e-maily zo sociálnych platforiem a iných lokalít na zdieľanie médií. Karta Propagácie bude obsahovať všetky e-maily s akciami, bulletinmi, ponukami atď.

Keď otvoríte Gmail, automaticky vás presmeruje do primárnej doručenej pošty. Ak e-mail na obnovenie hesla Instagramu nie je označený ako dôležitý, zobrazí sa na sociálnych sieťach. Preto sa uistite, že hľadáte e-mail aj tam, kým dôjde k záveru, že servery Instagramu nefungujú správne.

Medzi kartami môžete prepínať podľa týchto kariet:

 1. Spustite Gmail aplikáciu na vašom smartfóne.
 2. Klepnite na ikona troch vodorovných pruhov v ľavom hornom rohu obrazovky.
 3. Tam nájdete všetky karty a štítky. Ísť do Sociálna.
 4. Ak pristupujete k svojim e-mailom z pracovnej plochy, kliknite na Kategórie nachádza v ľavom paneli. Z rozbaľovacích možností vyberte Sociálna.

4. Skontrolujte priečinok Spam vo svojom e-mailovom účte.

Podobne ako e-maily môžu prichádzať do vašej doručenej pošty na sociálnych sieťach, váš e-mailový účet môže považovať niektoré e-maily za spam a presunúť ich do vyhradeného priečinka. Priečinok Spam sa tiež nazýva priečinok Nevyžiadaná pošta alebo priečinok Hromadné v závislosti od platformy e-mailových služieb, ktorú používate.

Váš poskytovateľ e-mailových služieb môže označiť správy, ktoré sa nedostanú do vašej hlavnej schránky doručenej pošty alebo sú považované za nežiaduce ako spam. Tieto e-maily sa automaticky presunú do priečinka Spam. Preto, ak nemôžete nájsť e-mail na obnovenie hesla Instagramu v hlavnej doručenej pošte, prejdite do priečinka Spam podľa týchto krokov:

 1. Najprv otvorte svoj Gmail aplikácie.
 2. Potom klepnite na tri ikony vodorovných pruhov v ľavom hornom rohu.
 3. Pod Všetky štítkyhľadať Nevyžiadaná pošta a klepnite naň.
 4. Ak ho používate na pracovnej ploche, kliknite na Viac z ľavého panela. Potom vyberte Nevyžiadaná pošta z rozbaľovacích možností.
Čítať:  Ako zmeniť svoj e-mail v Spotify

5. Namiesto toho resetujte cez SMS.

Pri resetovaní hesla na Instagrame vás systém požiada o možnosť poslať vám súvisiaci odkaz prostredníctvom e-mailu alebo textovej správy. Ak ste predtým prepojili svoje telefónne číslo s účtom Instagram, môžete si vybrať, či chcete odkaz prijať prostredníctvom SMS.

Postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Začnite spustením Instagram aplikácie na vašom zariadení.
 2. Na prihlasovacej stránke kliknite na Zabudol si heslo.
 3. Potom do daného poľa zadajte svoj e-mail, používateľské meno alebo telefónne číslo a klepnite na Ďalšie.
 4. Na ďalšej obrazovke vyberte Pošlite SMS a klepnite na Odoslať odkaz na prihlásenie.
 5. Otvorte textovú správu, ktorú dostanete, a kliknutím na odkaz obnovte heslo pre svoj účet.

Ak sa vám nepodarí dostať ani SMS, nezúfajte! Existuje viac metód, ktoré môžete vyskúšať, takže jednoducho pokračujte v čítaní.

6. Vezmite si pomoc z Facebooku.

Väčšina používateľov uviedla, že Instagram mi nepošle e-mail na obnovenie hesla, je to výlučne problém serverov platformy a nie váš. Všetky pokusy o ladenie servera alebo vyskúšanie iných vyššie uvedených metód teda nemusia vždy fungovať.

Teraz už všetci vieme, že Facebook prakticky vlastní Instagram. To znamená, že všetky e-maily Instagramu sa odosielajú cez servery Facebooku. Takže keď do svojho účtu na Facebooku pridáte rovnakú e-mailovú adresu, ktorá sa používa pre váš účet Instagram, problém sa vyrieši.

Nižšie sú uvedené kroky, ktoré musíte dodržať:

 1. Začnite spustením Facebook aplikáciu na vašom zariadení.
 2. Klepnite na menu s tromi vodorovnými pruhmi v pravom hornom rohu.
 3. Prejdite nadol a klepnite na Nastavenia a ochrana osobných údajov.
 4. Z rozbaľovacích možností vyberte nastavenie.
 5. Na ďalšej obrazovke prejdite na Heslo a bezpečnosť.
 6. Odtiaľ prejdite nadol na Nastavenie extra zabezpečenia a klepnite na Získajte upozornenia na nerozpoznané prihlásenia.
 7. Potom klepnite na Email.
 8. Nakoniec ho zapnite a pridajte svoj e-mailový účet, ktorý neprijíma e-maily z Instagramu.

Predtým mohol Facebook zaradiť váš e-mail na čiernu listinu, kvôli čomu ste sa sťažovali, že mi Instagram nepošle e-mail na obnovenie hesla. Keď budete postupovať podľa tejto metódy, Facebook vám pošle e-mail na overenie, že máte prístup k účtu, ktorý ho znova pridá na bielu listinu.

Čítať:  Pochopenie psychológie spotrebiteľského rozhodovania

7. Kontaktujte podporu Instagramu.

Keď sa vám zdá, že nič iné pre vás nefunguje, čo je dosť zriedkavé, vašou poslednou možnosťou je požiadať o pomoc tím podpory Instagramu. Používatelia zvyčajne hlásia problém zo svojho účtu, ale keďže v tomto prípade nemáte prístup k nemu, máte možnosť poslať Instagram e-mailom alebo ich kontaktovať prostredníctvom ich telefónneho čísla.

E-mailová adresa tímu podpory Instagram je [email protected]a ich telefónne číslo je 650-543-4800.

Často kladené otázky (FAQ):

Ako obnoviť účet Instagram bez e-mailu?

Ak chcete obnoviť svoj účet Instagram, ale bohužiaľ ste stratili aj prístup k svojmu prepojenému e-mailovému účtu, môžete požiadať Instagram, aby vám v tejto veci pomohol. Za týmto účelom otvorte aplikáciu Instagram, zadajte svoj e-mail alebo telefónne číslo a klepnite na „Zabudli ste heslo? Potom klepnite na „Potrebujete ďalšiu pomoc?“ a podľa pokynov na obrazovke odošlite žiadosť o podporu.

Prečo nedostávam e-mailom 6-miestny kód Instagramu?

Ak pri pokuse o zaslanie 6-ciferného kódu nedostanete e-mail z Instagramu, skontrolujte priečinok Spam alebo e-mail odošlite znova. Tiež sa uistite, že zadávate správnu e-mailovú adresu, pretože akákoľvek chyba pri zadávaní kódu vám zabráni v prijatí kódu.

Zbalenie: Instagram mi nepošle e-mail na obnovenie hesla

Teraz už poznáte všetky možné dôvody a opravy, kvôli ktorým mi Instagram nepošle e-mail na obnovenie hesla. Aj keď ich je veľa, väčšinou sa to deje kvôli tomu, že váš e-mail je na čiernej listine serverov. To však neznamená, že nemusíte kontrolovať rôzne priečinky na svojom účte, či tam e-mail nejako nepristál.

Tým sa náš sprievodca končí. Dúfame, že ste sa úspešne zbavili chyby spôsobujúcej problém. Ak máte ďalšie otázky, prejdite do sekcie komentárov nižšie. Odpovieme vám čo najskôr.

Podobné témy:

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE