Je aplikácia Truth Social pre iPhone a Android zadarmo?

Truth Social je platforma sociálnych médií, ktorú spustil bývalý americký prezident Donald Trump. Aplikácia bola vytvorená ako reakcia na Trumpov zákaz Twitteru a iných hlavných platforiem sociálnych médií.

Truth Social je navrhnutá ako platforma „slobodného prejavu“, ktorá používateľom umožňuje vyjadriť svoje názory bez strachu z cenzúry.

Aplikáciu niektorí chválili za nedostatok moderovania, ale tiež ju kritizovali za to, že je platformou pre dezinformácie a nenávistné prejavy.

Jednou z najčastejších otázok o Truth Social je, či je jej používanie bezplatné. V tomto článku odpovieme na túto otázku a budeme diskutovať o funkciách Truth Social, ako aj o niektorých kritikách, ktoré boli voči aplikácii vznesené.

Rysy Truth Social

Truth Social ponúka množstvo funkcií, ktoré sú podobné funkciám iných platforiem sociálnych médií. Používatelia môžu uverejňovať „pravdy“ (tweety), sledovať ostatných používateľov, lajkovať a komentovať príspevky a pripájať sa ku skupinám a komunitám.

Aplikácia má tiež niekoľko jedinečných funkcií, ako napríklad možnosť nahrávať videá a možnosť použiť „Feder pravdy“ na zobrazenie príspevkov od používateľov, ktorých sledujete.

Pravdy

Pravdy sú hlavným typom príspevkov na Truth Social. Sú podobné tweetom na Twitteri, no môžu mať až 2 000 znakov. Pravdy je možné zdieľať s ostatnými používateľmi, páčiť sa im a komentovať.

Čítať:  Nájdenie správneho adresárového softvéru pre profesionálov: základné funkcie, ktoré treba zvážiť

Sledovanie

Používatelia môžu sledovať ostatných používateľov na Truth Social. To im umožňuje vidieť pravdy, ktoré ostatní používatelia uverejňujú vo svojom kanáli pravdy.

Lajkovanie a komentovanie

Používatelia môžu lajkovať a komentovať pravdy. To im umožňuje vyjadriť svoju podporu alebo nesúhlas s príspevkami.

skupiny a komunity

Používatelia môžu vytvárať skupiny a komunity na Truth Social a pripájať sa k nim. To im umožňuje spojiť sa s ostatnými používateľmi, ktorí zdieľajú ich záujmy.

Kritika sociálnej pravdy

Spoločnosť Truth Social bola kritizovaná za nedostatok umiernenosti. To viedlo k šíreniu dezinformácií a nenávistných prejavov na platforme.

Aplikácia bola tiež kritizovaná za pomalé načítavanie a chybné rozhranie.

Je Truth Social stále zadarmo?

Aplikácia Truth Social je momentálne na stiahnutie a používanie zadarmo. Spoločnosť však uviedla, že v budúcnosti môžu ponúkať prémiové funkcie, ktoré by si vyžadovali platené predplatné.

Je Truth Social vynikajúcou alternatívou k Twitteru?

Truth Social je vynikajúcou alternatívou k Twitteru pre používateľov, ktorí hľadajú platformu, ktorá im umožní vyjadriť svoje názory bez strachu z cenzúry. Aplikácii však vyčítali aj nedostatok moderovania, čo viedlo k šíreniu dezinformácií a nenávistných prejavov.

Je Truth Social hrozbou pre Twitter?

Je príliš skoro povedať, či je Truth Social hrozbou pre Twitter. Aplikácia existuje len niekoľko mesiacov a stále nie je jasné, koľko používateľov nakoniec priláka. Truth Social má však potenciál byť veľkým konkurentom Twitteru, najmä ak dokáže prilákať veľké množstvo konzervatívnych používateľov.

Čítať:  WordPress .htaccess: Najlepší sprievodca pre správu obsahu

Budúcnosť pravdy Sociálna

Budúcnosť Truth Social je neistá. Aplikácia sa stretla so zmiešanými recenziami a je ešte príliš skoro povedať, či bude úspešná. Aplikácia má však potenciál stať sa hlavným hráčom na poli sociálnych médií.

Tu je niekoľko faktorov, ktoré by mohli ovplyvniť budúcnosť Truth Social:

  • Rast konzervatívneho trhu sociálnych médií: Truth Social sa zameriava na špecifické publikum: konzervatívnych používateľov, ktorí hľadajú platformu, ktorá im umožní vyjadriť svoje názory bez strachu z cenzúry. Ak bude konzervatívny trh sociálnych médií naďalej rásť, spoločnosť Truth Social by sa mohla stať hlavným hráčom v tomto priestore.
  • Úspech úsilia o moderovanie aplikácie: Spoločnosť Truth Social bola kritizovaná za nedostatok umiernenosti, čo viedlo k šíreniu dezinformácií a nenávistných prejavov. Ak spoločnosť dokáže zlepšiť svoje úsilie o moderovanie, mohlo by to pomôcť prilákať viac používateľov a zlepšiť reputáciu aplikácie.
  • Finančná stabilita spoločnosti: Spoločnosť Truth Social podporuje spoločnosť Trump Media & Technology Group (TMTG), ktorá je verejne obchodovanou spoločnosťou. Ak TMTG dokáže získať dostatok peňazí, mohlo by to pomôcť zabezpečiť dlhodobú budúcnosť Truth Social.

V konečnom dôsledku bude budúcnosť Truth Social závisieť od viacerých faktorov. Aplikácia má však potenciál stať sa hlavným hráčom na poli sociálnych médií, najmä ak dokáže prilákať veľký počet konzervatívnych používateľov a zlepšiť svoje úsilie o moderovanie.

Záver

Truth Social je bezplatná platforma sociálnych médií, ktorá ponúka množstvo funkcií. Aplikácia bola kritizovaná za nedostatok moderovania a za to, že je platformou pre dezinformácie. Nie je jasné, či bude aplikácia aj v budúcnosti bezplatná.

Čítať:  Ako uverejniť odkaz na telegram na Instagrame

Pravda Platforma sociálnych médií má potenciál stať sa hlavným hráčom na poli sociálnych médií. Aplikácia sa stretla so zmiešanými recenziami, no má potenciál prilákať veľké množstvo konzervatívnych používateľov.

Ak spoločnosť dokáže zlepšiť svoje moderovanie a prilákať viac používateľov, spoločnosť Truth Social by sa mohla stať hlavným konkurentom Twitteru.

často kladené otázky

  • Je Truth Social k dispozícii pre iOS a Android?

Áno, Truth Social je k dispozícii na zariadeniach so systémom iOS aj Android.

  • Aké sú minimálne systémové požiadavky pre Truth Social?

Pre zariadenia so systémom iOS musíte mať iOS 13 alebo novší. Pre zariadenia s Androidom musíte mať Android 9 alebo novší.

  • Ako si vytvorím účet na Truth Social?

Účet na Truth Social si môžete vytvoriť tak, že navštívite webovú stránku aplikácie alebo si aplikáciu stiahnete a budete postupovať podľa pokynov.

  • Aké sú niektoré z najpopulárnejších funkcií na Truth Social?

Niektoré z najpopulárnejších funkcií na Truth Social zahŕňajú možnosť uverejňovať „pravdy“ (tweety), sledovať ostatných používateľov, páčiť sa mi a komentovať príspevky a pripojiť sa k skupinám a komunitám.

  • Je používanie služby Truth Social bezpečné?

Rovnako ako pri akejkoľvek platforme sociálnych médií, aj na Truth Social vždy existuje riziko, že budete vystavení škodlivému obsahu. Spoločnosť však uviedla, že pracuje na zlepšení moderovania platformy a na odstránení škodlivého obsahu.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE