Je Dying Light 2 multiplatformný a cross-gén?

Dying Light 2 je veľmi očakávaným pokračovaním Dying Light, kritikou oceňovanej survival hororovej hry v otvorenom svete. Ak ste vášnivým hráčom, možno vás zaujíma podpora Dying Light 2 naprieč platformami a rôznymi generáciami.

V tomto článku sa ponoríme do toho, či je Dying Light 2 multiplatformný a cross-gen, a poskytneme vám všetky súvisiace podrobnosti.

Kompatibilita Dying Light 2 medzi platformami

Kompatibilita naprieč platformami označuje schopnosť hry hrať na rôznych herných platformách, ako sú konzoly a počítače. Hráči túžia po funkčnosti naprieč platformami, pretože im umožňuje pripojiť sa a užiť si hru s priateľmi, ktorí môžu vlastniť rôzne herné systémy.

Pokiaľ ide o Dying Light 2, vývojári hry, Techland, potvrdili, že bude podporovať multiplatformné hranie. To znamená, že hráči na rôznych platformách, vrátane PlayStation, Xbox a PC, sa môžu spojiť a spoločne preskúmať postapokalyptický svet.

Medzigeneračná kompatibilita Dying Light 2

Cross-generation alebo cross-gen capability označuje schopnosť hry hrať na rôznych generáciách herných konzol. S rýchlym pokrokom technológií sú pravidelne uvádzané nové generácie konzol, čo vyvoláva obavy ohľadom kompatibility hier.

Našťastie pre fanúšikov je Dying Light 2 potvrdené ako cross-gen kompatibilný. To znamená, že hráči, ktorí vlastnia predchádzajúcu generáciu konzol, ako je PlayStation 4 a Xbox One, si hru stále užijú spolu s tými, ktorí upgradovali na novšie konzoly, ako je PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Čítať:  Orbi purple light: Čo to je? ako to opraviť?

Vďaka Dying Light 2, ktorý zahŕňa multiplatformné a medzigeneračné schopnosti, si hráči môžu užiť hru so svojimi priateľmi bez ohľadu na hernú platformu alebo generáciu konzol, ktorú vlastní. Rozhodnutie spoločnosti Techland začleniť tieto funkcie dokazuje jej odhodlanie vylepšiť hráčsky zážitok a zaistiť, aby sa Dying Light 2 dostalo k širšiemu publiku.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE