John Mueller zdieľa tipy, ako môžu indické webové stránky získať väčšiu návštevnosť zo Spojených štátov

Jeden odborník na SEO sa počas stretnutia Johna opýtal na ich indické webové stránky. Presnejšie povedané, ako získať väčšiu návštevnosť.

Pracujú na webovej stránke so sídlom v Indii a získavajú potenciálnych zákazníkov z celej Indie. Svoje služby môžu poskytovať aj po celom svete.

Po prvé, keďže sú v Indii, chcú ohodnotiť svoje stránky služieb v USA, aby získali viac potenciálnych zákazníkov z USA.

A sú zvedaví, či im John môže poskytnúť nejaké informácie o tom, ako sa môžu umiestniť na vrchole svojej konkurencie v USA.

V závislosti od regiónu USA už vykonali zmeny mimo stránky vrátane zmien na mieste, napríklad v používateľskom prostredí a štruktúre obsahu.

Čo ešte môžu urobiť, aby sa začali umiestňovať na stránkach služieb v USA, ktoré vytvorili?

Vysvetlili tiež, že sú agentúrou SEO a poskytujú iba služby SEO. Preto musia začať získavať potenciálnych zákazníkov z regiónu USA so sídlom v Indii.

John odpovedal, že jediná vec, na ktorú si musia dávať pozor, je geografické zacielenie. Ak prechádzajú z webovej stránky pre konkrétnu krajinu na niečo, čo je globálnejšie, konkurencia sa úplne zmení.

Môže sa stať, že v Indii sa pri určitých dopytoch umiestnite naozaj dobre a potom v Spojených štátoch je konkurencia pri týchto dopytoch oveľa, oveľa silnejšia.

To sa deje približne v čase 23:14 vo videu.

John Mueller prepis stretnutia

SEO Professional 5 23:14
Áno, ahoj, John. Momentálne pracujem na webovej stránke so sídlom v Indii a získavame potenciálnych zákazníkov z celej Indie. Ako môžeme poskytovať naše služby po celom svete. Po prvé, keďže som v Indii, chcem ohodnotiť svoje stránky služieb v USA, aby som odtiaľ získal viac potenciálnych zákazníkov. Môžete mi teda pomôcť vedieť, čo všetko môžem urobiť, aby som sa umiestnil na vrchole mojich konkurentov, ktorí sú dokonca aj v USA. Už som urobil free off page, zmenil UI/UX a štruktúru obsahu, podľa regiónu USA. Čo ešte môžem urobiť, aby som začal hodnotiť na stránkach služieb v USA, ktoré som vytvoril?

Čítať:  Google hovorí nie: Väčšina stránok nepotrebuje súbor na dištancovanie sa pre spamové spätné odkazy

Ján 23:48
Áno. Ťažko povedať bez toho, aby sme poznali váš web…

SEO Professional 5 23:54
Je to vlastne SEO agentúra, ktorej všetci poskytujeme len SEO služby. Preto musíme začať získavať potenciálnych zákazníkov z regiónu USA so sídlom v Indii.

Ján 24:05
Áno. Takže zvyčajne si myslím, že by ste si mali dávať pozor na geografické zacielenie, a to v tom, že ak prechádzate z webovej lokality špecifickej pre danú krajinu na niečo, čo je globálnejšie, pomôže vám uistiť sa, že z technického hľadiska je na to váš web dostupný. Pomôcť teda môže najmä niečo ako použitie všeobecnej domény najvyššej úrovne namiesto domény najvyššej úrovne špecifickej pre danú krajinu.

Ďalšou vecou, ​​​​ktorú tiež treba mať na pamäti, je, že kedykoľvek, keď prejdete z webovej stránky na úrovni krajiny na webovú stránku globálnej úrovne, konkurencia sa úplne zmení. A môže sa stať, že napríklad v Indii ste pre tieto dopyty naozaj dobré, ale v USA je konkurencia o toľko silnejšia, že ani tá skutočne dobrá úroveň z Indie sa v ničom nepremieta. to je v USA rozumné.

Myslím si, že ako ste už pravdepodobne videli, SEO nie je niečo, čo môžete vyriešiť len technickými problémami, musíte na tom skutočne pracovať z dlhodobého hľadiska, aby ste sa uistili, že váš web bude v skutočnosti oveľa, oveľa silnejšie a že ľudia to vnímajú aj ako niečo, neviem, čo je pre nich v ich krajine dôležité. A nemyslím si, že existuje jeden, jeden technický trik, ktorý môžete urobiť, aby sa to stalo.

Čítať:  White Label Custom Domains

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE