John Mueller znovu spúšťa svoj blog

Máme pre vás zaujímavú správu: John Mueller práve obnovil svoj nový blog!!

Za posledných niekoľko rokov, odkedy Matt Cutts opustil Google, John Mueller a Garry Illyes boli tvárou Google.

Spoločne sú dynamickými analytikmi trendov a zástancami vyhľadávaní spoločnosti Google.

Aj keď v spoločnosti Google pracuje veľa verejných zamestnancov alebo zamestnancov, John je jedným z najznámejších.

Stal sa figúrkou mnohých webmasterov, ktorí majú problémy so svojimi stránkami.

Jednou z úžasných vecí, ktoré na Johnovi milujeme, je jeho konzistentnosť a dostupnosť pre správcov webu po celom svete.

Veľkou mierou prispieva k Kanál YouTube Centra vyhľadávania Google s vlastnými hangoutmi pre správcov webu, kde neustále poskytuje odpovede na otázky správcov webu z celého sveta.

Znovu spustil svoju stránku cez víkend na doméne johnmu.com a zatiaľ sa nám to páči!!

John napísal:

„Je máj 2021, čas na novú stránku, však? Ďakujeme za návštevu! Ak ste zvedaví, mám tu napísané niečo o stránke. Myslel som si, že môj blog je trochu zatuchnutý, takže by som ho mohol urobiť úplne statickým. Potom som pri zostavovaní statickej verzie stránky napísal veľa nových príspevkov. … a tiež si uvedomil, že sa okolo toho motajú rôzne iné veci, ktoré by bolo pekné zahrnúť.“

Tiež dodal:

„Táto stránka obsahuje rôzne podivné a pravdepodobne trápne staré príspevky. Čitatelia môžu vidieť, ako sa veci vyvíjali a ako sa na ceste uberali niektoré nesprávne smery. Stále mám niekoľko skrýš starých stránok, v ktorých sa musím prehrabať, takže by som mohol doplniť ešte pár vecí. Pokúsim sa tiež vykopať niektoré zo starých zdrojových kódov a zistiť, čo môžem dať na Github pre zvedavcov.“

Čítať:  Základy vkladania odkazov: Ako ich efektívne umiestniť

Pre tých z vás, ktorí v dôsledku tejto pomerne veľkej zmeny hľadajú nejaké SEO drobnosti, John písal aj o detailoch v tento príspevok.

Naše SEO štatistiky

Myslíme si, že Johnova voľba použiť generátor statických stránok je zaujímavá voľba. Už nevidíme príliš veľa statických stránok.

S príchodom WordPressu a iných dynamických CMS je v dnešnej dobe takmer nemožné nájsť statické konfigurácie webových stránok. Generátory statických stránok sú „normálnejšie“, ak to chcete nazvať.

Negenerované statické stránky sú staršou technológiou. Aj keď si myslíme, že normálne negenerované statické stránky budú mať vždy svoje miesto, nie sú pre každého, pretože na údržbu stránky budú potrebné technické schopnosti.

Pre ľudí, ktorí s najväčšou pravdepodobnosťou nebudú mať blog a neplánujú tak často aktualizovať stránku, sú negenerované statické stránky skvelou voľbou.

Stále je možné udržiavať aktualizovanú statickú stránku. Len sa nespoliehajte na to, že bude životaschopný ako blog (hoci existujú metódy na vytváranie blogov aj zo statických tém stránok).

Kvôli ťažkostiam s aktualizáciou statických stránok sa WordPress stal štandardom.

Každopádne sa nám páči, čo John so svojou stránkou urobil, a tešíme sa na ďalšie a ďalšie aktualizácie.

Navštívte stránku Johna Muellera hneď teraz!

Myslíme si, že by ste mali ísť a navštíviť Johnova stránka práve teraz. Očividne vynaložil veľa úsilia na jeho redizajn.

Čítať:  John Mueller zdieľa tipy, ako môžu indické webové stránky získať väčšiu návštevnosť zo Spojených štátov

Aj písanie je na špičkovej úrovni. Vo všetkých častiach jeho stránky sú tiež zaujímavé informácie o SEO.

Je to pravda, my tu na iloveseo.com milujeme Johna Muellera. V dnešnej dobe je tak neoddeliteľnou súčasťou SEO a nevieme si bez neho toto odvetvie predstaviť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE