John Wick: Kapitola 5 — Očakávaný dátum vydania a najnovšie zvesti

Upozornenie na spojler: Vyzerá to, že John zomrel rukou Donnie Yen's Caine na konci Johna Wicka 4. Vďaka tomu to vyzeralo, že už žiadne filmy nebudú, pretože ako sa môžete pozerať na Johna Wicka … bez Johna Wicka? ?

Piaty film bol oznámený a je vo výrobe – takže podľa nášho odhadu John rýchlo utiekol a predstieral svoju vlastnú smrť. Dátum vydania John Wick Chapter 5 však zatiaľ nebol oznámený.

Kedy vyjde John Wick: Chapter 5?

Dátum vydania John Wick Chapter 5 zatiaľ nebol oznámený. Vzhľadom k tomu, že John Wick 4 bol vydaný nedávno, kapitola 5 sa pravdepodobne dostane na obrazovky do roku 2026-27. Medzi vydaniami je obvykle 2-4-ročná medzera, takže k tomu sa trend prikláňa.

Bude Kean Reeves v John Wick: Chapter 5?

Vzhľadom na presvedčivý koniec v kapitole 5 Johna Wicka sa nezdalo, že by malo zmysel, aby sa Keanu Reeves vrátil. Keanu Reeves je však pripravený na comeback, ale hovorí, že to pre neho bude mať zmysel iba v prípade, že bude zapojený Chad Stahelski, riaditeľ franšízy.

John Wick: obsadenie kapitoly 5

Keanu Reeves je pripravený na comeback – to sme už zistili. Ian McShane, Laurence Fishburne a Ana de Arias sa môžu tiež vrátiť.

Čítať:  Ako zobraziť najnovšie videá s ukážkou YouTube vo WordPress

O čom bude John Wick: Chapter 5?

John Wick Chapter 5 je stále v ranom vývoji, takže ťažko povedať, aká bude zápletka. Mohlo by sa to odchýliť od obvyklých komplikácií The High Table a Continental, keď John ide inou cestou. Možno sa dočkáme úplne nového príbehu – kto vie v tejto chvíli.

FAQ

Zomrel John Wick v kapitole 4?

Rozhodne to tak vyzeralo. Bolesťou sa hrbil a vyzeralo to, že sa zrúti. Neskôr vidíme Winstona a Bowery Kinga pri jeho hrobe. Na poslednú chvíľu sa Johnov pes otočí, aby sa na niečo pozrel – mohol by to byť on. Teraz, keď je tu pokračovanie, to takmer určite bolo.

Je John Wick: Chapter 5 prequel?

To nie je jasné. Je príliš skoro na to povedať. Ak hľadáte prequel, existuje televízny program s názvom Continental, ktorý možno budete chcieť streamovať.

Bude John Wick: Kapitola 5 posledná?

Opäť to nie je jasné. Vyzeralo to, že John Wick: Kapitola 4 bude posledná, ale nebola!

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE