Kde nájdete svoje koncepty Instagram na zariadení s Androidom

Ak radi pripravujete svoje Insta príspevky alebo príbehy vopred, príprava príspevkov vopred je spôsob, ako efektívne využiť akýkoľvek voľný čas. Bežnou otázkou v súvislosti s touto témou je, kde nájdete svoje koncepty Instagramu v systéme Android. Všetko je to veľmi dobre pripravené vopred, ale aký to má zmysel, ak ich nemôžete nájsť a uverejniť?

Kde nájdete svoje koncepty Instagram na zariadení s Androidom

Uloženie ako koncept je veľmi užitočné, ak nechcete míňať peniaze na marketingovú platformu sociálnych médií. Je tiež užitočné, ak dochádzate do práce alebo do školy a máte voľný čas. Niektoré príspevky si môžete pripraviť vopred a uverejniť ich vždy, keď budete pripravení.

Vytváranie konceptov Instagramu

Vytvorenie konceptu na neskoršie zverejnenie je veľmi jednoduché. Celá aplikácia sa ľahko používa a nie je tomu inak. Postupujte podľa týchto jednoduchých krokov.

 1. OTVORENÉ Instagram na svojom telefóne.
 2. Vyberte + ikonu a nasnímajte alebo vyberte obrázok, ktorý chcete použiť.
 3. Budete musieť vykonať úpravy pre Koncepty možnosť zobraziť sa. Klepnite Upraviť a vykonať zmeny.
 4. Po vykonaní niektorých úprav klepnite na X v ľavom hornom rohu.
 5. Vyberte Uložiť koncept keď uvidíte vyskakovacie menu.
Čítať:  Kedy Snapchat aktualizuje vašu polohu?

Proces vytvárania je úplne rovnaký, ako keď pripravujete príspevok na okamžité zverejnenie. Namiesto uverejňovania však klepnete na možnosť vrátiť sa späť namiesto toho, aby ste klepli na položku Uverejniť. Obrázok sa potom uloží ako koncept, kým nebudete pripravení.

Nájdite svoje koncepty Instagram v systéme Android

Ak ste novým používaním konceptov, môže byť pre vás spočiatku náročné nájsť obrázky, ktoré ste si uložili na neskoršie použitie. Je to logické, keď už viete ako, ale nie je to najintuitívnejší systém na svete.

Ak chcete nájsť svoje koncepty na Instagrame, postupujte takto:

 1. OTVORENÉ Instagram a vyberte + ikonu na pridanie príspevku.
 2. Klepnite na Príspevok.
 3. Teraz by ste mali vidieť Koncepty v menu; klepnite naň.
 4. Vyberte koncept, ktorý ste vytvorili, a vyberte Ďalšie.
 5. Dokončite svoj príspevok obvyklým spôsobom a vyberte zdieľam keď bude pripravený.

Pre diváka vyzerá príspevok rovnako ako štandardný príspevok. V skutočnosti je to podľa Instagramu bežný príspevok, len ten, ktorý ste pripravili skôr. Je to veľmi jednoduché nastavenie, keď viete, kde hľadať.

Vykonávanie úprav v koncepte Instagramu

Keď nájdete svoj koncept, môžete sa rozhodnúť ho uverejniť alebo vykonať ďalšie úpravy. Ak je ešte potrebné vykonať nejakú prácu, môžete svoje koncepty upraviť podľa týchto krokov:

 1. Podľa vyššie uvedených krokov vyhľadajte koncept, ktorý chcete upraviť.
 2. Prejdite na stránku s Príspevok možnosť a klepnite na Upraviť pod obrázkom v pravom hornom rohu.
 3. Vykonajte úpravy ako zvyčajne.
 4. Uverejnite svoj koncept.
Čítať:  Ako nájsť koncepty na Twitteri v roku 2024

Majte na pamäti, že po klepnutí nemôžete robiť zmeny v koncepte Príspevok. Takže pred dokončením procesu vykonajte všetky úpravy; v opačnom prípade budete musieť vymazať celý príspevok a znova ho nahrať.

Odstráňte koncept Instagramu v systéme Android

V zriedkavých prípadoch, keď niečo vytvoríte a nechcete to uverejňovať alebo to už nepotrebujete, môžete koncepty ľahko odstrániť. Ich odstránenie nie je vždy potrebné, ale môže uvoľniť miesto vo vašej galérii alebo odstrániť neporiadok.

Ak chcete odstrániť koncept Instagramu v systéme Android, postupujte takto:

 1. Otvorte Instagram a vyberte + ikonu na pridanie príspevku.
 2. Vyberte Koncepty a vyberte Spravovať.
 3. Vyberte Upraviť vpravo hore.
 4. Vyberte koncept, ktorý chcete odstrániť, a vyberte hotový.
 5. Vyberte Zahodiť.

Instagram odstráni koncept z vašej galérie a môžete začať. Android nemá odpadkový kôš ani kôš ako Mac alebo Windows. Keď v systéme Android stlačíte odstrániť, je to definitívne preč, takže sa pred odstránením uistite, že ste vybrali správny koncept!

Ak chcete odstrániť všetky svoje aplikácie Instagram, prejdite na nastavenie na svojom zariadení a klepnite na Aplikácie. Potom klepnite na Instagram a vymažte vyrovnávaciu pamäť. Koncepty Instagramu sú uložené v miestnom úložisku a nie v aplikácii. Keď vymažete vyrovnávaciu pamäť aplikácie, zmiznú aj všetky vaše koncepty.

Používanie Instagram Drafts v marketingu

Koncepty môžu byť veľmi užitočné, ak propagujete značku alebo firmu pomocou Instagramu. Ak nechcete používať marketingovú platformu sociálnych médií alebo nechcete míňať peniaze, je vhodné pripraviť si koncepty vopred a uložiť ich ako koncepty.

Čítať:  Kde nájsť najlepšie témy a rozšírenia Magento

Ak máte voľnú polhodinu, môžete vytvoriť niekoľko príspevkov na Instagrame vopred, uložiť ich ako koncepty a zverejniť ich, keď budete pripravení. Potom, keď ste príliš zaneprázdnení na to, aby ste pridali príspevok, máte nejaké rezervy, aby ste udržali svoj informačný kanál nažive.

Funkcia Koncepty je užitočná najmä pri udalostiach, špeciálnych príležitostiach alebo spusteniach projektov, pri ktorých ju chcete zverejniť, ale nemáte na to čas. Môžete ho využiť aj vtedy, ak do práce cestujete vlakom, autobusom alebo metrom.

Keď používate Instagram ako marketingový nástroj, hľadanie inovatívnych spôsobov, ako urobiť viac za menej času, je základným mechanizmom prežitia. Funkcia návrhov na Instagrame sa môže zdať zanedbateľná, ale táto funkcia môže znamenať skutočný rozdiel, keď máte málo času!

často kladené otázky

Vývojári Instagramu vedeli, čo robia pre používateľov, keď predstavili funkciu Drafts. Ak máte k nim ďalšie otázky, pokračujte v čítaní.

Môžem vytvoriť koncept príbehu?

Absolútne! Postupujte podľa rovnakých pokynov, ktoré sme načrtli vyššie, ale klepnite na Príbeh skôr ako príspevok. Tu si môžete navrhnúť svoj príbeh a získať ho neskôr.

Môžem obnoviť odstránený koncept?

Bohužiaľ nie. Ak koncept z akéhokoľvek dôvodu zmizne, nebudete mať možnosť ho obnoviť. Na rozdiel od uverejnených príbehov, kotúčov a fotografií vaše koncepty neprechádzajú do Nedávno vymazané priečinok v nastaveniach účtu.

Prečo moje koncepty zmizli?

Ak vykonáte určité akcie, vaše koncepty na Instagrame sa, žiaľ, nezobrazia vždy. Napríklad odhlásenie z aplikácie Instagram odstráni vaše koncepty. Zmiznú aj po odstránení aplikácie.

Čítať:  Ak niekoho odstránite na Snapchate a pridáte ho späť, bude to vedieť?

Pred vykonaním akýchkoľvek zmien v aplikácii Instagram sa pripravte, že stratíte svoje koncepty. Aj keď si nemôžete stiahnuť svoje koncepty (ako je to v prípade videa TikTok), môžete si obsah uložiť do galérie svojho telefónu a nahrať ho odtiaľ. Zabezpečíte tým, že budete môcť svoj príspevok neskôr znova vytvoriť.

Môžem naplánovať uverejňovanie konceptov na Instagrame?

Aj keď si nemôžete nevyhnutne naplánovať, aby bol koncept zverejnený na Instagrame, používatelia s profesionálnymi účtami môžu naplánovať príspevky. Vytvorte príspevok ako obvykle a klepnite na možnosť rozšírených nastavení. Potom klepnite na plán a nastavte časovač pre Instagram, aby automaticky uverejnil váš koncept.

Môžem uložiť cievku Instagramu ako koncept?

Áno! Príspevok na Instagrame alebo cievku môžete uložiť ako koncept podľa vyššie uvedených pokynov. Používatelia systému Android potom môžu nájsť svoje koncepty Instagram Reel pomocou rovnakých krokov vyššie.

Koncepty na Instagrame – Straty a nálezy

Ako vidíte, vytváranie, ukladanie a zverejňovanie konceptov Instagramu v systéme Android je skutočne jednoduché. Všetko, čo musíte urobiť, je postupovať podľa vyššie uvedených krokov a rýchlo nájdete svoje stratené koncepty na Instagrame!

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE