Kik správa uviazla na D? Tu je 9 opráv

Ste vášnivým používateľom aplikácie Kik Messenger a zaujíma vás, prečo je vaša správa Kik prilepená na D? Potom sa už nemusíte báť, pretože sme vám pomohli a ukážeme vám, ako to opraviť!

Kik Messenger je veľmi užitočná aplikácia, ktorú používajú používatelia na celom svete na odosielanie a prijímanie správ a v skutočnosti je zaujímavá, keď používate rôzne funkcie aplikácie vrátane sekcie chatu. Je tiež nevyhnutné vedieť, že aplikácia Kik Messenger je tiež náchylná na problémy.

Zdá sa, že správa Kik prilepená na D nie je vyňatá z problémov, s ktorými sa môžete stretnúť s aplikáciou Kik. Keďže ste vášnivým používateľom aplikácie Kik Messenger, pravidelne posielate správy iným používateľom a očakávate, že ich doručí a prečíta ten, komu ste správu poslali.

Niekedy počas odosielania správy môže byť doručená a nie je prečítaná iným používateľom. Keď sa to stane, uvedomíte si, že správa Kik je prilepená na D. Tento článok vám ukáže, ako opraviť správu Kik prilepenú na D. Len pokračujte v čítaní!

Znamená vyblednuté písmeno D na Kik zablokované?

Áno, vyblednuté alebo svetlé D na Kik môže znamenať, že vás prijímač zablokoval. Je to preto, že keď pošlete správu inému používateľovi Kik a používateľ ešte neotvoril aplikáciu, vtedy uvidíte svetlo D. Keď používateľ otvorí aplikáciu, písmeno D stmavne.

Preto, ak vaša správa zostane svietiť D veľmi dlho, čo je pre používateľa dosť nezvyčajné, je možné, že vás používateľ zablokoval, pretože používateľ nedostane správu v aplikácii, ktorá sa má otvoriť. Ak na to príde, vaša správa zostane navždy vyblednutá.

Je to vlastne funkcia na Kiku, že keď vás niekto zablokuje na Kiku, vo vašich správach sa zobrazí D, ale správa sa v skutočnosti používateľovi nedoručí a môžete si myslieť, že správa bola doručená. Preto, keď je vaša správa prilepená na D na dlhú dobu, mali by ste vedieť, že je možné, že vás používateľ zablokoval.

Prečo je môj Kik prilepený na D?

Keď máte problémy s aplikáciou Kik Messenger, pretože niekomu posielate správu a tá je stále prilepená na D a nikdy sa nezmení na R, určite sa budete čudovať, prečo je váš Kik prilepený na D a chceli by ste možné dôvody, prečo je to tak deje sa.

Čítať:  17 opráv pre nefunkčné tlačidlo správy TikTok

Nebojte sa, pretože máme pre vás niekoľko dôvodov, prečo je váš Kik prilepený na D. Nižšie sú uvedené dôvody, prečo je váš Kik prilepený na D niekoľko dní:

Váš Kik je prilepený na D, pretože

 • príjemca správy vás ignoruje a nečíta správu zámerne.
 • používateľ vás zablokoval na Kik a používateľ ho nemôže prijať a prečítať.
 • používateľ nespustil aplikáciu Kik.
 • server Kik môže byť mimo prevádzky.
 • používateľ má slabé internetové pripojenie.

Čo robiť, keď sa správy Kik zaseknú na D pre doručenie

1. Pripojte sa k silnému internetovému pripojeniu

Je potrebné, aby ste to vedeli ako vášnivý používateľ sociálnych médií, že správy, ktoré posielate ostatným pomocou Kik, si používateľ niekedy prečítal a pravdepodobne na ne odpovedal, ale na vašej strane sa to neodrazilo, pretože nemáte dostatok pripojenie na internet, aby ste to videli.

Keď ste online na Kik a nedostávate nové správy a správy, ktoré ste odoslali, sú stále prilepené na S alebo D, je možné, že je to dôsledok vášho slabého internetového pripojenia. Preto vám odporúčame skontrolovať silu vášho internetového pripojenia, aby ste zistili, či je to vaša chyba alebo nie.

Môžete skontrolovať silu vášho internetového pripojenia cez fast.com. Keď skontrolujete silu vášho internetového pripojenia a zistíte, že sila vášho internetu je nižšia ako 3 Mbps, mali by ste sa pripojiť k silnejšiemu internetovému pripojeniu, aby ste mohli efektívne používať aplikáciu Kik.

2. Skontrolujte, či je používateľ online alebo či je pripojený na internet

Ďalším hlavným faktorom, ktorý by ste mali zvážiť, keď odosielate správu príjemcovi na Kik a je prilepená na D, je, že používateľ nemusí byť online alebo pripojený k internetu. Ak je telefón danej osoby odpojený od internetu alebo má slabé Wi-Fi pripojenie, vaša správa bude stále prilepená na D a neprečíta sa.

Rovnako ako v iných aplikáciách na odosielanie správ, keď druhý používateľ nie je pripojený k internetu, správa sa neprečíta, aj keď bola doručená. Môžete teda skontrolovať ďalšie online platformy, ktoré zdieľate s používateľom, aby ste zistili, či je používateľ dostupný online alebo pripojený na internet.

Ak je správa, ktorú pošlete používateľovi, úspešne prečítaná v inej aplikácii, potom by ste mali považovať vašu správu prilepenú na D na Kik za veľmi problematickú, ale ak Kik Messenger neposiela nové správymali by ste vedieť, že je veľmi pravdepodobné, že používateľ nie je pripojený k internetu a vaša správa bude pravdepodobne doručená, keď používateľ získa internetové pripojenie.

Čítať:  Google opäť hovorí: Po dokončení technických opráv na webovej stránke nie je žiadna história

3. Skontrolujte, či je server Kik nefunkčný

Keď si uvedomíte, že vaša správa Kik je prilepená na D na dlhú dobu, ďalším dôvodom, ktorý by ste mali zvážiť, je, že na strane aplikácie Kik sú chyby. Nie vždy si problémy, ako sú tieto, spôsobujete sami.

Preto musíte vedieť, či má aplikácia Kik problémy, pretože vždy, keď je server Kik mimo prevádzky, nemôžete aplikáciu použiť na odosielanie správ, ktoré sa majú úspešne doručiť a prečítať.

Môže sa to stať, keď sa pokúšate prihlásiť do aplikácie, nahrať správy alebo načítať správy. Nestáva sa to často, ale keď sa to stane, je vysoko možné, že nebudete dostávať nové chaty. Možno si nie ste istí, či ide v skutočnosti o všeobecný problém alebo len o vás.

Preto by ste nemali váhať skontrolovať stav servera pomocou Kik Down Detector. Vyhľadajte v softvéri „Kik“ a skontrolujte, či vám poskytujú správy o výpadku Kik vo vašej oblasti.

Okrem kontroly Downdetector, aby ste poznali problémy servera aplikácie Kik, skontrolujte Twitter alebo Facebook, aby ste zistili, či od spoločnosti Kik neprišlo oficiálne komuniké o nesprávnych funkciách aplikácie.

Ak sa stane, že server Kik nefunguje, znamená to, že aj prijímač má rovnaký problém a možno správu odoslal, ale vy ste ju nedostali. Ak Kik messenger začne efektívne fungovať, vaša správa už nemusí byť prilepená na D, ale môže sa zmeniť na R.

6. Vymažte vyrovnávaciu pamäť a údaje aplikácie Kik

Je dôležité vedieť, že väčšina problémov, s ktorými sa môžete stretnúť s aplikáciou Kik, je spôsobená vyrovnávacou pamäťou v aplikácii. Preto sa odporúča vymazať vyrovnávaciu pamäť a údaje aplikácie, čo umožní aplikácii efektívne fungovať. Ich odstránením sa pripraví cesta pre správne fungovanie aplikácie Kik.

Ak to chcete urobiť, pomocou nasledujúcich krokov vymažte vyrovnávaciu pamäť aplikácie Kik:

 1. Zatvorte aplikáciu Kik v telefóne.
 2. Dlho stlačte aplikáciu a klepnite na informácie o aplikácii.
 3. Prejdite nadol a vyhľadajte úložisko a klepnite naň.
 4. Prejdite nadol a klepnite na vymazať vyrovnávaciu pamäť, čím vymažete vyrovnávaciu pamäť aplikácie Kik.
 5. Vráťte sa a znova spustite aplikáciu a skontrolujte, či bol problém vyriešený.

7. Aktualizujte Kik na odstránenie chýb

Ak stále máte problémy so správami Kik prilepenými na D aj po vymazaní vyrovnávacej pamäte a údajov aplikácie Kik, mali by ste aplikáciu aktualizovať.

Čítať:  Opravte odosielanie falošných upozornení TikTok

Je to preto, že možno používate zastaranú verziu Kik a je známe, že aplikácia Kik je plná chýb, a preto je potrebné ju pravidelne aktualizovať, pretože sa tvorcovia snažia opraviť chyby v aplikácii.

Aplikáciu Kik musíte aktualizovať, aby mala najnovšiu verziu aplikácie, aby mohla fungovať efektívne. Odporúčame, aby ste ho aktualizovali čo najskôr, aby ste umožnili druhému používateľovi prijať správu na Kik Messenger bez problémov.

Nižšie sú uvedené kroky, ktoré môžete použiť na aktualizáciu aplikácie Kik:

 1. Zatvorte všetky aplikácie spustené na pozadí vrátane aplikácie Kik.
 2. Prejdite na svojom zariadení do obchodu Google Play alebo App Store.
 3. Vo vyhľadávacom paneli vyhľadajte Kik.
 4. Klepnutím na Aktualizovať aktualizujte pp.
 5. Skontrolujte, či bola aplikácia úspešne aktualizovaná a znova ju spustite.
 6. Po spustení aplikácie skontrolujte, či problém pretrváva.

Aplikáciu Kik môžete alternatívne odinštalovať a znova nainštalovať podľa nasledujúcich krokov:

 1. Zatvorte aplikáciu Kik v telefóne.
 2. Dlho stlačte aplikáciu a klepnite na Odinštalovať.
 3. Po úspešnom odinštalovaní aplikácie prejdite do obchodu Playstore (pre Android) alebo App Store (pre iOS).
 4. Teraz vyhľadajte Kik vo vyhľadávacom paneli.
 5. Klepnutím na tlačidlo inštalácie stiahnete najnovšiu verziu Kik cez Playstore alebo App Store.
 6. Spustite aplikáciu a skontrolujte, či stále čelíte problému so správou Kik prilepenou na D.

8. Skontrolujte, či vás používateľ zablokoval

Ak sú vaše správy Kik stále prilepené na D niekoľko dní a používateľ ich nečíta, mali by ste vedieť a zvážiť skutočnosť, že vás používateľ mohol zablokovať v aplikácii Kik Messenger. Používateľ môže z akéhokoľvek dôvodu zablokovať. V tomto prípade by ste nemali očakávať, že sa vaša správa zmení na R, ak vás príjemca zablokoval.

Možno budete chcieť vedieť, ako blokovať ľudí na Kik, a takto:

 1. Spustite aplikáciu Kik na svojom zariadení so systémom Android alebo iOS.
 2. Prihláste sa do svojho účtu, ak ešte nie ste prihlásený do svojho účtu Kik.
 3. Otvorte chat s používateľom, ktorého chcete na Kik zablokovať.
 4. Klepnite na Zobrazované meno v hornej časti obrazovky.
 5. Klepnite na položku Viac.
 6. Vyberte Blokovať (meno používateľa)
 7. Znova vyberte Blokovať, aby ste potvrdili, že chcete zablokovať používateľa na Kik.

Prípadne môžete pomocou týchto jednoduchých krokov zablokovať niekoho na Kik.

 1. Spustite aplikáciu Kik na svojom zariadení so systémom Android alebo iOS.
 2. Prihláste sa do svojho účtu, ak ešte nie ste prihlásený do svojho účtu Kik.
 3. Klepnite na nastavenia umiestnené v ľavej hornej časti obrazovky.
 4. Teraz prejdite a vyberte Súkromie.
 5. Klepnite na zoznam blokovaných a na znamienko +.
 6. Zaškrtnite používateľa, ktorého chcete na Kik zablokovať.
 7. Klepnutím na blok úspešne potvrdíte, že chcete zablokovať používateľa na Kik.
Čítať:  19 najlepších nástrojov AI pre úspech digitálneho marketingu v roku 2024 – Marketing

9. Kontaktujte centrum podpory Kik

Všetky vyššie uvedené možnosti, ako opraviť správy Kik, ktoré sú niekoľko dní prilepené na D, sú možné spôsoby, ako problém vyriešiť, a preto, ak stále považujete za problém vyriešiť problém s vašimi správami Kik prilepenými na D aj po prejdení všetkých procesy zvýraznené vyššie, potom by ste nemali váhať a kontaktovať centrum podpory Kik.

Pomôžu vám vyriešiť problém najlepším spôsobom a odpovedia na otázky ako „Prečo je môj Kik prilepený na D?“ alebo „Prečo sa moja Kik správa D nepremenila na R?“ Navštíviť ich so žiadosťou o pomoc bude to najlepšie a najďalej, ako môžete tento problém vyriešiť. Môžete ich kontaktovať pomocou nasledujúcich krokov:

 1. Spustite aplikáciu Kik na svojom zariadení so systémom Android alebo iOS.
 2. Prihláste sa do svojho účtu Kik, ak ešte nie ste prihlásený.
 3. Na obrazovke klepnite na ikonu Nastavenia umiestnenú v ľavej hornej časti obrazovky.

4. Teraz prejdite na stránku Nastavenia a klepnite na „Pomoc a o nás“.

5. Zvoľte „Pomocník“.

6. Budete premiestnení do Centrum pomoci Kik. Tu vyberte „Riešenie problémov“.

7. Teraz vyhľadajte svoj problém správ Kik prilepený na D a centrum podpory Kik vás vyrieši.

8. Ak tam nenájdete požadované riešenie problémov, môžete sa vrátiť a vybrať možnosť „Kontaktovať podporu“ a problém nahlásiť. Vyberte problém, ktorému čelíte, a oni vás vyriešia.

Kik Light D vs Dark D – rozdiely

Súčasťou troch značiek stavu správ na Kik, S a R je aj D. D v Kik je v dvoch formách a to je svetlé D a tmavé D. Samotné D znamená, že server Kik prijal vašu správu a preposlali správu príjemcovi a bola doručená používateľovi.

Svetelné D na Kik znamená, že správa bola doručená, ale používateľ nespustil aplikáciu Kik.

Tmavé D tiež znamená, že správa bola doručená používateľovi, ktorý spustil aplikáciu Kik.

Preto, keď je správa doručená a používateľ neotvoril aplikáciu Kik, uvidíte svetlo D, ale keď používateľ otvorí aplikáciu, vyblednuté D stmavne.

Záver

Ako vášnivý používateľ Kik je nevyhnutné vedieť, že aj keď je používanie Kik Messenger veľmi zaujímavé, môžete čeliť problémom s aplikáciou a problém, že váš Kik bude niekoľko dní prilepený na D, v skutočnosti nie je vyňatý. Môžete sa s tým stretnúť, pretože vás druhý používateľ zablokoval alebo vás tento používateľ ignoruje.

Tento článok vám poskytuje najlepšie pokyny, ako opraviť svoj Kik prilepený na D, aby ste sa už viac neporazili. Siahnite po tomto článku vždy, keď si uvedomíte, že váš Kik je dlho prilepený na D.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE