Knižný klub bloggerov

BloggerBookClub Collage

Na internete môžete nájsť množstvo skvelých informácií – ale pokiaľ ide o bádanie a učenie, nič sa nevyrovná tomu, keď si vyhradíte čas s dobrou knihou, aby ste si namotali hlavu na novú tému, zdokonalili sa alebo otvorili svoju myseľ novým uhlom pohľadu.

Ako blogeri môžeme tráviť toľko času pred obrazovkou, niekedy je dobré dať si pauzu od pixelov a vrátiť sa k tlači. Existujú stovky – ak nie tisíce – kníh o blogovaní. Nájdete tu veľa dostupných na témy WordPress konkrétne a vytváranie vlastných webových stránok. Tu je desať najlepších, ktoré vám pomôžu začať….

Na WordPress

WordPress Your Way, od Nancy L. Hendrickson

[simpleazon-image align=”right” asin=”B00AEB5EHE” locale=”us” height=”160″ src=”http://ecx.images-amazon.com/images/I/51wG-lfyadL._SL160_.jpg” width=”120″]WordPress Your Way sa zameriava na to, ako si používatelia môžu prispôsobiť svoje stránky, aby zvýšili počet čitateľov, automatizovali sociálne médiá a zvýšili svoj dosah. Počnúc základmi inštalácie WordPress sa táto príručka rýchlo rozvetví na pokročilejšie témy – stále napísané pre začiatočníkov – ako je nastavenie informačného kanála RSS a Google Analytics, ochrana pred hackermi, vytváranie favicon, vytváranie vlastných ponúk, zvyšovanie účasti čitateľov, rozširovanie funkčnosť a ďalšie.

Čítať:  Ako povoliť EcoMatcher zasadiť strom z WooCommerce

WordPress To Go, od Sarah McHarry

[simpleazon-image align=”right” asin=”B0072V4EYS” locale=”us” height=”160″ src=”http://ecx.images-amazon.com/images/I/513LoFbZwBL._SL160_.jpg” width=”100″]WordPress To Go je bestsellerom číslo 1 na Amazone a sľubuje, že pomôže čitateľom vybudovať webovú stránku WordPress od nuly na vlastnej doméne, aj keď sú úplní začiatočníci.

Prechádza žargónom a ponúka jednoduchého sprievodcu krok za krokom na uvedenie vašej webovej stránky do prevádzky, vrátane registrácie názvu domény u správneho hostiteľa WordPress, inštalácie WordPress pomocou niekoľkých kliknutí, návrhu profesionálne vyzerajúcej webovej stránky a pridávania a formátovanie obsahu, pridávanie a používanie tém, doplnkov, miniaplikácií a nástrojov a ďalšie.

WordPress: The Missing Manual, Matthew MacDonald

[simpleazon-image align=”right” asin=”1449309844″ locale=”us” height=”160″ src=”http://ecx.images-amazon.com/images/I/41%2B5vclYLCL._SL160_.jpg” width=”122″]Tento „chýbajúci manuál“ je napísaný s cieľom poskytnúť čitateľom know-how na používanie WordPress a jeho tém, doplnkov a miniaplikácií na vytvorenie takmer akejkoľvek webovej stránky, ktorú si dokážu predstaviť – od štýlového blogu až po základnú stránku elektronického obchodu.

Témy zahŕňajú vytvorenie blogu, vytvorenie webovej stránky, pridanie multimédií, ako sú prezentácie, videoklipy a web a podcasty, vytvorenie a zapojenie publika a vytvorenie komunity.

WordPress For Dummies, Lisa Sabin-Wilson

[simpleazon-image align=”right” asin=”1118383184″ locale=”us” height=”160″ src=”http://ecx.images-amazon.com/images/I/51WcBROk32L._SL160_.jpg” width=”127″]Aký zoznam kníh by bol úplný bez príručky „For Dummies“? Táto knižná séria je jednou z najpopulárnejších na celom svete, a to z dobrého dôvodu – ponúka jednoduchých, ale komplexných sprievodcov takmer ku každej téme.

WordPress pre figuríny nie je výnimkou a je skvelým sprievodcom pre používateľov, ktorí začínajú svoj prvý blog alebo prechádzajú na WP z inej platformy. Kniha sa zaoberá nastavením a údržbou blogu WordPress, ako používať všetky kľúčové funkcie platformy a tiež sa zaoberá zmenami a vylepšeniami v najnovšom vydaní WordPress.

Čítať:  Ako vytvoriť webovú stránku na celú obrazovku pomocou WordPress

Smashing WordPress: Beyond the Blog, Thord Daniel Hedengren

[simpleazon-image align=”right” asin=”1119942713″ locale=”us” height=”160″ src=”http://ecx.images-amazon.com/images/I/51zSVwwVXLL._SL160_.jpg” width=”128″]Smashing WordPress, ktorý používateľom priniesli ľudia stojaci za časopisom Smashing Magazine – jedným z celosvetovo najpopulárnejších zdrojov pre webových dizajnérov a vývojárov – ponúka informácie, ktoré používatelia potrebujú na maximalizáciu potenciálu a výkonu WordPress a na využitie možností WordPressu na podporu pokročilých webových stránok.

Témy zahŕňajú všetko od možností tematického zamerania a vytvárania úžasných navigácií až po integráciu WP so sociálnymi médiami, vytvorenie projektu WP pre SEO a oveľa viac.

Na blogovaní

ProBlogger: Tajomstvá pre blogovanie, ako sa dostať k šesťcifernému príjmu, Darren Rowse a Chris Garrett

[simpleazon-image align=”right” asin=”1118199553″ locale=”us” height=”160″ src=”http://ecx.images-amazon.com/images/I/51H77G6txGL._SL160_.jpg” width=”106″]Webová stránka ProBlogger Darrena Rowseho je jedným z najúspešnejších a najpopulárnejších zdrojov blogov na webe – takže nie je prekvapením, že jeho kniha je pevne obľúbená u serióznych aj začínajúcich blogerov. Najnovšie vydanie je aktualizáciou jednej z najpredávanejších kníh o blogovaní, ktorú napísali dvaja z najúspešnejších profesionálnych blogerov na svete, a je považovaná za jednu z najjasnejších dostupných kníh o zarábaní na svojom blogu.

ProBlogger vám v podstate presne povie, ako spustiť a udržiavať blog, ktorý zarába peniaze, s témami zahŕňajúcimi všetko od výberu témy blogu a analýzy trhu až po rady o tom, prečo sú medzery dôležité, ako optimalizovať reklamu a techniky na prilákanie a rast. publikum.

31 dní na nájdenie svojho blogovacieho Mojo od Bryana Allaina

[simpleazon-image align=”right” asin=”B005MGUFX4″ locale=”us” height=”160″ src=”http://ecx.images-amazon.com/images/I/51oSUTSitnL._SL160_.jpg” width=”100″]31 dní na nájdenie svojho blogovania Mojo je o zdokonaľovaní hlasu v blogovaní, nájdení svojho skutočného publika a rozvoji silnej komunity čitateľov. Táto príručka, ktorá je štruktúrovaná v priebehu jedného mesiaca s kapitolou každý deň, aby ste sa udržala na správnej ceste, ponúka informácie o rýchlych víťazstvách, ako aj o dlhodobom raste.

Čítať:  7 najlepších stránok na nákup zhliadnutí videa na Facebooku v roku 2024 (lacno a okamžite)

Inteligentne napísané s poriadnou dávkou humoru, dozviete sa o zameraní sa na základné prvky vášho blogu, o „podvodných“ príspevkoch, o hosťovských príspevkoch, o prinútení ľudí, aby komentovali, o používaní starého obsahu na generovanie nových nápadov a oveľa viac.

101 tipov na blogovanie od Tristana Higbeeho

[simpleazon-image align=”right” asin=”B007144URW” locale=”us” height=”160″ src=”http://ecx.images-amazon.com/images/I/41Im%2BOAAFsL._SL160_.jpg” width=”120″]101 tipov pre blogovanie, ktoré je napísané predovšetkým pre ľudí, ktorí sú vo svete blogovania relatívne noví – ale obsahuje aj niekoľko skvelých tipov pre skúsených blogerov – je o vytvorení blogu, ktorý ľudia nájdu, budú čítať a zdieľať.

Táto e-kniha, ktorú napísal Tristan Higbee, ktorý bloguje už takmer desať rokov, zhusťuje jeho najdôležitejšie kúsky blogerskej múdrosti do jedného ľahko stráviteľného balíka.

Odborné informácie: Blogovanie pre zisk, Nicole Dean

[simpleazon-image align=”right” asin=”0988562707″ locale=”us” height=”160″ src=”http://ecx.images-amazon.com/images/I/51GQ2POEiGL._SL160_.jpg” width=”104″]Odborné stručné informácie Nicole Deanovej: Blogovanie pre zisk sa vyhlasuje za odkrytú holú pravdu od 26 vlastníkov online firiem, ktoré odhaľujú, ako si čitatelia môžu vytvoriť ziskový blog.

Prečítajte si o identifikácii toho, čo už máte vo svojej hlave (a srdci), aby ste definovali svoje miesto v blogovaní, chyby, aby ste sa vyhli získaniu čitateľov a sledovateľov, a ako urobiť svet lepším miestom prostredníctvom blogovania.

The Blogger Abides: Praktická príručka, ako dobre písať a nehladovať, od Chrisa Higginsa

[simpleazon-image align=”right” asin=”B00AV2FZZW” locale=”us” height=”160″ src=”http://ecx.images-amazon.com/images/I/51iysVIvvjL._SL160_.jpg” width=”100″]Kniha Chrisa Higginsa A Blogger Abides využíva svoje päťročné skúsenosti plateného blogera a magazínu na voľnej nohe a načrtáva všetko, čo vie o umení a vede voľnej tvorby.

Čítať:  15 bezplatných online pracovných miest, ktoré platia každý deň, aby ste ich mohli vyskúšať v roku 2024

Rozsiahly predmet zahŕňa profesionálnu prácu a život v malom, profesionálnu činnosť, rutiny a každodenné ciele, poznať svoje publikum, hodnotu príspevku (v dolároch), zmluvy a dane, písanie faktúr, právnikov a agentov, prezentácia časopisov, ukončenie denná práca a oveľa viac.

Máte WordPress alebo blogerskú knihu alebo zdroj so psími ušami? Podeľte sa o svoje obľúbené blogerské knižné kluby tu alebo na Twitter.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE