Kód chyby Hulu p-dev320: Čo to je a ako to opraviť?

Hulu patrí medzi najlepšie streamovacie služby. Pre mnoho ľudí je to hlavné miesto na sledovanie filmov a televíznych relácií, vrátane obľúbených originálov. Keď Hulu nefunguje, môže to byť veľký problém. Ak službu používate dostatočne dlho, možno ste narazili na chybový kód Hulu p-dev320. Je to jedna z častejších chýb a bude vám brániť v streamovaní, kým nebude vyriešená.

Nižšie vás prevedieme tým, čo sa deje, keď sa zobrazí toto chybové hlásenie. Dôležité je, že ponúkame aj niekoľko spôsobov, ako tento problém vyriešiť, aby ste mohli znovu streamovať.

Hulu

Hulu ponúka nielen tisíce filmov a televíznych relácií na streamovanie, ale aj originálne relácie a filmy ako Príbeh služobnice. Môžete upgradovať na Hulu Plus Live TV a získať živé kanály, vrátane miestnych staníc.

Čo spôsobuje chybu „p-dev320“ na Hulu?

Keď narazíte na chybový kód Hulu p-dev320, je obvykle sprevádzaný poznámkou vysvetľujúcou, že aplikácia Hulu na vašom streamovom zariadení nemôže komunikovať so samotnou službou Hulu.

Čítať:  Elementor a WordPress: Webinár s komplexnou príručkou pre začiatočníkov

To sa môže stať z niekoľkých dôvodov, a preto je to taký nepríjemný problém. Možno máte problém so sieťou alebo problém so softvérom vášho zariadenia. Môže to byť aj problém na strane Hulu so samotnou streamovacou službou.

Nech už je príčina akákoľvek, výsledkom na vašej strane bude, že Hulu nebude fungovať. Nižšie sú uvedené niektoré spôsoby, ako zúžiť, čo je zle, a problém vyriešiť.

Ako vyriešiť kód chyby Hulu p-dev320

Začnime predpokladom, že problém je skôr na vašej strane ako na Huluovej strane. Existuje niekoľko rýchlych trikov, ktoré sa môžete pokúsiť vrátiť k streamovaniu v závislosti od konkrétneho problému. Tieto kroky môžete samozrejme vyskúšať v ľubovoľnom poradí. Možno tušíte, čo je zle, takže rozhodne začnite tam.

Skúste iné zariadenie

Edgar Cervantes / Android Authority

Je možné, že kód chyby Hulu p-dev320 je obmedzený na zariadenie, ktoré používate, skôr než na aplikáciu alebo domácu sieť.

Skúste spustiť Hulu na inom zariadení, aby ste zistili, či sa stále zobrazuje chybový kód. Užívatelia inteligentnej televízie môžu prepnúť na váš notebook, telefón alebo iné zariadenie s nainštalovaným Hulu. Ak môžete streamovať bez získania kódu chyby, pravdepodobne ste problém zúžili na jediné zariadenie.

Ak je problém iba v jednom zariadení. Skúste ho reštartovať, aby ste zistili, či je problém vyriešený. To je často najrýchlejšia a najjednoduchšia oprava a môžete tiež nestrácať čas a energiu, kým to neskúsite.

Čítať:  Ako predávať na Facebooku: Rýchle tipy na zvýšenie predaja

Ak môžete streamovať po reštarte, skvelé. Pokiaľ nie, vyskúšajte jednu z týchto ďalších možností.

Reštartujte aplikáciu Hulu

Toto je najrýchlejšie a najjednoduchšie riešenie. V prípade, že samotná aplikácia Hulu funguje, stačí ju vypnúť a znova otvoriť. Ak používate inteligentnú televíziu, stačí sa vrátiť do domovskej ponuky a znovu otvoriť Hulu.

Ak používate zariadenie so systémom Android alebo iOS, postupujte podľa pokynov na konkrétnom zariadení.

Ako zavrieť aplikáciu v systéme Android:

 1. Spustite Nastavenia aplikácie.
 2. Ísť do Aplikácia.
 3. Kliknite na Zobraziť všetky aplikácie.
 4. Nájdite a vyberte Hulu.
 5. Vybrať Vynútené zastavenie.
 6. Potvrďte kliknutím OK.

Ako zavrieť aplikáciu na iPhone:

 1. Posuňte prst zospodu hore a chvíľu podržte.
 2. Zobrazí sa prepínač aplikácií. Nájsť Hulu.
 3. Potiahnite prstom Hulu aplikáciu hore, ďaleko od obrazovky.

Hneď ako je Hulu zatvorený, pokračujte a znovu ho otvorte a zistite, či je problém vyriešený.

Aktualizujte svoju aplikáciu Hulu

Vaše zariadenie pravdepodobne aktualizuje aplikáciu Hulu automaticky, ale ak nie, je možné, že vaša verzia aplikácie je zastaraná a niečo narúša jej schopnosť pripojiť sa k službe. Ak je to váš prípad, budete chcieť prejsť do nastavenia a vykonať rýchlu aktualizáciu.

Ako aktualizovať aplikáciu Hulu na Androide:

 1. Spustite Google Play obchod.
 2. Kliknite na svoj ikona profilu v pravom hornom rohu.
 3. Vybrať Spravujte aplikácie a zariadenia.
 4. Kliknite na Dostupné aktualizácie.
 5. Hľadajte Hulu a kliknite naň Aktualizácia tlačidlo vedľa neho. Prípadne môžete vybrať Aktualizovať všetko aktualizácia všetkých aplikácií naraz.
Čítať:  Ako používať Správcu udalostí na plánovanie a zdieľanie udalostí vo WordPress

Ako aktualizovať aplikáciu Hulu na iPhone:

 1. Spustite Apple App Store.
 2. Kliknite na svoje ikona profilu v hornom rohu.
 3. Prejdite nadol na zoznam aplikácií, kým neuvidíte Hulu.
 4. Vybrať Aktualizácia ak je k dispozícii. Môžete tiež zasiahnuť Aktualizovať všetko aktualizovať všetky aplikácie jedným pohybom.

Vymažte vyrovnávaciu pamäť

Pokiaľ sa stále pokúšate vyriešiť kód chyby Hulu p-dev320 na jednom zariadení, možno budete musieť svoju aplikáciu upratať.

Vyrovnávacia pamäť aplikácie Hulu môže byť tým, čo narúša službu, ak ste ju nejaký čas nevymazali. Tento proces sa bude líšiť v závislosti na vašom zariadení.

Ako vymazať vyrovnávaciu pamäť v aplikácii pre Android:

 1. Spustite Nastavenia aplikácie.
 2. Ísť do Aplikácia.
 3. Kliknite na Zobraziť všetky aplikácie.
 4. Nájdite a vyberte Hulu.
 5. Vybrať Úložisko a vyrovnávacia pamäť.
 6. Kliknite na Vyčistiť vyrovnávaciu pamäť. Môžete tiež kliknúť na Vyčistiť úložisko zmazať všetky dáta aplikácie.

Na zariadení so systémom iOS nemôžete vymazať vyrovnávaciu pamäť, ale môžete aplikáciu jednoducho odinštalovať a znova nainštalovať, čím sa vyrovnávaca pamäť automaticky vymaže.

Ako odstrániť aplikáciu pre iPhone:

 1. Nájsť Hulu aplikácie. Kliknite a podržte.
 2. Vybrať Odobrať aplikáciu.
 3. Kliknite na Zmazať aplikáciu.
 4. Prejsť na Apple App Store a znovu nainštalovať Hulu.

Resetujte si internet

Ak sa stále stretávate s rovnakým problémom alebo ak sa problém týka viacerých zariadení, budete chcieť zistiť, či jednoducho nemáte problém s pripojením k internetu.

Nie vždy si všimnete, že je rýchlosť vášho internetu príliš nízka, aj keď sa môže stať, že sa už stretávate s pomalým pripojením. V oboch prípadoch môžete skúsiť reštartovať domáci internet.

Čítať:  Ako zistiť, kto si vás nepridal späť na Snapchat

Stačí vypnúť alebo odpojiť domáci modem a router. Nechajte ich asi minútu vypnuté a potom ich znovu zapojte. Ak stále nedosahujete dostatočnú rýchlosť, možno budete musieť kontaktovať svojho poskytovateľa internetových služieb.

Skontrolujte, či je Hulu dole

Posledná a najmenej užitočná možnosť je, že Hulu je dole. Najmenej užitočné, pretože toho naozaj veľa robiť nemôžete. Budete musieť počkať, kým sa služba vráti online.

V tomto scenári nie je na vašej strane čo robiť, pretože problém jednoducho nie je na vašej strane.

Môžete to sledovať na stránkach ako Downdetektor. Tu môžete zistiť, či služba nedochádza k výpadkom, a zostať informovaní, aby ste videli, kedy je zálohovaná.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE