Koľko hlásení bude zakázaných na Snapchate?

Máte otázku ‘Koľko hlásení bude zakázaných na Snapchate?’ V tomto článku na to odpovieme. Čítajte ďalej.

Snapchat ponúka väčšiu slobodu ako väčšina platforiem sociálnych médií, pretože Snaps zmizne po tom, čo si ich všetci príjemcovia prezrú. Stále sa však musíte držať súboru pokynov, aby ste sa vyhli zákazu. Ak ste dostali varovanie, možno vás zaujíma: „Koľko hlásení bude zakázaných na Snapchate?“

Koľko správ bude mať za následok zákaz Snapchatu?

Neexistuje žiadny pevný počet hlásení, ktoré by vám umožnili zakázať používanie služby Snapchat. Závisí to od závažnosti vášho porušenia pokynov pre obsah. Snapchat vám môže dať jemné upozornenie na jeden problém a zakázať vám iný problém. Hlásenia môžu byť jedno alebo desať, aby ste dostali zákaz.

Koľko správ bude zakázaných na Snapchat?

Takže teraz otázka, koľko správ bude zakázaných na Snapchate? Ak ste uverejnili niečo skutočne znepokojujúce, môže trvať jedno nahlásenie, kým vám bude zakázaný prístup na Snapchat.

Zakaždým, keď Snapchat dostane správu, platforma skontroluje obsah nahlásenej osoby. Trest pre používateľa je potom dohodnutý na základe pokynov komunity, ktoré nedodržali. Ak používateľ neignoroval žiadne pravidlá, nevykoná sa žiadna akcia. Snapchat vás môže informovať, že vás prinajlepšom niekto nahlásil.

Čítať:  Koľko vyhľadávaní Google za deň v roku 2024?

Čo robí Snapchat s vaším účtom, priamo súvisí s tým, aké pravidlo ste porušili. Ak jednoducho nahrávate spamový obsah, Snapchat môže odstrániť váš spamový príspevok a potom vás upozorní. Ak budete pokračovať v uverejňovaní spamu ešte trikrát alebo štyrikrát, potom sa Snapchat rozhodne zakázať váš účet.

Prípadne osoba, ktorá zverejňuje teroristický obsah, by okrem nahlásenia na polícii okamžite zakázala svoj účet. zvyčajne Snapchat je rýchly pri prechádzaní správ a prijímaní rozhodnutí. Dostávajú však tisíce správ denne a niekedy to môže trvať aj týždeň. Väčšina problémov sa však skontroluje a vyrieši do jedného dňa.

Celkovo, ak si myslíte, že ste neuverejnili nič, čo by porušovalo pokyny, nemusíte sa obávať, že váš účet bude zakázaný.

Aby ste sa uistili, že neporušujete pokyny pre komunitu, mali by ste ich správne poznať. Spolu s ochranou vášho účtu vám tieto znalosti umožňujú chrániť sa pred obťažovaním.

Veci, ktoré vás môže niekto nahlásiť na Snapchate, zahŕňajú:

 • Obťažovanie a šikanovanie: Zverejňovanie súkromných informácií a obrázkov niekoho bez jeho súhlasu spadá pod toto. Počíta sa aj kontaktovanie osoby, ktorá vás zablokovala z iného účtu Snapchat.
 • Obsah pre dospelých: Akýkoľvek druh pornografického obsahu. Informácie o dojčení a podobne bez akýchkoľvek sexuálnych konotácií sú však vo všeobecnosti povolené.
 • Sexualizácia maloletých: Nikto mladší ako 18 rokov by nemal dostávať sexuálne explicitný obsah od dospelých. Niekto vo veku by tiež nemal zverejňovať alebo ukladať akty neplnoletých. Dokonca aj maloletí sú odrádzaní od výmeny sexuálneho obsahu medzi nimi.
 • Násilie, vyhrážky a ubližovanie: Osoba by sa na Snapchate nemala komukoľvek vyhrážať telesnými zraneniami. Grafické násilie spolu so sebapoškodzovaním a oslavovaním samovraždy sa netolerujú. Ani týranie zvierat neletí pod radarom.
 • Nezákonné správanie: Skutočne propagovanie alebo priznanie sa k účasti na akomkoľvek druhu trestnej činnosti. Snapchat vás môže dokonca nahlásiť polícii.
 • Odcudzenie identity a nepravdivé informácie: Nemôžete predstierať, že ste niekto iný, či už osoba, celebrita alebo značka. Nemali by ste šíriť nepravdivé informácie, ktoré môžu spôsobiť aj ujmu. Snapchat však vo všeobecnosti prepúšťa ľudí varovaním pred spamom.
 • Terorizmus a nenávistné prejavy: Samozrejme, Snapchat nebude podporovať teroristické aktivity. Snapchat nebude tolerovať obsah, ktorý kohokoľvek ponižuje na základe jeho rodovej identity, náboženstva, rasy, farby pleti, etnickej príslušnosti alebo akýchkoľvek iných chránených charakteristík.
Čítať:  Využitie influencerov pre affiliate marketing v roku 2024

Trest za porušenie týchto pokynov sa pohybuje od obmedzenia činnosti účtu a zmazania príspevku až po kontaktovanie orgánov činných v trestnom konaní v prípade niečoho skutočne desivého. Snapchat tiež spolupracuje s globálnymi orgánmi činnými v trestnom konaní, ak by vnímaná ujma z príspevku mohla alebo ubližuje ľuďom v reálnom živote.

Ako nahlásiť Snap na Snapchat?

Jedného dňa možno budete musieť nahlásiť aj Snap niekoho iného.

Môže to byť z ktoréhokoľvek z vyššie uvedených dôvodov. Možno to je dôvod, prečo sa pýtate, koľko hlásení je v prvom rade zakázané na Snapchate.

Proces podávania správ je v skutočnosti príliš jednoduchý.

 • Otvorte aplikáciu Snapchat.
 • Prejdite cez Snímky v sekcii Spotlight.
 • Ak si myslíte, že jeden z obrázkov je nevhodný, klepnite na tri bodky v pravom dolnom alebo hornom rohu Snap. Umiestnenie troch bodiek závisí od verzie vašej aplikácie Snapchat.
 • Všimnete si Správa Snap v červenej farbe v hornej časti možností. Klepnite, Nepáči sa mi možnosť nižšie.
 • Vyberte ktorýkoľvek z dôvodov, ktoré sa zobrazia ako dôvod nahlásenia Snapu. Možnosti budú zvyčajne predstavovať široký nadpis všetkých možností komunitné pokyny.
 • Ak sa niektorý z dôvodov nezhoduje, klepnite na Ďalšie možnosti pod.
 • Po výbere dôvodu sa na mieste, kde musíte, zobrazí textové pole poskytnúť podrobné informácie o Snape a prečo si myslíte, že to porušilo pokyny pre komunitu.
 • Klepnite na modrú Tlačidlo Odoslať v spodnej časti stránky keď skončíš.
Čítať:  Koľko zarábajú fotografi?

Ak Snapchat podnikne akékoľvek disciplinárne konanie proti používateľovi, ktorého ste nahlásili, Snapchat by vás o tom nejasne informoval.

Ak chcete nahlásiť niečí Snap, uistite sa, že to urobíte okamžite. Snap zvyčajne zmizne, keď si ho prečítajú všetci príjemcovia.

V prípade nastavenia skupinového rozhovoru Snap zmizne buď deň po tom, čo si ho všetci v skupinovom rozhovore prečítajú, alebo celý týždeň od odoslania správy. Ak si to prečítajú všetci, Snap po dni zmizne.

Keď ľudia na skupinovom chate vynechajú Snap, bude to trvať asi týždeň a potom ho Snapchat prirodzene vymaže.

Životnosť Snapu sa predĺži, ak ľudia na správu reagujú alebo na ňu odpovedajú. Uloženie Snapu najviac predlžuje životnosť Snapu. Všetky snímky, ktoré uverejníte vo svojom príbehu, zmiznú po 24 hodinách.

často kladené otázky

Niektoré z často kladených otázok sa týkajú Koľko správ bude zakázaných na Snapchate sú prevzaté z internetu.

1. Odstraňuje Snapchat neaktívne účty?

Snapchat to nikdy jasne nepovedal. Je však zrejmé, že existujú pravidlá týkajúce sa neaktívnych účtov. Zatiaľ čo časové obdobie nie je známe, Snapchat odstráni účty, ak je účet príliš dlho neaktívny.

Hovorí sa tiež, že Snapchat odstráni účet niekoho, ak o to používateľ požiada po 30 dňoch nečinnosti.

2. Hovorí vám Snapchat, kto vás nahlásil?

Nie. Správy odoslané na Snapchat sú prísne dôverné. Nikdy sa nedozviete, kto vás nahlásil, ani osoba, ktorú ste nahlásili.

Čítať:  Pixel Fold je oficiálny; bude spustená na Google I/O 2024

3. Môže polícia obnoviť odstránené správy Snapchat?

Keď si Snap prečíta osoba, Snapchat natrvalo odstráni správy zo svojho servera. Keďže to nie je uložené, polícia nemôže získať prístup k vymazaným veciam. Jediné, čo môže polícia urobiť, je kontrolovať neprečítané správy. Na to budú, samozrejme, ešte potrebovať povolenie.

Zbalenie

Koľko hlásení bude zakázaných na Snapchate? Jeden alebo desať, v závislosti od závažnosti vášho porušenia. Snapchat rozhoduje o postupe od prípadu k prípadu. Niekedy by vám spam Snap, ktorý by vás dostal iba na varovanie, mohol z tohto dôvodu ľahko zakázať. Najlepšie je jednoducho vyhnúť sa narušeniu pokynov pre komunitu.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE