Koľko je Audible: Vysvetlenie plánov a cien

Je ťažké uniknúť Amazon Audible, ak máte záujem o digitálne audioknihy – zatiaľ čo existujú alternatívy ako Spotify, Audible dominuje v tomto odvetví a obvykle ponúka najlepší výber. Nižšie vysvetlíme, koľko môžete očakávať, že zaplatíte za Audible, vrátane bonusov a možností predplatného.

RÝCHLA ODPOVEĎ

Každý, kto má účet Audible, si môže kúpiť audioknihy, ktoré stoja od niekoľkých dolárov do 40 dolárov alebo viac. Spoločnosť taktiež ponúka rôzne plány predplatného, ​​ktoré v USA zahŕňajú Plus a Premium Plus. Plus začína na 7,95 $ mesačne, zatiaľ čo Premium Plus je minimálne 14,95 $ mesačne alebo 149,50 $ ročne. Premium Plus vám umožňuje mať 1 alebo 2 audioknihy každý mesiac v hornej časti katalógu streamovania Plus.

PRESKOČTE NA KĽÚČOVÉ SEKCIE

Koľko stojí Audible?

Pre mnoho ľudí je lepšie myslieť na Audible ako na obchod. Či už máte alebo nemáte platené predplatné (o tých za chvíľu), môžete si kúpiť akúkoľvek audioknihu v katalógu spoločnosti. Všetko, čo si kúpite, je trvalo prepojené s vašim účtom. Knihy sa pohybujú od niekoľkých dolárov až po 40 dolárov alebo viac – faktory ovplyvňujúce cenu zahŕňajú dopyt, dĺžku a prítomnosť rozprávačov celebrít.

Možnosti predplatného sa po celom svete líšia z hľadiska ceny, pomenovania a funkcií. V USA existujú dve hlavné úrovne: Audible Plus a Premium Plus. Viac si o nich môžete prečítať v našom sprievodcovi, ale tu je skrátená verzia:

Čítať:  Koľko ľudí používa TikTok v roku 2024? (údaje používateľov)
Plán Ceny Funkcia
Plán

Audible Plus

Ceny

7,95 $ mesačne po 30-dňovej skúšobnej verzii

Funkcia

Streamovanie prístupu ku katalógu Plus audiokníh, podcastov a stop spánku a meditácie
Prístup k Audible Originals
Dočasné sťahovanie pre offline počúvanie

Plán

Audible Premium Plus (1 kredit mesačne)

Ceny

14,95 $ mesačne / 149,50 $ ročne po 30-dňovej skúšobnej verzii

Funkcia

Všetky funkcie Plus a 1 audiokniha na uchovanie zadarmo každý mesiac

Plán

Audible Premium Plus (2 kredity za mesiac)

Ceny

22,95 $ mesačne / 229,50 $ ročne po 30-dňovej skúšobnej verzii

Funkcia

Všetky funkcie Plus a 2 audioknihy, ktoré si môžete každý mesiac ponechať zadarmo

Je Audible zadarmo s Amazon Prime?

Nie, na rozdiel od mnohých vedľajších služieb Amazonu. Jedinou výhodou, ktorú získate za to, že máte Prime, je druhý kredit na audioknihu, keď sa zaregistrujete k skúšobnej verzii Premium Plus.

Čo sú kredity Audible a ako fungujú?

Kredit Audible vám umožní vybrať si audioknihu, ktorú si ponecháte bez ďalších nákladov, bez ohľadu na to, či je súčasťou Plus katalóg. Keď máte kredity, ktoré môžete minúť, uvidíte vedľa titulu namiesto jeho bežnej ceny „1 kredit“.

Kredity sú rozdávané mesačne členom Premium Plus. Môžu sa hromadiť, ale vo všeobecnosti zostávajú platné iba rok a iba tak dlho, kým ste členom Plus alebo Premium Plus – ak úplne prestanete predplatiť Audible, vaše kredity zvyčajne tiež zmizne. Jediný čas, kedy sú kredity trvalé, je, keď ich získate priamo prostredníctvom aplikácií Audible pre iOS alebo Android, takže je obvykle najlepšie minúť všetky svoje kredity pred zrušením.

Čítať:  Koľko stojí výmena displeja iPhone?

Niekedy si môžete kúpiť viac kreditov, ale obvykle iba v prípade, že ste členom Premium Plus a na vašom účte zostáva jeden alebo žiadny kredit. Budete musieť počkať, kým vám Audible promo akcie rozšíri. Spoločnosť tiež blokuje ľuďom nákup ďalších kreditov, pokiaľ sú predplatiteľmi menej ako 30 dní.

Aký plán predplatného Audible by som si mal zaobstarať?

Plus a Premium Plus sa oplatí iba ľuďom, ktorí si z audiokníh robia každodenný zvyk alebo ktorí chcú počúvať konkrétne tituly a majú pocit, že ich môžu dokončiť včas, aby bolo predplatné lacnejšie ako nákup. Vzhľadom na to, že niektoré uchovávané audioknihy stoja 30, 40 $ alebo dokonca viac, nemusí to byť ťažké.

Pokiaľ sa na vás vzťahuje jedno z vyššie uvedených tvrdení, Plus stojí za zváženie, ak sa vám páči Zvukové originály v ponuke, alebo viete, že požadované knihy nájdete v katalógu Plus a nevadí vám, že o ne prídete po skončení predplatného. Možno sa budete musieť zaregistrovať k bezplatnej skúšobnej verzii, aby ste objavili zahrnuté knihy.

Premium Plus môže byť potenciálne skvelý obchod, ak viete, že budete chcieť každý rok počúvať viac kníh mimo katalóg Plus, napríklad mnoho nových vydaní. V skutočnosti si stačí vypočuť 5 kníh za 30 USD, ktoré zodpovedajú nákladom na ročný plán Premium Plus, a všetko, čo získate prostredníctvom kreditov, zostane pripojené k vášmu účtu Audible.

Čítať:  9 najlepších doplnkov WordPress Q&A na zapojenie vašich návštevníkov

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE