Koľko ľudí môžem zrušiť sledovanie na Instagrame za deň

Premýšľali ste niekedy koľko ľudí môžem zrušiť sledovanie na Instagrame za deň? Áno, chcem, aby ste zostali naladení a naučili sa na to najlepšiu možnú odpoveď.

Jednou z najmodernejších platforiem sociálnych médií je Instagram, a to z dobrého dôvodu. Je to preto, že Instagram je užívateľsky najprívetivejšia, najvirálnejšia a najsofistikovanejšia aplikácia, aká existuje. Je najlepšie známy svojou schopnosťou zvyšovať návštevnosť a poskytovať používateľom prispôsobený informačný kanál.

Takže ak ste používateľom Instagramu, vedeli by ste, že ak chcete zostať v kontakte so svojimi priateľmi a záujmami, pravdepodobne by ste sa museli spojiť s čo najväčším počtom ľudí. To by znamenalo, že by ste denne sledovali a nesledovali veľa ľudí.

Viete však o obmedzeniach, ktoré Instagram ukladá pre sledovanie a zrušenie sledovania? Premýšľali ste niekedy nad tým, koľko ľudí môžem zrušiť sledovanie na Instagrame za deň? Viete, ako Instagram navrhuje priateľov? Už nečakajte, pretože máme všetko, čo potrebujete vedieť o Instagrame a o tom, koľko ľudí môžem zrušiť sledovanie na Instagrame za deň.

Urobte to správne, predpokladajme, že chcete zvýšiť svoju angažovanosť na Instagrame na maximum a chrániť svoj účet pred zákazmi a obmedzeniami. V takom prípade si musíte byť vedomí zásad, zmluvných podmienok, obmedzení a limitov, ktoré aplikácia nastavila pre svojich používateľov. Účty, ktoré sa rozhodnete sledovať, určujú druh obsahu, ktorý sa zobrazí na vašom informačnom kanáli Instagramu.

Ak je váš informačný kanál príliš hlučný alebo chaotický s obsahom, ktorý vás nezaujíma, zrušenie sledovania účtov je dobrý spôsob, ako to znížiť a vyčistiť nežiaduci neporiadok. Začnime odhaľovať všetky otázky, ktoré sa točia okolo „Koľko ľudí môžem prestať sledovať na Instagrame za deň“

Koľko ľudí môžem prestať sledovať na Instagrame za deň?

Instagram nastavil limity, koľko ľudí môže človek na Instagrame prestať sledovať za deň, pričom tento limit sa pohybuje okolo 150 – 200 za deň. Najnovší limit od roku 2021 je až 200. To znamená, že za deň môžete zrušiť sledovanie maximálne 200 používateľov. Keďže neexistuje žiadna skratka na prerušenie sledovania mnohých používateľov jediným kliknutím, museli by ste manuálne zrušiť sledovanie každého používateľa. Takže teraz viete, koľko ľudí môžem zrušiť sledovanie na Instagrame za deň.

Čítať:  7 tipov na zvýšenie angažovanosti a vytvorenie hlbších spojení na Instagrame

Koľko ľudí môžem sledovať na Instagrame za deň?

Na Instagrame sa sledovanie a nesledovanie vypočítava tak, aby malo rovnaký účinok. To znamená, že maximálny limit pre sledovanie ľudí na Instagrame za deň je tiež 200 za deň. Ak sa teda obmedzíte na 200 sledovateľov denne, váš účet bude v bezpečí a nebude pozastavený. Takže odpoveď na to je rovnaká ako odpoveď na to, koľko ľudí môžem za deň zrušiť sledovanie na Instagrame.

Počet sledovaní alebo zrušení sledovania, ktoré môžete urobiť, však závisí aj od toho, či ste nový používateľ alebo nie. Ak ste relatívne nový používateľ (používate ho približne 3 mesiace alebo menej), nebudete môcť sledovať alebo zrušiť sledovanie do limitu 200. Namiesto toho by ste boli obmedzení na približne 150 sledovaní/zrušení za deň.

Prečo Instagram ukladá obmedzenia pre sledovanie a zrušenie sledovania?

Niet pochýb o tom, že Instagram je jednou z najobľúbenejších aplikácií medzi globálnymi používateľmi. Ak sú teda na Instagrame aktívne stovky miliónov používateľov, ktorí každý deň odovzdávajú stovky miliónov príbehov a príspevkov, komunita je skutočne preplnená. Aby sa predišlo zbytočnému preplneniu a aby sa zabezpečilo, že akcie používateľov sú skutočné a nie sú iniciované spamovými robotmi, Instagram zavádza obmedzenia a zákazy aktivít.

Algoritmus Instagramu je schopný zistiť, či sa určitá aktivita, ako napríklad prerušenie sledovania, vyskytuje príliš veľakrát v krátkom časovom období a označí takúto aktivitu ako spam alebo aktivitu podobnú robotom, čím sa účet dočasne pozastaví alebo zakáže. Pokiaľ sa vyhýbate takejto zneužívajúcej alebo opakovateľnej činnosti, nemali by ste sa ničoho obávať.

Zakáže vám Instagram príliš veľa prestať sledovať?

Poznáme odpoveď na to, koľko ľudí môžem prestať sledovať na Instagrame za deň, a ak prestanem sledovať viac ako tento limit, Instagram označí váš účet ako spam a môže spôsobiť dočasné pozastavenie vášho účtu. Ak sa však táto akcia vykonáva pravidelne, môže to viesť aj k trvalému zablokovaniu vášho účtu. Preto sa odporúča, aby používatelia vykonávali aktivity, ako je prerušenie sledovania alebo sledovanie s mierou, aby v budúcnosti neboli zakázaní.

Čítať:  Nasıl Etsy'de Dijital İndirmeleri Satarım?

Ako Instagram navrhuje priateľov?

Aplikácia Instagram navrhuje priateľov a častejšie je to niekto, koho poznáme, kto sa objaví v návrhu, a tiež nás prekvapuje, ako sa tieto návrhy objavujú v našom informačnom kanáli. Je to skoro ako keby vás niekto prenasledoval, aby vedel, koho navrhnúť ako svojho ďalšieho priateľa. Pravdou na tejto záhade je, že Instagram používa niekoľko prístupov k odporúčaniu priateľov. Patria sem naše telefónne kontakty, ďalší priatelia na sociálnych sieťach, história vyhľadávania, spoloční priatelia atď.

Instagram požiada o povolenie na prístup k týmto informáciám pred prvým spustením aplikácie a poskytuje prispôsobené prostredie kontrolou spoločných alebo označených priateľov. To je dôvod, prečo sa niekedy ľudia, ktorých ani nepoznáme, zobrazia ako návrhy priateľov na Instagrame, pretože v skutočnosti môžu byť priateľom priateľa alebo niekým uloženým v našom zozname kontaktov.

Ak niekoho prenasledujem na Instagrame, budem mu navrhnutá?

Všetci sme niekedy niekoho sledovali na Instagrame. Máme pre vás dobrú správu – Instagram vás nenavrhuje ľuďom, ktorých ste viackrát hľadali. Zobrazia sa iba vo vašom zozname návrhov. Algoritmus Instagramu funguje tak, že uprednostňuje zoznam vyhľadávania pre používateľov, takže ľudia, ktorých ste hľadali, sa vám budú zobrazovať ako navrhovaní priatelia, ale nebudete im navrhnutí, pokiaľ vás neprenasledovali alebo ak veľa spoločných priateľov s nimi.

Chcete podrobnú odpoveď? No ako, malo by sa vám tu páčiť. Zatiaľ pokračujme v otázkach okolo Koľko ľudí môžem prestať sledovať na Instagrame za deň?

Ako nájdem odporúčaných priateľov na Instagrame?

Ak chcete nájsť navrhovaných priateľov na Instagrame:

  • Krok 1: Prihláste sa na Instagram, ak ste sa ešte neprihlásili.
  • Krok 2: Prejdite na stránku svojho osobného profilu.
  • Krok 3: Kliknite na rozbaľovaciu možnosť vedľa možnosti „Upraviť profil“.
  • Krok 4: Zobrazí sa vám zoznam ľudí pod štítkom „Objavte ľudí“. Toto sú vaši navrhovaní priatelia.
  • Krok 5: Potiahnutím doľava zobrazíte viac navrhovaných priateľov.
  • Krok 6: Kliknutím na možnosť „Zobraziť všetko“ zobrazíte všetky navrhované zoznamy priateľov.

Koľko ľudí ma môže sledovať na Instagrame za deň?

Videli sme a teraz vieme, koľko ľudí môžem zrušiť sledovanie na Instagrame za deň a že sledovanie alebo zrušenie sledovania je obmedzené na maximálne 200. Ale našťastie to neplatí pre získavanie sledovateľov. V podstate neexistuje žiadny limit stanovený Instagramom na počet ľudí, ktorí ma môžu sledovať za deň. To je dôvod, prečo niektorí influenceri získajú obrovské množstvo fanúšikov za deň alebo dva, keď mali virálny príspevok alebo príbeh.

Čítať:  Prečo je blogovanie tak populárne? Vysvetlené skutočné dôvody

Ako sa vyhnúť zákazom na mojom instagramovom účte?

Instagram podnikol rôzne kroky, aby zabezpečil, že platforma sociálnych médií je bezpečná a užívateľsky prívetivá. To je dôvod, prečo zaviedla niekoľko obmedzení a zákazov pre používateľov a profily, ktoré konajú spôsobom, ktorý nie je prijateľný pre komunitné pokyny Instagramu. Najlepším spôsobom, ako sa vyhnúť zákazom na svojom účte na Instagrame, je poznať pokyny a obmedzenia a dodržiavať ich.

Dôležité faktory, ktoré treba mať pri tom na pamäti, sú:

1. Aktivita vášho účtu – Váš účet nebude označený, pokiaľ sa jeho aktivita nebude javiť ako podozrivá pre algoritmus Instagramu. Takže vykonávanie rôznych aktivít na Instagrame, ktoré siaha od lajkovania, zdieľania, posielania správ až po moderovanie komentárov, nespôsobí žiadne problémy. V skutočnosti by vás algoritmus mohol dokonca začať mať rád a poskytovať prispôsobený informačný kanál a užívateľsky prívetivé návrhy.

2. Vek účtu – Vek vášho účtu je dôležitý na to, aby Instagram nahlásil podozrivú aktivitu. Ak ste používateľom dlhšie ako 3 mesiace, je pre vás prirodzené, že máte veľa sledovateľov a interakcií. Ak je však váš účet starý len jeden deň a sledujete viac ako 200 ľudí, zdá sa to pre Instagram podozrivé a váš účet môže byť dočasne pozastavený alebo zakázaný.

3. Zapojenie vášho účtu – Ak sa váš účet používa pravidelne, algoritmus nebude mať tendenciu odhaliť žiadne pochybné aktivity. Ak však váš účet nie je vôbec aktívny a príležitostne vykazuje extrémne aktivity, bude kategorizovaný ako falošný účet alebo účet robota a môže byť dočasne pozastavený alebo zakázaný.

4. Spamovanie v sekcii komentárov – Máte povolené komentovať akýkoľvek verejný príspevok a Instagram dal svojim používateľom slobodu povoliť komentovanie približne 180 – 200-krát za deň. Keď však počet komentárov prekročí tento limit alebo keď Instagram znova a znova zistí rovnaký komentár alebo emoji v príspevku, spôsobí to, že Instagram označí váš účet ako spamujúci ostatných a môže to viesť k dočasnému obmedzeniu komentovania alebo zapájania sa do príspevkov. za dané časové obdobie.

5. Priame správy – Instagram obmedzuje počet DM na nové chaty na približne 50 – 80 DM za deň. Pre nové účty môže byť tento limit ešte nižší. Je to preto, aby sa používateľom obmedzilo odosielanie nevyžiadanej pošty do priečinkov doručenej pošty iných používateľov.

Čítať:  Koľko ľudí používa Twitch v roku 2024? (Štatistika používania)

Instagram zaviedol tieto obmedzenia a zákazy s cieľom zachovať platformu bezpečným a pohodlným priestorom pre svojich používateľov. Prijala všetky tieto opatrenia, aby zabezpečila, že sa nevykonáva spam a neautentické akcie. Nie je to len pre osobných používateľov, ale aj preto, že existuje veľa firiem, ktoré sú prevádzkované prostredníctvom Instagramu.

Aby sa udržali podniky v prevádzke férovo a aby sa predišlo spamu alebo podvodom, Instagram má pre svojich používateľov dobre definované pravidlá a podmienky. Môžete vykonávať všetky akcie, ktoré chcete, vrátane označenia páči sa mi, komentovania, sledovania a zrušenia sledovania, pokiaľ to nevyzerá, že Instagram označí nepretržitý agresívny spam.

Takže aj keď odpoveď na otázku „Koľko ľudí môžem zrušiť sledovanie na Instagrame za deň“ je 200, malo by to byť vykonané spôsobom, ktorý nie je nepretržitým spamom, najlepšie okolo 10 sledovaní/nesledovaní za deň.

Záverečné myšlienky o tom, koľko ľudí môžem prestať sledovať na Instagrame za deň

Instagram má históriu neustále aktualizovať svoje zmluvné podmienky a tieto obmedzenia a zákazy sa môžu v budúcnosti určite zmeniť. Takže limit počtu ľudí, ktorých môžem prestať sledovať na Instagrame za deň, sa môže zmeniť aj v počte. Môžu sa objaviť aj ďalšie funkcie a obmedzenia, pretože Instagram sa v priebehu rokov vždy vyvíjal, aby svojim používateľom poskytoval najlepší zážitok v každom aspekte a bol najlepší medzi konkurentmi.

Teraz poznáte najnovšie aktualizácie o tom, koľko ľudí môžem prestať sledovať na Instagrame za deň, ako Instagram navrhuje priateľov a trik, ako sa vyhnúť týmto zákazom a obmedzeniam pre váš účet. Dúfajme, že tieto obmedzenia nebudú v nadchádzajúcom čase prísnejšie, aby sme mohli naďalej používať našu obľúbenú aplikáciu sociálnych médií všetkých čias!

Urobme si rýchlu rekapituláciu a dozvieme sa, čo sme sa doteraz naučili, koľko ľudí môžem prestať sledovať na Instagrame za deň:

  • Hoci existuje obmedzenie, presný počet nie je známy.
  • Ak chcete byť na bezpečnejšom konci, skúste udržať počet ľudí, ktorých počas dňa prestanete sledovať, pod 100.
  • Ak sa obmedzíte na 200 sledovateľov denne, váš účet bude v bezpečí a nebude pozastavený.

To je všetko o „Koľko ľudí môžem zrušiť sledovanie na Instagrame za deň?

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE