Komunitná spolupráca s Magento Open Source

Magento 2.2 je tu! Najnovšie vydanie opravuje 428 chýb, pričom 17 percent z nich tvoria príspevky komunity.

Úplné poznámky k vydaniu nájdete tu.

Tých 17 percent predstavuje 71 opráv chýb, ktoré by boli pravdepodobne prehliadnuté, keby nebolo snahy komunity Magento. Tento výsledok bol v nemalej miere vďaka množstvu Contribution days a hackathonov, zlepšenej správe GitHubu a neúnavnému úsiliu tímu komunitného inžinierstva.

Na Meet Magento Sweden som mal to šťastie zúčastniť sa Deň príspevkov v Štokholme.

Prehrabávaním sa v kóde som vyvinul opravu v reakcii na správu o probléme č.9278, “Vytvoriť nový príkaz CLI: Povoliť rady pre šablóny.” Môžete si prečítať viac o tomto novom príkaze CLI tu.

Toto je však oveľa menej o spievaní na vlastnú päsť a viac o zdôrazňovaní procesu, ktorý stojí za jej schválením a prípadným zahrnutím. Daný problém mal označenie „Up for Grabs“, čo v podstate znamená to, čo si myslíte – ktokoľvek sa môže pokúsiť vyriešiť problém, ktorý už bol označený tímom komunitného inžinierstva.

Po napísaní a otestovaní kódu som predstavil novú funkciu počas prideleného demo času na konci Contribution Day, potom som odoslal žiadosť o stiahnutie (PR) vývojovej vetve pre nadchádzajúci Magento 2.2.

Ako hovoríme, používajú sa ďalšie vetvy a vývojová vetva sa vždy používa ako integračná vetva pre nadchádzajúce vydania. Napríklad 2.3-develop bude ukazovať na vydania 2.3.x, 2.2-develop ukazuje na 2.2.xa tak ďalej.

Čítať:  Tu je návod, ako opraviť bežné chybové kódy Disney Plus

Po odoslaní žiadosti o stiahnutie zvyčajne niekto z tímu komunitného inžinierstva odoslanie skontroluje, v prípade potreby požiada o ďalší vstup a ak a keď bude pripravený, schváli ho na zlúčenie. Tím používa samovysvetľujúce štítky na identifikáciu stavu každej žiadosti o stiahnutie a je určený na to, aby veci boli užívateľsky prívetivé a transparentné.

Ak ste zvedaví na Magento Open Source, odporúčam začať s Magento vydanie brány aby ste plne porozumeli tomu, ako sa problémy a PR označujú. Potom zamierte do Štandardy automatického testovania Magento a Kódex správania Magento aby sme si všetci rozumeli na GitHub a spolupracovali na dosahovaní skvelých vecí!

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE