Kto vyrába Insignia TV? Sú dobrí?

Značka Insignia je vlastnená spoločnosťou Best Buy a je známa lacnými televízormi. Televízor Insignia si môžete kúpiť v akomkoľvek obchode Best Buy alebo iných internetových obchodoch, ako je Amazon.

Hoci značku Insignia vlastní spoločnosť Best Buy, televízory vyrába spoločnosť Hisense. Hisense Corporation je čínska nadnárodná spoločnosť so sídlom v Quingdao v provincii Shangdong.

Insignia ponúka širokú škálu TV zostáv spĺňajúcich rozpočtové požiadavky segmentu strednej triedy. Insignia zvádza tvrdý boj s Toshibou, Hisense a ďalšími značkami v tejto cenovej relácii.

Televízory vás neohromia, ale vzhľadom k cenovému rozpätiu získate férovú ponuku. V tejto cenovej relácii nie je oprávnené požadovať viac. Tiež by bolo nespravodlivé porovnávať Insignia TV s niektorými inými prémiovými značkami, ako sú Samsung a Sony.

V roku 2018 spoločnosť Best Buy podpísala a obchod so spoločnosťou Amazon za použitia operačného systému Amazon Fire Smart TV v televízoroch Insignia. Tento krok uľahčil televízorom Insignia väčšiu integráciu do ekosystému Amazonky.

Vzhľadom na to, že tieto televízory sú v rozpočtovom rozmedzí, chýba niekoľko špičkových funkcií. Pokiaľ teda plánujete nákup tejto značky, uistite sa, že nie získať mnoho funkcií ako:

  • HDR 10+, 120 Hz a podpora hier.
  • Kompletná technológia miestneho stmievania.
  • Ekosystém značky zameraný na Amazon. Ak nie ste predplatiteľom Amazonu, potom je to mierny problém.
  • OLED alebo Mini OLED panely väčšinou chýbajú.

Insignia TV má na Amazone dobré hodnotenie, čo znamená kvalitu zostavenia produktu. Pokiaľ teda chcete televíziu na bežné denné sledovanie, rozhodne sa môžete rozhodnúť pre túto značku.

Čítať:  Diaľkové ovládanie Nvidia Shield nefunguje: Rýchla oprava

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE