Kupóny a zľavové kódy CGTrader

CGTrader je obchod s 3D modelmi pre každého, kto sa zaujíma o 3D modely, návrhárov a profesionálov v oblasti AR/VR. Je to skvelá platforma na nahrávanie vašich 3D prác a nákup 3D modelov navrhnutých profesionálmi a dizajnovými spoločnosťami. Umožňujú vám tiež stiahnuť si zadarmo 3D modely pre digitálny dizajn a CG umenie. CGTrader poskytuje príležitosti na voľnej nohe a bezplatné výukové programy.

Spoločnosť CGTrader bola založená v roku 2011 a rozrástla svoju komunitu 3D nadšencov. Môžete si tiež najať 3D umelcov na voľnej nohe, aby pracoval na vašom projekte. CGTrader ponúka 3D modely podľa typu a rôznych prevedení. Môžu vytvárať 3D modely lietadiel, zvierat, áut, potravín, rastlín, vesmíru, armády a mnoho ďalších. CGTrader je obrovský trh plný 3D modelov.

Tu sme uviedli aktuálne aktívne kódy zľavových kupónov pre CGTrader, ktoré vám pomôžu získať zľavy až 50 %. Pozrite sa na kódy uvedené nižšie a na kódy v tabuľke nižšie v článku, aby ste pre seba získali tú najlepšiu možnú ponuku.

CGTrader aktuálne ponúka časovo obmedzený bleskový výpredaj so zľavou až 50%. Môžete získať rôzne 3D modely, ktoré budú vyhovovať vašej vízii a vášmu projektu, či už ide o reklamu, hranie hier alebo AR/VR. CGTrader je najväčšia online 3D komunita na svete a tu si môžete najať dizajnérov. Pozrite sa na nižšie uvedené ponuky CGTrader:

Tu môžete zverejniť ponuku práce alebo tu prijať prácu. CGTrader je rozsiahla komunita, kde môžete vytvárať siete a vyjednávať ceny. Majú viac ako 1 650 000 3D modelov, ktoré si môžete pozrieť a vybrať. Zaviedli aj Modelry, ktorá robí 3D modelovanie vo veľkom meradle.

Čítať:  Saramonic kupóny a zľavové kódy

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE