Kupóny a zľavové kódy pre hudobníka priateľa

Musician's Friend bola založená v roku 1983 a vyrástla z garáže v rozľahlý podnik, ktorý predáva hudobné nástroje a diely po celom svete. Predávajú rôzne nástroje, vrátane gitár, basy, ukulele, mandolíny, banja, bicie, DJ vybavenie, nahrávacie zariadenia, mikrofóny, klávesy a MIDI ovládače. Musician's Friend tiež poskytuje stovky doplnkov, ako sú tašky, puzdrá, gitarové struny, káble, stojany a gitarové boomery.

Musician's Friend vám pomáha so svojou iniciatívou Shop With A Friend, ktorá vám priradí osobu, ktorá vám môže pomôcť rozhodnúť sa, čo kúpiť. Vykonávajú dorovnanie cien až 45 dní po nákupe a bezproblémové vrátenie. Musician's Friend sa môže pochváliť približne 1 700 000 položkami skladom a pripravenými na odoslanie.

Tu sme uviedli aktuálne aktívne kódy zľavových kupónov pre Musician's Friend, ktoré vám pomôžu získať až 20% zľavy. Pozrite sa na kódy uvedené nižšie a na kódy v tabuľke nižšie v článku, aby ste pre seba získali tú najlepšiu možnú ponuku.

Musician's Friend ponúka akumuláciu horúcich ponúk a kategóriu nazvanú stupídne ponuky dňa. Majú zbierku súkromných rezervných elektrických a akustických gitár vytvorených a vybraných špeciálne pre vás. Dvojročnú záruku môžete získať aj na gitary a basy. Niektoré z časovo obmedzených ponúk Musician's Friend sú uvedené nižšie:

Popis kupónu Priateľ hudobníka Zľavy priateľa hudobníka Platný do Získajte zľavu
Obmedzené ponuky na gitary, techniku, bicie a ďalšie Až 35% zľava 8. mája 2024 Získajte zľavu tu
Dvojité body alebo dni odmien 8. mája 2024 Získajte zľavu tu
Taylor Event – ​​nakupujte našu kolekciu produktov Taylor 15. mája 2024 Získajte zľavu tu
Volajte a ušetrite – ušetrite s ponukami iba cez telefón Akcia iba po telefóne 22. mája 2024 Získajte zľavu tu
Doprava zadarmo s Musician's Friend do 48 susediacich štátov, okrem niektorých položiek s nadváhou/použitých/starších položiek – žiadne minimum Doprava zadarmo Získajte zľavu tu

Musician's Friend posiela svoje nástroje a vybavenie do krajín v Severnej Amerike, Ázii a Tichomorí, Európe, na Strednom východe, v Afrike, Latinskej Amerike a Karibiku. Môžete nakupovať a platiť s Klarna. Umožňujú vám tiež rozdeliť platbu do štyroch slotov, čo vám pomôže rozložiť náklady v čase. Za týmto účelom môžete zadať kreditnú alebo debetnú kartu a každé dva týždne zaplatiť náklady na nákup s automatickým odpočtom.

Čítať:  Samsung Galaxy S21 FE 5G vs Galaxy S21 5G: 5 kľúčových rozdielov

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE