Kupujete iPhone 15 pri T-Mobile? Tu sú najlepšie ponuky!!

TL;DR

  • V deň uvedenia je k dispozícii niekoľko ponúk T-Mobile iPhone 15.
  • Jeden vám môže získať zľavu až 1 000 $ alebo ekvivalent bezplatného iPhone 15 Pro.
  • Môžete tiež získať zľavu 700 $ na druhý iPhone, ak pridáte riadok.

Rad iPhone 15 sa stal oficiálny tento týždeň a operátori sú pripravení vás nalákať na jeden (alebo dva). T-Mobile je tretím najväčším operátorom v krajine, ale verte nám, keď hovoríme, že na nové iPhony neponúka ponuky tretej triedy. Ak chcete T-Mobile iPhone 15, existuje množstvo spôsobov, ako ušetriť veľa peňazí.

V ponuke sú v podstate tri ponuky. Nižšie sme ich podrobne popísali – vrátane všetkých upozornení. Pamätajte, že všetky tieto ponuky budú vyžadovať, aby ste zostali pri T-Mobile po dobu 24 mesiacov. Ak predčasne opustíte operátora, budete musieť doplatiť zvyšok zariadenia. Každá z týchto ponúk bude tiež vyžadovať dane zaplatené vopred za celkovú cenu zariadenia a jednorazový poplatok za pripojenie zariadenia vo výške 35 USD.

Získajte zadarmo T-Mobile iPhone 15 Pro

Ak máte účet Go5G Plus alebo Go5G Next, môžete získať iPhone 15 Pro zadarmo. To je hodnota 1000$! Táto ponuka platí pre nových aj existujúcich zákazníkov; nie je potrebné pridávať riadok.

Čítať:  49 vtipných recenzií Amazonu, ktoré sú úplne skutočné!

Po prvé, táto dohoda vyžaduje výmenu existujúceho telefónu. Dobrou správou je, že T-Mobile vám dá kredit 1 000$ na akýkoľvek iPhone úrovne Pro po a vrátane iPhone 11 Pro. To znamená, že T-Mo prijme iPhone 11 Pro, 12 Pro, 13 Pro alebo 14 Pro a dá vám celý kredit 1 000$. Je zrejmé, že všetky varianty Pro Max vám tiež získajú kredit 1 000 $.

Preskočiť z Androidu na iPhone? S Galaxy S21 Ultra, S22 Ultra alebo S23 Ultra môžete získať celý kredit 1 000$. T-Mo tiež akceptuje Galaxy Z Fold 3, Z Fold 4, Z Fold 5, Z Flip 3, Z Flip 4 alebo Z Flip 5. Môžete dokonca vymeniť Galaxy Note 20 Ultra za celý kredit 1 000$!

Pokiaľ nemáte Pre iPhone alebo Galaxy na vyššej úrovni pre tento obchod, stále môžete zarábať peniaze na nový T-Mobile iPhone 15. Väčšina iPhonov uvedených na trh po iPhone XS vám dá zľavu 830 USD na iPhone 15 Pro, takže zostáva len asi 200 $ na vyplatenie z vrecka. Akékoľvek iné iPhony, ktoré sa vrátia až k iPhonu 7, vám na iPhonu 15 Pro prinesú zľavu 400 $.

Zarábajte peniaze za výmenu iPhonu

Ak nemáte tarifu Go5G Plus alebo Go5G Next, predchádzajúca ponuka pre vás nefunguje. Nebojte sa: T-Mobile vás nenechá na holičkách! Stále môžete získať nejaké hviezdne hodnoty výmeny na iných plánoch bez pridania riadku. Tu je návod, ako sa to rozpadá:

  • Purpurová MAX: Získajte zľavu až 650 $ na akýkoľvek model iPhone 15 s oprávnenou výmenou
  • Go5G a Magenta: Získajte zľavu až 350 $ na akýkoľvek model iPhone 15 s oprávnenou výmenou
  • Všetky ostatné plány: Získajte zľavu až 200 $ na akýkoľvek model iPhone 15 s oprávnenou výmenou
Čítať:  7 spôsobov, ako opraviť preexponované zábery z iPhone v Premiere Pro

Rovnako ako u predchádzajúceho obchodu, získanie maximálnej hodnoty za výmenu vyžaduje, aby ste mali nový smartfón Apple, Samsung, Google alebo OnePlus. Keď sa odhlásite, uvidíte celkovú hodnotu vášho aktuálneho telefónu.

Získajte zľavu 700 $ na druhý iPhone

Predchádzajúce dve ponuky nevyžadujú pridanie riadka. Pokiaľ však chcete pridať jeden a kúpiť druhý model iPhone 15, T-Mobile zníži cenu druhého telefónu o 700 dolárov. Táto akcia funguje takmer so všetkými tarifami T-Mobile a vzťahuje sa na nových aj existujúcich zákazníkov. Je zrejmé, že noví zákazníci budú musieť pridať dve linky, ale existujúcim zákazníkom stačí pridať jednu.

Nezabudnite, že T-Mobile tiež platí 200 USD za linku za každého, kto prejde od iného operátora. Ak ste teda nový zákazník od iného dopravcu, získate aj ďalších 400$ za tieto dve nové linky. To je celkom zľava 1 100 $!

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE