LearnDash sa pripája k našej rodine značiek Liquid Web

Všetko je jednoduchšie a abstraktnejšie

Ak pracujete v technológii dostatočne dlho, jedna vec platí viac ako čokoľvek iné. Postupom času sú veci pre zákazníka menej komplikované a viac abstraktné. Uvedomte si, nehovorím, že veci sú čoraz jednoduchšie. Alebo menej zložité.

Namiesto toho sa zistilo, že s postupom času sa každodenným používateľom skrýva viac vecí. To, čo bolo kedysi zložité a jeho budovanie trvalo mesiace (napríklad elektronický obchod), sa dnes stavia oveľa jednoduchšie. A vďaka tomu je tu väčší trh ľudí, ktorí môžu stavať takéto stránky.

Ako jedna z popredných spravovaných hostingových spoločností na svete máme s touto dynamikou priamu skúsenosť. Dnes je zriedkavé, že niekto urobí rozhodnutie o hosťovaní iba na základe CPU servera alebo dokonca toho, koľko úložného priestoru má server k dispozícii. Abstrakcia posunula konverzáciu od nízkoúrovňových detailov k zmysluplnejšej diferenciácii.

Zameriavame sa na digitálny obchod

Keď sme prvýkrát spustili naše plány hostenia Managed WordPress a Managed WooCommerce, dali sme jasne najavo, že sa zameriavame na konkrétne druhy stránok pre konkrétne druhy zákazníkov. Existuje veľa skvelých hostingových spoločností. Niekoľko, ktoré môžu hostiť obchodnú stránku WordPress bez akýchkoľvek problémov.

Mnohé z týchto hostingových spoločností však výrazne investovali do vrstiev ukladania do vyrovnávacej pamäte, ktoré by týmto obchodným stránkam na WordPress umožnili rýchlo fungovať. Pred desiatimi rokmi to bola skvelá stratégia. A naďalej funguje pre stránky, ktoré môžu byť ľahko statické.

Čítať:  Hostinger a Liquid Web Partner spolu

Nikdy sme sa nezamerali na tieto statické stránky. Namiesto toho sme sa zamerali na elektronické obchody, členské stránky a online vzdelávanie. Stránky, na ktorých zákazníci mali dôvod, aby ich obchody fungovali rýchlo, aj keď boli ľudia prihlásení. Ukladanie do vyrovnávacej pamäte nemôže byť jedinou stratégiou používanou na zvýšenie výkonnosti.

Ďalšia vec, ktorú majú spoločné, je, že sú spôsobom, akým dnešní tvorcovia robia digitálny obchod. Je rozdiel medzi firmou, ktorá má webovú stránku, a tým, keď je webová stránka firmou.

Na to sme sa neustále zameriavali – spolupracovať a podporovať tvorcov, ktorí prevádzkujú svoje firmy online, a vývojárov a agentúry, ktoré pomáhajú vytvárať tieto stránky.

LearnDash je lídrom v online vzdelávaní

V online vzdelávacom priestore nie je nikto, kto by ešte nepočul o LearnDash. Nie sú len lídrom v eLearningu, ale sú aj najsilnejším doplnkom WordPress, ktorý je známy aj mimo komunity WordPress.

Capterra zaradila LearnDash do užšieho zoznamu nových obľúbených pre softvér na tvorbu kurzov a tréningový softvér. Na grafe nie je žiadny iný doplnok WordPress.

A nikdy nebolo vzrušujúcejšie obdobie pre WordPress a online vzdelávanie. Posledných 18 mesiacov všetkých povzbudilo, aby si vybudovali svoje kurzy online. Tento tlak bol na vrchole už rastúceho odvetvia.

WordPress uľahčuje tvorcom vytvárať veci online. LearnDash ešte viac uľahčuje vytváranie kurzov a školení online.

Vďaka tomu je náš StellarWP silnejší

Privítanie LearnDash v tejto rodine je neuveriteľne vzrušujúce, pretože sme celý čas vedeli, aké dôležité sú online vzdelávanie a kurzy pre našich zákazníkov.

Čítať:  Prečo sú odkazy na sociálne siete dôležité pre váš web?

Bol to veľmi plný rok, pretože sme pokračovali v investíciách do kľúčových doplnkov WordPress a spustenia zastrešujúcej značky StellarWP. Akvizície Restrict Content Pro, The Events Calendar, témy Kadence, Iconic a GiveWP zdôraznili, že sme odhodlaní prinášať najlepšie riešenia vo svojej triede našim tvorcom a vývojárom, ktorí im pomáhajú vytvárať riešenia digitálneho obchodu.

Môžete očakávať väčšiu spoluprácu, integráciu a balíky, pretože tiež spájame bodky medzi všetkými týmito skvelými riešeniami WordPress a našimi bezkonkurenčnými hostingovými produktmi od Hostinger.

Po prvé, nemôžem sa dočkať, až uvidím, ako sa toto všetko spojí, aby potešilo všetkých zúčastnených.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE