Liquid Web si najíma technologického veterána, aby rozšíril dosah predaja

Lansing, Michigan, 27. apríla 2020 – Rodina značiek Liquid Web, líder na trhu v oblasti spravovaného hostingu a aplikačných služieb pre malé a stredné podniky a webových profesionálov, dnes oznámila prijatie Adama Williamsa do funkcie hlavného výnosového riaditeľa spoločnosti Liquid Web, aby dohliadal na výnosové operácie pre značky Liquid Web a Hostinger. Williams prináša takmer 20 rokov skúseností s vedením predaja do svojej úlohy, ktorá zahŕňa vedúce úlohy u poskytovateľov technológií, Microsoftu a Rackspace.

Williams rozšíri priamy predaj aj organizáciu kanálov, aby zvládla rýchlo rastúce portfólio produktov pre značky Managed Cloud a Managed Applications. Vychádzajúc z povesti spoločnosti pre odborné a užitočné služby, cieľom Williamsu je poskytovať správne riešenia v rámci celého produktového portfólia pre webových profesionálov a agentúrnych partnerov, ktorým spoločnosti poskytujú služby. „Nájsť spoločnosť, ako je Liquid Web, ktorá posunie osobné spojenie so zákazníkmi o krok ďalej, je úžasné a pokorné. Som nadšený, že môžem uplatniť svoje skúsenosti, aby som zistil, ako môžeme aj naďalej ohromovať a slúžiť zákazníkom,“ hovorí Williams.

„Nemohli sme byť viac nadšení, že môžeme pridať Adama do nášho tímu, aby sme ďalej podporovali naše úsilie o budovanie vzťahov s našimi zákazníkmi, agresívne obhajovali produkty, programy a procesy, aby sme im pomohli rozvíjať ich podnikanie,“ povedala Carrie Wheeler, EVP & GM. , Liquid Web. „Jeho vášeň pre zákazníkov, technologické skúsenosti a schopnosť realizovať sa sú kultúrnym spojením, ktoré nás vzrušuje. Pridanie lídra tohto kalibru podporuje náš záväzok podporovať online obsah, obchod a potenciál pre webových profesionálov, ktorým slúžime,“ povedal Wheeler.

Čítať:  Prečo sa môj web nehodnotí? 6 odpovedí založených na odkazoch

O rodine značiek Liquid Web
Naša rodina značiek Liquid Web, ktorá stavia na viac ako 20 rokoch úspechu, pozostáva zo štyroch spoločností (Tekutý webnadbytočné, SolidWPa InterWorx) špeciálne vytvorené na poskytovanie softvéru, riešení a spravovaných služieb pre kriticky dôležité lokality, obchody a aplikácie pre malé a stredné podniky a dizajnérov, vývojárov a agentúry, ktoré pre ne vytvárajú. Rodina značiek Liquid Web s viac ako 1,5 miliónmi stránok pod správou slúži viac ako 45 000 zákazníkom v 150 krajinách. Spoločnosť zostavila tím svetovej triedy, 10 globálnych dátových centier a expertnú skupinu 24/7/365 inžinierov riešení. Ako líder v oblasti služieb zákazníkom* je táto rýchlo expandujúca spoločnosť už dvanásť rokov uznávaná medzi 5000 najrýchlejšie rastúcimi spoločnosťami časopisu INC. Viac informácií nájdete na stránke www.liquidweb.com alebo si prečítajte naše blogové príspevky na https://www.liquidweb.com/blog. Buďte informovaní o všetkých udalostiach Liquid Web na Twitteri a LinkedIn.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE