Logitech predstavuje náhlavné súpravy Zone Learn pre študentov K-12

Spoločnosť Logitech uviedla na trh novú verziu svojich slúchadiel Zone nazvanú Zone Learn, ktorá je kompatibilnejšia s deťmi všetkých vekových kategórií od materskej školy až po strednú školu. Náhlavné súpravy Zone Learn boli vytvorené s ohľadom na udržateľnosť a sú vymeniteľné, odolné a upgradovateľné, takže sú ideálne pre prácu v nadchádzajúcich rokoch.

Logitech navrhol svoje slúchadlá vhodné pre deti s dielmi, ktoré je možné v prípade poškodenia vymeniť. Náhlavné súpravy Learn Zone majú vymeniteľné náušníky a káble s twist-and-lock designom, ktorý umožňuje plug-and-play.

Náhlavné súpravy sa dodávajú s dvoma možnosťami – náušníky a náušníky s 3,5 mm aux, USB-A a USB-C káblami na pokrytie čo najväčšieho počtu zariadení.

Hlavné zameranie spoločnosti na predĺženie životnosti náhlavných súprav, opätovné použitie materiálu a ďalšiu recykláciu je perfektné, aby pomohla školám alebo rodičom ušetriť peniaze tým, že raz dlhodobo investuje do nových náhlavných súprav Zone Learn od Logitechu.

The Náhlavné súpravy Zone Learn majú nastaviteľné posuvné ramená, aby sa zmestili na akúkoľvek hlavu, polstrované koženkové náušníky a zvukové meniče, ktoré sú vyladené pre čistotu hlasu, čo je užitočné najmä na čítanie, učenie, študentov ESL/ELL a pri používaní aplikácií na výučbu jazykov. Ponúkajú pohodlie s bohatým zvukom a majú ramenný mikrofón, ktorý je dodávaný s dĺžkou kábla, ktorý je možné používať dlhšiu dobu v triedach.

Tieto náhlavné súpravy boli dôkladne experimentované v prekvapivom prostredí triedy, kde bol drôt ohnutý a považovaný za odolný proti žuvaniu. Zone Learn je možné čistiť opakovane bez opotrebenia po dobu troch rokov a bol testovaný pádom až do výšky štyroch stôp.

Čítať:  5 najlepších VPN pre Izrael v roku 2024 (bezplatná a prémiová)

V závislosti na výukovom prostredí ponúka Logitech dve možnosti:

  • Náhlavná súprava cez ucho, ktorá ponúka dostatok zvukovej izolácie
  • Náhlavná súprava na ušiach, veľa okolitého povedomia

Plastový materiál náhlavných súprav Zone Learn je vyrobený z 22% certifikovaného spotrebiteľského recyklovaného plastu a neobsahuje PVC, plyny VOC a farby.

Chystaný čip Qualcomm Snapdragon 8cx Gen 4 na Geekbench s 12jadrovým CPU

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE