Má môj telefón bezdrôtové nabíjanie?

Ľudia sú na chytrých telefónoch závislí pre rôzne potreby, ako je komunikácia, informácie, zábava a mnoho ďalšieho. Ako sa technológie zdokonaľujú, zlepšujú sa aj veci, ktoré tieto smartfóny vedia. Jednou z funkcií, ktorá sa v poslednej dobe stala veľmi populárnou, je bezdrôtové nabíjanie; mnoho ľudí zaujíma, či ich telefóny majú bezdrôtové nabíjanie.

V tomto článku sme prebrali rôzne spôsoby, ktoré vám môžu pomôcť zistiť, či váš smartfón podporuje bezdrôtové nabíjanie.

Čo je bezdrôtové nabíjanie?

Bezdrôtové nabíjanie, nazývané Inductive Charging, dokáže nabíjať vaše zariadenie bez káblov. Zariadenie môžete položiť na nabíjaciu podložku alebo podložku. Vďaka tomu je nabíjanie prehľadnejšie a priamočiarejšie, najmä pri telefónoch. Ale teraz to už nie je len pre telefóny. Výrobcovia ho používajú pre gadgety, ako sú fotoaparáty, chytré hodinky a bezdrôtové slúchadlá.

Ako zistiť, či váš telefón podporuje bezdrôtové nabíjanie?

Nižšie sme vysvetlili niekoľko spôsobov, ako vám pomôcť zistiť, či váš smartfón podporuje bezdrôtové nabíjanie.

Skontrolujte používateľskú príručku

Keď si zaobstaráte nový smartphone a nie ste si istí, či sa dá nabíjať bezdrôtovo, pozrite sa do užívateľskej príručky, ktorá je s ním dodávaná. Táto príručka je malá kniha v krabici smartfónu. Obsahuje informácie o vašom telefóne, o tom, čo vie a ako ho nastaviť. Starostlivé čítanie vám umožní zistiť, ako je možné telefón nabíjať, či už káblom, bezdrôtovo alebo oboma.

Čítať:  Prečo je môj Starlink offline?

Pozrite sa na webové stránky výrobcu

Ďalším spôsobom, ako skontrolovať, či váš smartphone podporuje bezdrôtové nabíjanie, je navštíviť oficiálny web spoločnosti, ktorá vaše zariadenie vyrobila. Prejdite na ich webovú stránku, do vyhľadávacieho poľa zadajte model svojho telefónu a uvidíte všetky podrobnosti o svojom telefóne. Starostlivo si pozrite špecifikácie.

Pozrite sa na rôzne webové stránky

Ak nemôžete nájsť používateľskú príručku svojho telefónu alebo nepoznáte web výrobcu svojho zariadenia, môžete použiť dobré webové stránky a zistiť, či váš telefón dokáže bezdrôtové nabíjanie. Tieto webové stránky obsahujú presné informácie o vašich chytrých telefónoch a ďalších gadgetoch. Dva dobré príklady sú GSMArena a PhoneArena.

Navštívte jednu z týchto webových stránok a do vyhľadávacieho poľa zadajte názov alebo model svojho telefónu. Uvidíte všetky podrobnosti o vašom zariadení. Skontrolujte časť o batérii; ak je uvedené Bezdrôtové nabíjanie, telefón je možné nabíjať bezdrôtovo. Pokiaľ nie je spomenuté bezdrôtové nabíjanie, telefón je možné nabíjať iba pomocou káblov.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE