Mecool kupóny a zľavové kódy

Mecool je čínska značka, ktorá sa zameriava na špičkovú elektroniku, ako sú televízne boxy a múdra domáce zariadenie. Ich televízory sa skladajú aj z predplatného Google, Netflix a Dolby. Služby spoločnosti Mecool sa točia okolo programov multimediálnych boxov, chytrých domácností, chytrých odevov, mobilných telefónov, vozidiel a komunikačných programov.

Ich box KA2 poskytuje streamovacie služby a videohovory na Android TV. Môžete nahrávať obsah a okamžite si ho prezerať. Produkty Mecool sú cenovo výhodné, ponúkajú duálne pásma, podporujú Google cast a umožňujú hlasové príkazy.

Tu sme uviedli aktuálne aktívne kódy zľavových kupónov v Mecool, ktoré vám pomôžu získať zľavy až 90$. Pozrite sa na kódy uvedené nižšie a na kódy v tabuľke nižšie v článku, aby ste pre seba získali tú najlepšiu možnú ponuku.

Set-up boxy Mecool majú širokú škálu funkcií a ponúk, kde ich môžete získať so zľavou. Ponúkajú chytré projektory, TV sticky a android TV boxy ako KM1, KM2, Km6, Km7 a mnoho ďalších. Mecool tiež ponúka rôzne príslušenstvo, ako je statív, flash disky, adaptéry, klávesnica, OTG kábel a ďalšie.

Popis kupónu Mecool Mecool zľavy Propagačné kódy
Zľava na Mecool KM2PLUS 10% ZĽAVA KM2PLUS
Ušetrite na projektore Newin KP1 zľava 50 dolárov 50KP1
Polročný výpredaj v Mecool 15% zľava MID15
Pre Mecool KM7 2+16 (iba Spojené štáty americké) 30% zľava 30 km7
Pre Mecool KA2 (len krajiny EÚ) 35% zľava 35KA2
Ponuka Mecool ku Dňu otcov 15% zľava MPF15
Akcia ku Dňu matiek na všetky produkty 15% zľava MSD15
Ušetrite 90 $ na reproduktore Mecool Smart KA1 Zľava 90 $ KA1
Celoobchodná zľava na 5 KD 10% ZĽAVA MPKD5
Na všetky produkty 10% ZĽAVA mp10
Vianočný výpredaj + doprava zadarmo na všetky objednávky 15% zľava VIANOCE15
Čítať:  Aké batérie používajú AirTags?

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE