Môže sa vaše skóre Snapchat zvýšiť bez otvárania snímok

Zaujíma vás, či sa vaše skóre Snapchat zvýši bez otvárania snímok?

Podobne ako pri iných populárnych aplikáciách sociálnych médií, aj Snapchat má lojálnu fanúšikovskú základňu, ktorá udržuje hodnotenie aplikácií vysoko v App Store aj Play Store. Podobne aj vývojári Snapchat raz za čas zavádzajú nové funkcie, aby zachovali obsah svojich používateľov.

Teraz, ak ste bežným používateľom Snapchatu, možno ste si všimli náhodné číslo zobrazené vedľa vášho používateľského mena na Snapchate. Tieto čísla predstavujú vaše skóre Snapchat. Páči sa mi zoznam priateľov Facebook alebo na zozname sledovateľov Instagramvaše skóre vo všeobecnosti vám povie, ako aktívny ste v aplikácii.

Vaše skóre Snapchat sa zvyšuje so zvyšujúcou sa aktivitou na Snapchate. Presnú metódu výpočtu vášho skóre však Snapchat udržiava v tajnosti. Aj keď ľudia prišli na to, ako skóre vo všeobecnosti funguje, stále existujú niektoré otázky, ktoré zostávajú nezodpovedané. Jednou z takýchto otázok je, či sa vaše skóre Snapchat môže zvýšiť bez otvárania snímok.

Ak teda hľadáte odpoveď, pokračujte v čítaní tohto článku. Dozviete sa, ako funguje skóre Snapchat a oveľa viac. S tým sa vrhnime priamo do toho!

Tablet Obsahu

Čo je skóre Snapchat a ako to funguje?

Skóre Snapchat, ktoré sa nachádza hneď vedľa vášho používateľského mena, vás informuje o vašej aktivite v aplikácii. Toto skóre nie je pred nikým skryté, čo znamená, že si môžete prezerať skóre ostatných používateľov, podobne ako sa oni môžu pozerať na vaše. Odkiaľ toto číslo skutočne pochádza?

Ako už bolo spomenuté vyššie, Snapchat drží svoje skóre v tajnosti. Vo všeobecnosti sa však rovná počtu odoslaných a prijatých snímok, príbehov, ktoré ste pridali, spolu s niektorými ďalšími faktormi.

Pre tých, ktorí sa pýtajú, ako funguje skóre snapov, tu je rozpis toho, čo môže zahŕňať vaše skóre Snapchat:

  • Každá snímka, ktorú dostanete, pridá k vášmu skóre Snapchat jeden bod.
  • Za každý záber, ktorý odošlete inému používateľovi, získate bod Snapchat. Majte na pamäti, že ak posielate rovnaký záber viacerým osobám, stále sa to počíta ako jeden bod.
  • Ak uverejníte snímku svojho príbehu, vaše skóre Snapchat sa zvýši o jeden bod.
  • Keď otvoríte Snapchat po chvíli, keď ste boli preč a odošlete snímku, vaše Snap skóre sa zvýši o šesť bodov.
  • Pamätajte, že za posielanie SMS správ alebo sledovanie príbehov na Snapchate nezískate bod. Takže bez ohľadu na to, koľko správ posielate tam a späť s ostatnými používateľmi, vaše skóre Snapchat zostane rovnaké.

Aj po sčítaní všetkých ostatných spomenutých bodov, ak je vaše skóre Snapchat trochu iné, je to kvôli niekoľkým ďalším faktorom, ktoré Snapchat pred svojimi používateľmi skrýval a nikto na ne zatiaľ celkom neprišiel. Môže to zahŕňať pridávanie nových priateľov, udržiavanie línií s inými používateľmi atď.

Môže sa vaše skóre Snapchat zvýšiť bez otvárania snímok?

Aby sme našli odpoveď na túto otázku, pred otvorením snímky sme najprv skontrolovali naše skóre Snapchat. Potom sme otvorili snímku, ktorú sme dostali od používateľa. Potom opätovné zobrazenie skóre Snapchat potvrdilo, že sa zvýšilo o jeden bod.

Čítať:  Ako vytvoriť pútavý a relevantný obsah pre vaše cieľové publikum

To znamená, že kedykoľvek dostanete snímku, musíte ju otvoriť, aby sa skóre Snapchat zvýšilo. Na druhej strane, vaše skóre zostane rovnaké s neotvorenými snímkami, kým si ich neprezriete.

Ak si myslíte, že sa vaše skóre Snapchat zvyšuje aj bez otvárania snímok, môže to byť preto, že stále posielate snímky, uverejňujete svoj príbeh atď.

Zvýši sa vaše skóre snímky, keď dostanete snímku alebo keď ju otvoríte

Aj keď je všeobecne známe, že odosielanie fotografií a videí svojim priateľom zvyšuje vaše skóre Snapchat, možno sa sami seba pýtate, či musím otvoriť snímku, aby sa moje skóre zvýšilo? Alebo stačí len získať snímky, ak to v prvom rade zvýši vaše skóre.

Našťastie môžete zvýšiť svoje skóre snímok odosielaním, prijímaním a dokonca otváraním snímok, ktoré vám posielajú vaši priatelia. Majte však na pamäti, že nepôjde nahor sám od seba alebo keď prestanete z platformy aktívne.

Ako skryť skóre snímky

Vďaka skóre Snapchat sa vám všetko zdá ako hra. Čím viac času strávite používaním zábavných filtrov a výmenou rozpätí na platforme, tým viac času budete môcť zvýšiť. Aj keď je to všeobecný fakt, používatelia sa stále čudujú, ako sa vypočíta skóre Snapchat, pretože vývojári neposkytujú žiadne pravidlá.

Pre niektorých sa zdá byť problém, že ich skóre je viditeľné pre každého, kto hľadá svoje používateľské meno. Z dôvodov ochrany osobných údajov možno budete chcieť skryť skóre pred konkrétnymi alebo viacerými používateľmi.

Bohužiaľ nebola vydaná žiadna funkcia, ktorá by vám umožnila skryť skóre Snapchat jediným klepnutím. Namiesto toho môžete odstrániť alebo zablokovať používateľa, ktorému nechcete, aby bolo vaše skóre Snapchat viditeľné.

Čítať:  10 spôsobov, ako môže vaša agentúra zarábať na trendoch sociálnych médií

Ak je vaším jediným záujmom, aby vaše skóre Snapchat bolo viditeľné pre ľudí, ktorí nie sú pridaní do vášho účtu, môžete zmeniť nastavenia viditeľnosti profilu. Týmto spôsobom vás nikto iný ako vaši priatelia na platforme nebude môcť vyhľadať a vidieť vaše skóre.

Ako zvýšiť Snap Score

V dnešnom svete väčšina ľudí hľadá čísla, či už sledovatelia počítajú na Instagrame alebo skóre na Snapchate. Ľudia sa preto pýtajú, čo zvyšuje vaše skóre.

Mnoho používateľov si začína vymieňať textové správy za predpokladu, že to pomôže zvýšiť ich skóre, ale nie je to tak. Za to nezískavate body navyše. V skutočnosti aj pri odosielaní snímok je trik v tom, že každému používateľovi posielate samostatné snímky, pretože odoslaním toho istého obrázka alebo videa viacerým používateľom naraz získate ďalšie body.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Je možné, aby sa vaše skóre Snapchat znížilo?

Aj keď sa vaše skóre Snap zvyšuje odosielaním a prijímaním snímok, nie je možné, aby sa vaše skóre Snapchat znížilo. Aj keď prestanete byť aktívny na Snapchate, vaše Snap skóre sa nezníži. Zostane to rovnaké, kým sa nevrátite na Snapchat a nepošlete alebo neprezriete snímky.

2. Ako nájsť skóre niekoho iného?

Snapchat vám umožňuje jednoducho skontrolovať skóre Snap vašich priateľov v niekoľkých krokoch. Ak to chcete urobiť, jednoducho prejdite na chat s používateľom, ktorého skóre Snapchat chcete skontrolovať. Potom klepnite na ich Bitmoji umiestnené v ľavom hornom rohu. Zobrazí sa ich profil a ich skóre Snap sa zobrazí priamo pod ich používateľským menom.

3. Ako môžem rýchlo zvýšiť svoje skóre Snapchat?

Ak je vaším cieľom rýchlo zvýšiť skóre Snapchatu, môžete to urobiť jednoducho tak, že budete na Snapchate aktívny. Každá odoslaná a prijatá snímka a každý pridaný príbeh zvýši vaše skóre snímky o jeden bod. Ak budete počas dňa pri odosielaní a prijímaní snímok veľmi aktívni, vaše skóre snímok sa rýchlo zvýši.

Čítať:  Ako často sa budú skóre Core Web Vitals aktualizovať?

Snapchat navyše nepovoľuje prístup žiadnej aplikácii tretích strán. Preto nikdy neverte žiadnemu programu alebo aplikácii, ktorá tvrdí, že zvýši vaše skóre Snap za deň. Všetko sú to podvody a jediný spôsob, ako môžete zvýšiť svoje skóre Snapchat, je aktivita v aplikácii.

4. Zvyšuje sa vaše Snap Score s neotvorenými Snapmi

Nie, vaše skóre sa nezvýši s neotvorenými snapmi. Ak chcete zvýšiť skóre snapov, musíte otvoriť snímky.

5. Zvýši sa vaše skóre na snapchat bez otvárania snapov

Nie, vaše skóre snapchatu sa nezvýši, kým neotvoríte snapchat.

Zbalenie: Môže sa vaše skóre Snapchat zvýšiť bez otvárania snímok

Na záver, kontrola skóre Snapchat ostatných používateľov je skvelý spôsob, ako zistiť, ako sú aktívni na Snapchate. Ľudia budú mať vyššie skóre Snapchat, zvyčajne dokumentujú, čo robia počas dňa, posielajú tieto zábery priateľom a tiež ich pridávajú do svojho príbehu.

Vaše skóre Snapchat sa vo všeobecnosti skladá zo všetkých snímok, ktoré odošlete, prijmete, príbehov, ktoré uverejníte, a ďalších. Ak však chcete, aby sa vaše skóre Snap zvýšilo, otváranie prijatých snapov, najmä tých, ktoré už chvíľu čakajú, je efektívnym krokom, ktorý by ste mali podniknúť. Keďže snímky odoslané inými používateľmi, ktoré neotvoríte, spôsobia, že vaše skóre snímky zostane rovnaké.

Tým sa dostávame na koniec nášho sprievodcu. Ak máte ďalšie otázky alebo nejasnosti o tom, ako funguje skóre Snapchat a môže sa vaše skóre snapchatu zvýšiť bez otvárania snímok, neváhajte a dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Veľmi radi vám pomôžeme ďalej.

Podobné témy:

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE