Môžem použiť Quadpay na Venmo v roku 2024?

Pýtate sa: „Môžem použiť Quadpay na Venmo?“ Pripravte sa, pretože v tomto článku na ne odpovieme.

Quadpay, ktorý sa teraz zmenil na Zip, je platforma kúpte teraz a zaplatíte neskôr. To otvára dvere k možnostiam, najmä ak ste samozvaným shopaholikom. Máte “Môžem použiť Quadpay na Venmo?” otázku, či ste zvažovali využitie služieb Zip.

Pozrime sa!

Je možné použiť Quadpay na Venmo?

Nie, na Venmo nemôžete použiť Quadpay. S Quadpay môžete predovšetkým platiť priamo prostredníctvom ich oficiálnej aplikácie prostredníctvom debetných kariet, kreditných kariet alebo Apple Pay. V opačnom prípade môžete virtuálnu kartu Quadpay použiť na nákupy na oficiálnej webovej stránke obchodníka. Virtuálnu kartu nemôžete prepojiť s Venmo, takže tieto dve platobné platformy nemôžu navzájom spolupracovať.

O čom je Quadpay?

Quadpay alebo Zip je platobná platforma, ktorá vám umožňuje najskôr nakupovať položky od obchodníkov a zaplatiť za ne neskôr. Quadpay robí celý nákup klientovi a namiesto toho musíte zaplatiť platforme. Platba je rozdelená do 6 týždňov na 4 splátky, pričom prvá splátka sa uskutoční pri nákupe.

Čítať:  8 účinných stratégií na udržanie zákazníkov na vybudovanie trvalých vzťahov

Po prepojení debetnej alebo kreditnej karty s aplikáciou Quadpay môžete uskutočňovať platby online a v obchode. Každý obchod, ktorý akceptuje karty Visa, Discover, Mastercard a American Express, bude akceptovať Quadpay. Ďalšie splátky môžete zaplatiť aj prostredníctvom Apple Pay, aj keď nemôžete uskutočniť počiatočnú platbu.

Ako funguje QuadPay?

Ako sme zistili, odpoveď na otázku Môžem použiť Quadpay na Venmo je nie a ako je to platforma BNPL, je pochopiteľné, ak vás zaujíma, ako presne to funguje.

Po prvé, poďme pochopiť kritériá oprávnenosti:

 • Musíte mať 18 rokov alebo vek vo vašom štáte.
 • Musíte žiť v USA.
 • Mali by ste mať platné číslo mobilného telefónu v USA.
 • Mali by ste mať americkú debetnú alebo kreditnú kartu, na ktorú môžete v aplikácii odkazovať.

Quadpay sám o sebe nemá minimálnu sumu nákupu. V závislosti od obchodníka, od ktorého nakupujete, však možno budete musieť dodržiavať jeho minimálny limit.

Pre maximálny nákup Quadpay alebo Zip nastavuje limit výdavkov v čase vašej žiadosti. Ak váš nákup prekročí limit, Quadpay transakciu odmietne.

Zip vás tiež odmeňuje zostatkom, ktorý môžete na začiatku použiť na platby. Celkový limit výdavkov sa zvyčajne pohybuje od 350 do 1 000 USD. Od 6 mesiacov od prvého použitia aplikácie na nákup môžete odoslať žiadosť o zvýšenie limitu na 1 500 USD. Niektoré dôveryhodné účty ju môžu dokonca zvýšiť na 2 000 USD.

Na splatenie zostatku tiež musíte platiť Quadpay minimálne 40 $ mesačne. Celkovo je Zip bezúročný program. Nemusíte platiť nič viac, ako je suma, ktorú si obchodník účtuje za nákup.

Čítať:  20+ alternatív Adobe Acrobat pre Windows

To však neznamená, že Quadpay si od vás neúčtuje nič navyše. Za každú uskutočnenú splátku má Quadpay poplatok 1 USD. To znamená, že za každý nákup zaplatíte ďalšie 4 doláre.

Quadpay zvýši poplatok na 5 USD, 7 USD atď. pri konkrétnej splátke, ak meškáte so splátkou. Zvýšený poplatok závisí od práva vášho štátu.

K dispozícii je tiež mesačný poplatok vo výške 6 USD, ktorý musíte zaplatiť za vedenie svojho Quadpay účtu. Túto sumu však budete musieť zaplatiť len vtedy, ak budete mať ku koncu mesiaca nevyrovnaný zostatok.

Ak uskutočníte medzinárodné nákupy, budete musieť zaplatiť ďalší 1 dolár.

V skutočnosti by k oneskorenej splátke pri Quadpay nemalo dôjsť, pretože aplikácia nastavuje automatickú platbu. Pokiaľ je na vašej kreditnej alebo debetnej karte uvedená výška splátky, platba by mala prejsť načas každé dva týždne.

Odporúčame vám pridať záložnú kartu kvôli dodatočným bezpečnostným opatreniam, takže ak je pôvodná karta predvolená, druhá možnosť môže uskutočniť platbu vo vašom mene.

V súčasnosti viac ako 22 000 obchodov akceptuje Quadpay, vrátane Walmart, Target, Best Buy a Apple.

Pre online platby cez Quadpay musíte v aplikácii vyhľadať predajcu. Po bežnom nakupovaní použite pri pokladni možnosť „Platiť so Zipom“. Na spracovanie platby získate virtuálnu kartu. Dostanete aj podrobnosti o týždenných splátkach. Keď súhlasíte s podmienkami, platba bude dokončená.

Pre platby v obchode:

 • Otvor PSČ aplikácie.
 • Klepnite na V obchode tlačidlo. Bude to nad vašou rovnováhou.
Čítať:  [Fixed] Prečo čaká na platbu My Zelle
 • Požiadajte o sumu, ktorá pokrýva sumu položky a ďalšie poplatky a dane.
 • Ťuknite na potvrdenie na zobrazenej odhadovanej výške splátky.
 • Dostanete a číslo virtuálnej karty od Quadpay.
 • Pošlite informácie predavačke v predajni a tá za vás spracuje platbu.

Jediným hlavným problémom platformy je, že svoj účet Quadpay nemôžete ľahko odstrániť. Musíte ich navštíviť pomocna lavicaodošlite žiadosť a vysvetlite, prečo chcete svoj Quadpay účet odstrániť.

Budete musieť počkať ďalších 7 dní, kým Quadpay schváli vašu žiadosť. Quadpay nemusí akceptovať žiadosť, ak máte nejaké nevybavené splátky, preto si ich najskôr vyriešte.

Prípadne môžete poslať aj e-mail na adresu [email protected] aby ste odstránili svoj účet.

Existuje nejaký spôsob, ako použiť QuadPay na Venmo?

Aj teraz sa možno stále držíte nádeje, že vaša odpoveď na otázku „Môžem použiť Quadpay na Venmo?“ nejakým spôsobom môže byť áno.

Odpoveď je striktné nie.

Quadpay priamo uviedol Venmo ako jednu z platobných platforiem, s ktorými v súčasnosti nepracuje. Splatené karty, Paypal, inkaso a peňažné príkazy tiež nie sú v tandeme s Quadpay.

To však neznamená, že sa to nikdy nestane. Fintech giganti sa neustále vyvíjajú. Ak ľudia môžu v súčasnosti vykonávať krypto platby, kto má povedať, že Quadapy (Zip) nebude v budúcnosti fungovať s Venmo.

Koniec koncov, všetky spoločnosti sa snažia profitovať akýmkoľvek spôsobom. Nemáme stanovený dátum, kedy by sa to mohlo stať. Správy by ste mohli dostať budúci mesiac alebo o dva roky.

Čítať:  Môžem získať pôžičku SBA na kartu Chime práve teraz?

často kladené otázky

1. Ovplyvňuje Quadpay vaše kreditné skóre?

Quadpay neovplyvňuje vaše kreditné skóre, pozitívne ani negatívne. Ak však vaša omeškaná platba trvá dlhší čas, spoločnosť môže poslať vašu nezaplatenú sumu na výber, čo môže mať zlý vplyv na vaše skóre.

2. Môžem vrátiť položku po zakúpení cez Quadpay?

Pre vrátenie musíte kontaktovať priamo predajcu. Ak budú súhlasiť, vrátia sumu spoločnosti Quadpay a spoločnosť Zip zruší budúce splátky.

Zip vráti vrátenú sumu na váš zostatok.

3. Ako zvýšiť úverový limit na Quadpay?

Ak chcete zvýšiť úverový limit:

 • Otvor Aplikácia zips.
 • Klepnite na svoje profilu ikonu.
 • Posúvajte sa, kým nenájdete Spravujte zipsové peniaze.
 • Vyhľadajte Úverový limit pod ním.
 • ťukni na to, a dostanete formulár žiadosti o zvýšenie úverového rámca.

Balenie Môžem použiť Quadpay na Venmo

A tak odpoveď na otázku „Môžem použiť Quadpay na Venmo?“ je nie. Vzhľadom na to, ako je Quadpay nastavený, ho však aj tak nemusíte používať s inou platobnou platformou. Akýkoľvek nákup typu „kúpte teraz-zaplať-neskôr“, ktorý chcete vykonať, môžete vykonať priamo z aplikácie Zip.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE