Môžem si načítať svoju Cash App Card na Speedway v roku 2024

Môžem si na Speedway načítať kartu Cash App? Ak sa pýtate túto otázku, váš účet Cash App je pravdepodobne nevyvážený a najvhodnejšou možnosťou, ako si načítať peniaze na účet, je Speedway. Ponúka však službu načítavania peňazí? To je to, na čo tu odpovieme.

S poslednými dňami výskumu a sériou osobných analýz, sme tu s najpodrobnejšou odpoveďou na otázku „Môžem si načítať kartu Cash App na speedway?“.

Je možné načítať Cash App Card na Speedway?

Platby na plochej dráhe je možné uskutočňovať prostredníctvom účtovných a platobných služieb (kredit, debet a hotovosť), telefónnej karty s predplateným zostatkom a rýchleho hotovostného zostatku, ktorý vám umožňuje rýchlo skontrolovať zostatok hotovosti.

Zdá sa, že aplikácia Cash nemá miesto na dobíjanie na Speedway. Speedway podporuje iba Amazon Cash a Vanilla Direct. V dôsledku toho nemôžete na Speedway vyplniť platobnú kartu.

O čom je Speedway?

S približne 3900 obchodoch umiestnený od pobrežia k pobrežiu, Plochá dráha je národná 2. najväčšia spoločnosť, ktorá vlastní a prevádzkuje pohodlie obchod reťaz. Táto americká vymoženosť vznikla v júli 2011 ako nezávislá energetická spoločnosť. Pred rokom 2021 bola spoločnosť Speedway 100% dcérskou spoločnosťou Marathon Petroleum Corporation. Je to najväčšia sieť obchodov so zmiešaným tovarom v centre Ohia.

Čítať:  Šablóna e-mailu veľvyslanca značky: Sprievodca stratégií + 5 bezplatných šablón, ktoré môžete ukradnúť HNEĎ TERAZ

Veľký rozdiel medzi Speedway a inými dôležitými ropnými spoločnosťami je v tom, že odlíšila svoju maloobchodnú činnosť od svojej distribučnej značky Marathon. Benzín značky Marathon sa predáva vo viac ako 5100 nezávislých prevádzkach v 18 štátoch.

Kde si môžem načítať kartu aplikácie Cash?

Ako viete, odpoveď na otázku „Môžem si načítať kartu Cash App na plochej dráhe“ je NIE. Tým pádom odpadá možnosť načítania Cash Card z Speedway. Takže, poznáte platné možnosti na opätovné načítanie karty Cash App Card? Ak nie, táto časť vám pomôže.

Pokiaľ ide o načítanie peňazí na kartu Cash App Card, môže vám pomôcť niekoľko spôsobov:

 • Z inej banky
 • Prijímanie platieb od rodiny a priateľov
 • Navštívte zúčastneného predajcu

Metóda 1: Vloženie peňazí na váš účet z inej banky

Tento prvý spôsob načítania peňazí na váš účet je jednoduchý. Všetko, čo musíte urobiť, je:

 1. Po prvé, otvorte Hotovostná aplikácia a poskytnite svoje prihlasovacie údaje na prihlásenie do svojho účtu.
 2. Potom klepnite na profilový obrázok v pravom hornom rohu.
 3. Teraz prejdite nadol a klepnite na Prepojené banky
 4. Teraz môžete prepojiť svoju kreditnú kartu, debetnú kartu alebo dokonca bankový účet prostredníctvom číslo účtu/smerovacie číslo.
 5. Po prepojení sa vráťte na poslednú stránku.
 6. Klepnite na Ikona banky umiestnený v ľavom dolnom rohu.
 7. Teraz klepnite na Pridajte hotovosť.

Metóda 2: Získanie platby od rodiny a priateľov

Táto metóda je tiež pomerne jednoduchá, takže rovnako ako predchádzajúca nevyžaduje veľa krokov. Hneď ako si nastavíte svoj účet v aplikácii Cash, môžete požiadať svojich priateľov alebo rodinu, aby previedli platbu na vašu hotovosť. Cash Tag je ako používateľské meno pre používateľov aplikácie Cash.

Príklad značky hotovosti: $richkid

Ak máte Cash App Card, budete môcť použiť prostriedky, keď platba príde na váš účet.

Čítať:  4 osvedčené kroky, ako sa stať prispievateľom pre významné publikácie v roku 2024

Ak vás vaši priatelia alebo rodina nemôžu nájsť v aplikácii Cash pomocou vašej menovky Cash, požiadajte ich, aby si prečítali „Ako nájsť niekoho v aplikácii Cash podľa telefónneho čísla: zodpovedané“, aby vás našli pomocou vášho telefónneho čísla.

Metóda 3: Navštívte predajcu zapojeného do aplikácie Cash

Ak nemáte iný bankový účet a ani vaši priatelia ani rodinní príslušníci nepoužívajú aplikáciu Cash, táto metóda je pre vás. Pomocou tejto metódy môžete na svoj účet vložiť fyzické peniaze.

 1. Otvorte aplikáciu na hotovosť
 2. Kliknite na banku / znak dolára v aplikácii pre hotovosť, ako je uvedené nižšie:
 3. Klepnite Papierové peniaze
 4. Vyhľadajte miesto uloženia v okolí
 5. Po dokončení kliknite na „Zobraziť čiarový kódtlačidlo “
 6. Keď aplikácia na hotovosť vygeneruje čiarový kód, požiadajte pokladníka, aby ho naskenoval, aby sa spustil vklad.
 7. Pokladník vám pridá peniaze Hotovostná aplikácia

Viac podrobností nájdete v tom, ako pridať peniaze do aplikácie hotovosti v obchode.

Ako sme sľúbili, že vás o všetkom dôkladne prevedieme pri odpovedi: „Môžem si načítať svoju kartu Cash App na plochej dráhe“, takže sa nebojte, ak neviete, aké sú zúčastnené maloobchodné predajne. Aj tým vás prevedieme. Tu je zoznam zúčastnených maloobchodných predajní

 • Walmart
 • Walgreens
 • Cieľ
 • 7-Eleven
 • Rite Aid
 • CVS
 • Rodinný dolár
 • Dolárový generál
 • Dolárový strom

Po vložení hotovosti do zostatku na účte z ktoréhokoľvek z týchto obchodov môžete použiť prostriedky z karty Cash App Card.

So všetkými týmito možnosťami načítania peňazí na kartu Cash App Card sa nemusíte obávať „Môžem si načítať kartu Cash App na plochej dráhe“.

Ako môžem použiť kartu Cash App Card?

Podobne ako „Môžem si načítať kartu Cash App na plochej dráhe“, mnohí používatelia aplikácie Cash tiež hľadajú odpoveď na otázku „Ako môžem použiť kartu Cash App Card“. Ak ste tiež jedným z nich, potom vám pomôže táto sekcia.

Čítať:  Ako sa stať vývojárom WordPress a zažiariť v roku 2024

Karta Cash App Card ponúka debetnú kartu Visa, ktorú možno použiť na platby za produkty z vášho zostatku v aplikácii Cash App v obchodoch aj online. Táto bezplatná, prispôsobiteľná debetná karta je pripojená k vášmu zostatku v aplikácii Cash App.

Môžete použiť Hotovostná aplikácia Karta ako primárna banka, pretože je dobíjateľná. Táto karta je pre vás veľmi užitočnou možnosťou, ak máte otrasnú históriu svojho bežného účtu a čelíte problémom s otvorením bežného bankového účtu.

Používanie Cash App Card je tá najjednoduchšia vec. Na tom nie je veľa čo vysvetľovať. Aby sme pochopili fungovanie Cash Card, povedzme:

 • Váš priateľ vám poslal 200 dolárov za lístky na futbalový zápas
 • Váš aktuálny zostatok v aplikácii Cash je 250 USD
 • Zaplaťte 200 USD za lístky online zadaním čísel svojich kariet Cash App Card rovnako, ako by ste to urobili s akoukoľvek inou kreditnou alebo debetnou kartou
 • Teraz je zostatok na vašom účte 50 USD.

Pozri tiež: [Answered] Môžem v roku 2022 používať hotovostnú aplikáciu bez debetnej karty?

Kde môžem použiť kartu Cash App Card?

Karta Cash App je prepojená s vaším zostatkom a kartu je možné použiť kdekoľvek, kde akceptujú víza. Keď použijete debetnú kartu v bankomate, aplikácia Cash si odpočíta poplatok 2 USD. Aplikácia Cash však umožňuje aj priame vklady.

často kladené otázky

Pozrime sa na niektoré často kladené otázky týkajúce sa „Môžem si načítať kartu Cash App na Speedway“.

1. Môžem vložiť peniaze do aplikácie Cash v mojej banke? A je za tento proces nejaký poplatok?

Nie, nemôžete jednoducho zájsť do tradičnej banky a povedať pokladníkovi, aby vložil peniaze priamo do vašej Cash App Card.

Namiesto toho budete musieť vložiť peniaze na svoj bankový účet a potom postupovať podľa „Načítanie peňazí na váš účet z inej banky” metóda opísaná v tomto článku na načítanie peňazí do účtu Cash App.

Čítať:  7 odborných tipov, ktoré vám pomôžu zvýšiť predaj v roku 2024

2. Môžem vložiť peniaze do svojej aplikácie Cash z čerpacej stanice?

Väčšina čerpacích staníc neponúka možnosť načítať prostriedky na kartu Cash App. Aj keď sú všetky miesta odlišné, je zriedkavé nájsť čerpaciu stanicu, ktorá poskytuje možnosť načítať peniaze na debetné karty.

3. Existujú nejaké určité obmedzenia na opätovné nabitie mojej platobnej karty?

Po prečítaní tohto „Môžem si načítať svoju kartu Cash App na plochej dráhe“ všetci viete, odkiaľ môžete vložiť hotovosť do svojej hotovostnej aplikácie. Ale neviete, že existujú určité obmedzenia na opätovné načítanie karty Cash App Card.

Niektoré lokality Walgreens, Target, Walmart a Dollar General ponúkajú služby vkladu hotovostnou kartou, ale nie všetky.

V aplikácii nájdete sledovač susedných miest, ktoré ponúkajú vklady, a môže vás nasmerovať na Apple alebo Mapy Google. Je však potrebné poznamenať, že aj keď aplikácia môže povedať, že miesto ponúka zariadenie, niektorí používatelia sociálnych médií tvrdia, že to nie je vždy správne. Preto, aby ste si to overili, mali by ste pred odchodom vziať telefón a zavolať na miesta.

Záverečné myšlienky

V prípade, že ste žili s otázkou „Môžem si načítať kartu Cash App na Speedway?“ zatiaľ si myslím, že prípad už nie je rovnaký. Za predpokladu, že ste venovali svoj čas čítaniu tohto článku. Už viete, že vkladanie peňazí do Cash App Card na Speedway je nemožné.

Netreba však vôbec podliehať panike. Poskytol som tri spôsoby načítania peňazí do vašej karty Cash App Card. Spomenul som aj obchody, kde môžete do aplikácie Cash pridať fyzické peniaze.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE