Môžem si v roku 2024 nahrať svoju Chime kartu v Dollar General?

Ak patríte medzi tých, ktorí sa pýtajú: „Môžem si načítať kartu Chime v Dollar General“, pokračujte v čítaní a dozviete sa.

Dollar General je v USA známym partnerom pre hotovostné vklady v rôznych bankách a predplatené karty. Nielen Chime, ale môžete načítať rôzne ďalšie karty a účty ako NetSpend, CashApp, Green Dot atď. jednoducho navštívte obchod Dollar General a nahrajte svoju Chime kartu. Za náklad sa však môžu účtovať poplatky v závislosti od množstva, ktoré sa pokúšate načítať. Nielen svoje, ale môžete tiež nahrať peniaze na Chime karty ostatných.

Ak teda nemáte prístup k bankovému účtu a hľadajte jednoduché a bezproblémové miesto na vloženie peňazí na vašu kartu Chime Card, Dollar General je na to najlepším miestom. Ak chcete získať odpoveď na otázku „Môžem si načítať kartu Chime v Dollar General?“ spolu s procesom a ako môžete načítať svoju kartu Chime pomocou rôznych iných metód.

Môžem si načítať kartu Chime v spoločnosti Dollar General?

Svoju Chime kartu je možné načítať na Dollar General. Môžete jednoducho ísť do Dollar General Store a požiadajte pokladníka, aby vložil peniaze na vašu kartu Chime. Dollar General je partnerom pre platby v hotovosti Chime a je a spoľahlivá metóda pomocou ktorých môžu používatelia pridať peniaze na svoju kartu.

Načítanie zostatku na vašu kartu Chime prostredníctvom obchodu Dollar General Store bude trvať len niekoľko minút a dá sa to zvládnuť bez problémov. Všetko, čo potrebujete, je vaše telefónne číslo a karta Chime. Okrem toho od r Chime karty sú predplatené kartyoni možno načítať priamo bez toho, aby ste museli prejsť bankovou procedúrou. Toto výrazne zvyšuje efektivitu a je možné ho vykonať v krátkom čase.

Čítať:  Zadarmo Word Counter Tool | DigitalAcce

Ostatné metódy sú podobne jednoduché, napríklad načítanie z obchodu Dollar General Store. Chime zaistilo, že používatelia nebudú čeliť žiadnym problémom pri vkladaní peňazí na svoj účet a na dosiahnutie tohto cieľa sa spojili s niekoľkými obchodmi a online obchodníkmi. Tu máte odpoveď na otázku „Môžem si načítať kartu Chime v Dollar General?“ Teraz budeme diskutovať o ďalších rôznych metódach, ktoré môžete použiť na načítanie karty Chime.

Najprv však odpovedzme na otázku, či si môžem načítať kartu Chime v obchode Dollar General Store.

Ako načítať kartu Chime v spoločnosti Dollar General?

Načítanie zostatku na vašej Chime karte v Dollar general je rovnako jednoduché ako nákup vecí z obchodu. Môžete jednoducho prísť k pokladni a požiadať ich, aby načítali vašu kartu Chime. Tam môže byť účtované poplatky na vás podľa toho, koľko naložíte. Poplatky sa pohybujú od 0 až 4,95 USD ako percento z transakcie.

Kroky na načítanie karty Chime v spoločnosti Dollar General

Načítanie karty Chime v obchode Dollar General Store je možné vykonať niekoľkými krokmi. Nižšie sú uvedené kroky.

Krok 1: Nájdite Dollar General Store Vo vašej blízkosti pomocou máp v telefóne

Krok 2: Navštívte pokladňu obchodu

Krok 3: Opýtajte sa ich, že chcete načítať kartu zvončeka

Krok 4: Dajte im svoje Telefónne číslo, karta a peniaze.

Krok 6: Skontrolujte svoj účet Chime

Hotový!

Jednoduché. Áno, to je ono. Dollar General je partnerom Chime a ďalších kariet v sieti Green Dot Network. Všetky karty tak môžete jednoducho načítať do obchodu Dollar General Store kdekoľvek v krajine.

Okrem toho môžete tiež prejdite na Dollar Tree a použite rovnaké kroky na načítanie karty Chime.

Vyššie uvedené kroky vysvetľujú a odpovedajú na vašu otázku „Môžem si načítať kartu Chime v Dollar General?“

Kde inde môžete načítať kartu Chime?

Kde inde môžem načítať kartu zvončeka?

Karty zvončeka môžete načítať na rôznych miestach, napr. Online a Offline. Zostavili sme zoznam miest, kde si môžete načítať Chime kartu. Môžete navštíviť ktorékoľvek z týchto miest a použiť rovnaké kroky uvedené vyššie na načítanie karty Chime.

Čítať:  5 najväčších kybernetických útokov roku 2024 a získané ponaučenia

The miesta, kde si môžete načítať kartu Chime sú nasledujúce:

 • Dolárový generál
 • 7-Eleven
 • Plochá dráha
 • Walmart
 • Rodinný dolár
 • Rite Aid
 • Pilotné cestovné centrá (Pilot Flying J)
 • Predajne dovolenkových staníc
 • Obchody Circle K
 • GPM Investments
 • TA Operating LLC (Travel Centers of America)
 • Kráľovské farmy
 • Spoločnosť Cumberland Farms Corp
 • Spoločnosť Kwik Trip Inc
 • Krause Gentle (Kum & Go)
 • CVS
 • Sheetz Incorp

Poznámka: Keď vložíte hotovosť na svoj bežný účet Chime, prevedie ju tretia strana na váš účet. Preto budú vaše prostriedky poistené FDIC, keď banka, ktorá vedie váš účet, dostane prostriedky od tretej strany.

Platí sa v týchto predajniach poplatok za načítanie pri načítavaní mojej zvonkohry?

Áno, ako pri každej službe, aj tu môžete očakávať určitý poplatok pri načítaní zostatku na vašej Chime karte. Poplatok sa môže pohybovať od 0 až 4,95 USD alebo percento z vykonanej transakcie. Ak sa chcete vyhnúť akýmkoľvek poplatkom, môžete použiť svoj bankový účet na pridanie kreditov na kartu Chime.

Nielen s Chime, ale všetky takéto služby sú spoplatnené pri vkladaní hotovosti na ne. Hoci väčšina používateľov používa svoj bankový účet na nabíjanie svojich kariet Chime, niekto, kto nemá prístup alebo momentálne nie je v situácii, aby mohol použiť svoj bankový účet, môže využiť túto službu v týchto obchodoch.

Ak nechcete platiť poplatky, môžete jednoducho použiť svoj bankový účet na nabitie kariet Chime a ušetriť peniaze. Toto je bežná prax a je to šikovný spôsob, ako ušetriť peniaze.

Ako načítať kartu Chime pomocou banky a nie všeobecného dolára?

Ako ste si už teraz uvedomili, odpoveď na otázku, či môžem načítať svoju Chime kartu v Dollar General, je prostredníctvom vyššie uvedených krokov, ktoré sú pomerne jednoduché. Niekedy však možno nemáte čas ísť do obchodu a tiež sa tak neponáhľate. V tejto situácii môžete jednoducho pripojte svoj bankový účet a použite prostriedky banky na načítanie účtu Chime.

Aj keď prevod z banky na účet Chime môže chvíľu trvať, je bezproblémový a nemusíte nikam chodiť.

Ak chcete načítať svoj účet Chime pomocou bankového účtu, postupujte podľa krokov uvedených nižšie.

Krok 1: Otvorte aplikáciu Chime na tvojom telefón.

Čítať:  20 miest, kde môžete uverejniť svoje video, aby ste dosiahli maximálny dosah (2024)

Krok 2: Kliknite na položku Presunúť peniaze V spodnej časti obrazovky.

Krok 3: Teraz uvidíte niekoľko možností, ako presunúť peniaze na váš účet Chime. Môžete použiť ktorúkoľvek z možností na načítanie peňazí na váš účet Chime alebo kartu Chime. Keďže sa snažíme načítať peniaze z bankového účtu, kliknite na možnosť „Prevod z iných bánk“.

Krok 4: Teraz sa otvorí nová stránka a požiada vás o pripojenie bankového účtu. Kliknite na „Prepojiť svoj externý účet“ tlačidlo na obrazovke.

Krok 5: Teraz sa aplikácia otvorí Plaid. Plaid je finančná služba, ktorá umožňuje bezproblémové a bezpečné prepojenie vášho bankového účtu s inými službami. Na obrazovke Plaid kliknite na Pokračovať prejdite na ďalšiu obrazovku.

Krok 6: Môžeš vyhľadajte názov svojej banky a vyberte ho.

Krok 7: teraz prihláste sa na svoj bankový účet pomocou prihlasovacích údajov.

Krok 8: Keď zadáte poverenie, kliknite na Odoslať.

Krok 9: Teraz sa vás opýta, ako chcete overiť vlastníctvo bankového účtu. Po výbere metódy vám pošle overovací kód. Zadajte overovací kód na obrazovke.

Krok 10: Teraz musíte vyberte svoj bankový účet zo zoznamu (ak máte v banke viac účtov). Začiarknite tiež políčko a potvrďte, že ste vlastníkom bankového účtu.

Krok 11: Musíte zadajte zostatok chcete načítať do svojho účtu Chime. Kliknite na položku Preniesť.

Krok 12: Potvrďte prevod.

Krok 13: Úspešne ste spustili proces načítania. Môže trvať niekoľko dní, kým transakcia prejde bankou na účet Chime.

To je všetko! Tu sú úplné pokyny krok za krokom, ktoré nepriamo odpovedajú na otázku, či si môžem načítať svoju kartu Chime v obchode Dollar General Store.

Často kladené otázky (FAQ)

Môžem vložiť šeky na karty Chime?

Samozrejme áno. Môžete vložiť šek na Chime S ľahkosťou. Na to tiež nemusíte ísť do obchodu Dollar General alebo do banky. Chime používa Proces snímania mobilnej kontroly, čo môže byť pomocou mobilného zariadenia alebo tabletu.

Môžem ho vložiť na účet zvonku niekoho iného?

Áno, môžete vložiť do ktoréhokoľvek účtu Chime vášho priateľa a rodiny. Na to musíte potrebujete kartu so sebou. Ale keďže môžeš peer-to-peer prenos peniaze z vášho účtu zvonkohry na ich účet, môžete jednoducho načítajte si zvonkohru a preneste na ich účet zvonkohry Ak ty nemajú svoju kartu.

Čítať:  255 tvrdých nápadov s titulkami na Instagrame, ako uvoľniť vášho vnútorného bojovníka v roku 2024

Koľko môžete vložiť na účet Chime?

Požiadajte o vklad na svoj Chime Spending Account od pokladníka v obchode. Každých 24 hodín môžete vytvoriť až tri vklady. Každých 24 hodín môžete pridať až 1 000,00 $, spolu 10 000,00 $ mesačne.

Koľko môžem pridať na svoju kartu zvonkohry v Dollar Tree?

Na kartu Chime si môžete pridať až 1 000 $ za jeden deň. Maximálny čas, kedy môžete vložiť peniaze za jeden deň, je trikrát. Ak prekročíte 1000 dolárová značka alebo skúste načítať viac ako trikrát, prenos nemusí byť úspešný. Zvonkohra má tiež a mesačný vkladový limit 10 000 USD.

Môžem nabiť svoju kartu Chime debetnou kartou?

Je možné načítať Chime s vašou debetnou kartou. Pri prvom pridávaní peňazí do Chime však musíte pripojiť bankový účet. Potom môžete na pridávanie prostriedkov použiť kreditné alebo debetné karty okamžite, až 200 dolárov naraz.

Aký bankomat môžem použiť na vloženie peňazí na moju kartu Chime?

Nemôžete načítať a zvonkohra účtu pomocou bankomatu. Je to preto, že zvonkohra nepodporuje vklady z bankomatov. Môžete však požiadať pokladníka obchodu, aby vložil hotovosť na vašu kartu Chime a urobil to v priebehu niekoľkých minút.

Záver

Preto odpoveď na otázku môžem načítať svoju kartu Chime v obchode Dollar General Store je áno, ale metóda nie je priama. Dollar General Store je partnerom siete Green Dot a načítava všetky karty, ktoré sú pripojené k sieti. Keďže Chime je tiež v sieti Green Dot, Dollar General a Dollar Tree spolu s mnohými ďalšími obchodmi môžu načítať váš účet Chime.

Ak sa neponáhľate a vystačíte si s čakaním až týždeň, môžete jednoducho použiť svoj bankový účet na nabitie karty Chime a vyhnúť sa nikam, keď potrebujete vložiť peniaze. Po pripojení bankového účtu k zvončeku môžete tiež pripojiť svoju debetnú kartu a okamžite načítať prostriedky až do výšky 200 USD naraz v službe Chime.

Dúfame, že sme odpovedali na vašu otázku ‘Môžem si načítať svoju Chime kartu v Dollar General?’ a poskytli cenné informácie.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE