Môžem získať pôžičku SBA na kartu Chime práve teraz?

Niekoľko čitateľov sa zamýšľalo nad otázkou „môžem získať pôžičku SBA na svoju kartu Chime“ a my sme tu, aby sme vám na všetko odpovedali!

Od Chimeho vyjadrenia dňa Twitter minulý rok boli majitelia malých podnikov na Chime zmätení, čo robiť so svojimi pôžičkami SBA. Ak ste jedným z tých ľudí, ktorí dúfajú, že odpoveď na otázku, či môžem získať pôžičku SBA na svoju kartu Chime, je áno, máte šťastie. Môžete, za predpokladu, že poskytovateľ úveru je partnerom spoločnosti Chime.

Chime stále schvaľuje pôžičky SBA, ak je veriteľ jedným z ich partnerských predajní. SEDCO, Fountainhead, Harvest Small Business Finance, DreamSpring a Benworth sú niektoré zo známych osobností vo vzťahu k Chime. Ak vašu žiadosť o pôžičku schvália, suma pôžičky môže byť zaslaná na vašu Chime kartu.

Ako získať pôžičku SBA na kartu Chime?

Teraz viete odpoveď na otázku, či môžem získať pôžičku SBA na kartu Chime. Ako to však urobiť? Vyhľadajte veriteľa partnerského úveru spoločnosti Chime a získajte schválenie žiadosti o pôžičku PPP. Womply je pôžičkový agent v spolupráci so spoločnosťou Chime, ktorej portál môžete použiť na vyplnenie formulára o pôžičke.

Čítať:  Ako získať pohotovostný režim na iOS 16 alebo starších telefónoch iPhone

Ako získať pôžičku SBA na kartu Chime:

  • Zadajte potrebné osobné údaje požadovaný.
  • Znova skontrolujte svoje informácie.
  • Zasiahnite Predložiť tlačidlo.
  • Neskôr sa môžete prihlásiť na webovú stránku a skontrolovať stav vašej žiadosti.
  • Akonáhle dostanete schvaľovacia správavšetko, čo musíte urobiť, je čakať na pôžičku na uloženie.

Proces je podobný pre každého iného agenta a veriteľa, ktorý je partnerom Chime. Vklad príde do vašej banky prostredníctvom vašej karty Chime.

Čo robiť, ak nemôžete získať pôžičku SBA na svoju kartu Chime

Aj keď je vaša žiadosť úplne platná, váš vklad na pôžičku môže byť zamietnutý automatickým systémom Chime. Existuje niekoľko spôsobov, ako sa môžete pokúsiť napraviť situáciu.

Kontaktujte podporu Chime

Chime má automatizovaný systém na prijímanie alebo odmietanie pôžičiek SBA. Takže, ak vás odmietnu napriek spolupráci s partnerským veriteľom Chime, je pravdepodobné, že je to kvôli ich systému. Kontaktovanie tímu služieb zákazníkom je to najlepšie, čo môžete v tomto scenári urobiť.

Pravdepodobne vám dajú pokyn, aby ste na túto otázku zdvihli lístok. Ak je problém na ich strane, môžu si preveriť postúpené pôžičky. Aj keď pravdepodobne nemôžu prijať predchádzajúci, ak už bol odoslaný do IRS, môžu prijať prichádzajúce.

V tomto prípade však pravdepodobne budete musieť požiadať o úver znova.

Môže sa tiež stať, že Chime stále našiel nejaký druh nezrovnalosti vo vašich údajoch, čo ich viedlo k tomu, že predpokladali, že ste podvodník. Rozhovor s ich tímom je vašou najlepšou šancou dokázať nesprávne predpoklady.

Čítať:  Prečo TikTok odstránil môj účet? Ako to získať späť

Číslo tímu podpory Chime je 1-844-244-6363. Môžete tiež zanechať e-mail na adrese [email protected]. Možnosť e-mailu je pravdepodobne lepšia, pretože môžete pripojiť podrobnosti a obrázok svojej aplikácie hneď od začiatku.

Kontaktujte banku

Je to vôbec problém s Chime? Čo ak veriteľ zamietol vašu žiadosť o úver? Skontrolujte stav svojej žiadosti na portáli. Ukazuje to nejaký problém, aj keď bola žiadosť prijatá pred niekoľkými dňami?

Je možné, že na poslednú chvíľu našli nejaké problémy a rozhodli sa zamietnuť vašu žiadosť. Zavolajte tímu podpory veriteľa a požiadajte ho, aby poskytol informácie o tom, prečo bola vaša žiadosť zamietnutá. Ak nebudete mať s týmto veriteľom šťastie, môžete skúsiť kontaktovať niektorého z ďalších partnerov Chime.

Posilnite svoju aplikáciu

Ak bola vaša pôžička SBA zamietnutá, je to zvyčajne preto, že vaša firma nespĺňa požiadavky.

Čo musíte urobiť, je posilniť vašu aplikáciu a použiť ju znova. Musíte si vybudovať svoje osobné a obchodné kreditné skóre.

SBA sa okrem podnikania venuje aj vašej osobnej finančnej situácii. Takže aj keď sa vášmu podnikaniu darí, no vy osobne ste hlboko zadlžení, SBA sa obáva, že nebudete môcť splácať úver.

Zrušte všetky dlhy, ktoré máte, a snažte sa čo najviac zvýšiť príjmy svojho podnikania.

Musíte počkať 90 dní, kým budete môcť znova podať žiadosť. Použite časové obdobie na vytvorenie aplikácie, ktorá nebude odmietnutá.

Čítať:  John Mueller zdieľa tipy, ako môžu indické webové stránky získať väčšiu návštevnosť zo Spojených štátov

Môžem získať pôžičku SBA na svoju kartu Chime – často kladené otázky

1. Môžem získať pôžičku so svojou kartou Chime?

Áno, pôžičku môžete získať pomocou karty Chime. Chime vám umožňuje požičať si od nich až 200 dolárov vopred. Na začiatku však dostanete iba 20 dolárov. História vášho účtu Chime musí byť bohatšia, než si budete môcť požičať vyššiu sumu.

2. Môžem použiť svoj účet Chime na pôžičku SBA?

Odpoveď na túto otázku je rovnaká, ako môžem získať pôžičku SBA na svoju kartu Chime. Pôžičku SBA môžete získať, ak je pôžičková služba poskytovaná v spolupráci so spoločnosťou Chime.

3. Ako dlho trvá zloženie pôžičky SBA?

Po schválení vašej žiadosti o SBA by ste mali dostať zálohu do 10 dní od vášho veriteľa.

Môžem získať pôžičku SBA na svoju kartu Chime: zodpovedané

Skutočne, ak vás zaujíma, či môžem získať pôžičku SBA na svoju kartu Chime, odpoveď je áno. Musíte si však dávať pozor na proces podávania žiadostí. Chime nebude akceptovať žiadnu aplikáciu SBA, ktorá nie je preposlaná od jedného z ich partnerských veriteľov.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE