Môžete Venmo sami? Vedieť kedy a ako

Môžeš Venmo seba? Otázka uvádza medzi najčastejšie kladené otázky, keď sú pod guľu umiestnení zvyčajní používatelia Venmo. Ak ste našli cestu sem a hľadali ste to isté, pripravte sa na to, že raz a navždy to skončí.

Odpoveď je jednoduchá, no prevládajúci pocit zmätku komplikuje scénu. Venmo, súčasť PayPal, je najtrendovejšia P2P alebo P2B mobilná platobná aplikácia fungujúca v USA. Ide o platformu, ktorá používateľom umožňuje jednoducho posielať, žiadať a prijímať peniaze z alebo na smartfóne so systémom Android alebo Apple.

Jednou z najlepších vecí na aplikácii je, že vám poskytuje platobnú flexibilitu na pripísanie alebo debetovanie účtu. Funguje ako digitálna peňaženka na bezproblémový prevod prostriedkov medzi bankovými účtami. Platforma zjednodušila všetky činnosti súvisiace s peniazmi, čo vám umožňuje ľahko dokončiť všetky vaše transakcie.

Ale rovnako ako všetky ostatné fin-tech platformy, používatelia Venmo sa často stretávajú s problémami s otázkami a môžete sami Venmo je jednou z nich.

Môžete Venmo sami?

Odpoveď je áno. V skutočnosti môžete použiť Venmo na prevod peňazí na seba; jediné, čo však potrebujete, sú dva samostatné účty Venmo. Po vytvorení dvoch samostatných účtov Venmo budete môcť zdieľať spoločný bankový účet s ktorýmkoľvek členom vašej rodiny alebo dokonca spolupracovníkmi.

Neviete ako ho vytvoriť? Prejdite si nasledujúcu príručku a začnite za pár minút:

 • Krok 1: Stiahnite si a nainštalujte mobilnú aplikáciu Venmo. Používatelia systému iOS navštívia Apple Store a používatelia systému Android môžu urobiť to isté z Obchodu Google Play. (Nezabudnite, že Venmo nemá žiadnu operačnú aplikáciu pre Windows)
 • Krok 2: Po nainštalovaní spustite aplikáciu Venmo
 • Krok 3: Potom sa zobrazí prihlasovacia obrazovka, kde si vyberiete požadovaný spôsob registrácie.
 • Krok 4: Vytvorte si silné a bezpečné heslo (Uistite sa, že má 8 až 32 znakov).
 • Krok 5: Zadajte a overte svoje telefónne číslo spolu s e-mailovou adresou.
 • Krok 6: Nakoniec pridajte svoj bankový účet a overte ho.

V prípade, že si nie ste vedomí, Venmo je prísne k dispozícii v Spojených štátoch. Platforma je teda kompatibilná iba s telefónnymi číslami a bankovými účtami v USA. Telefónne číslo, ktoré chcete použiť pri vytváraní účtu, musí byť tiež plne funkčné.

Myslím, že to vyrieši otázku Môžeš Venmo sám?.

Teraz však vyvstáva otázka, ako poslať peniaze sebe pomocou Venmo?

Posielanie peňazí na váš druhý účet Venmo je podobné tomu, ako postupujete v bežných prípadoch. Urobme to ešte dostupnejšie diskusiou a krok za krokom zapojený sprievodca:

 1. Najprv otvorte aplikáciu Venmo.
 2. Potom musíte vybrať možnosť platby v pravom hornom rohu obrazovky.
 3. Po tretie, musíte si zo zoznamu kontaktov vybrať správneho príjemcu, ktorému chcete poslať peniaze. Na uskutočnenie transakcie môžete tiež priamo pridať číslo príjemcu alebo ID e-mailovej adresy. Druhou najlepšou možnosťou je použiť skenovanie cez QR kód.
 4. Zadajte sumu, ktorú chcete poslať.
 5. Po dokončení celého žonglovania potvrďte požadovaný účet, z ktorého chcete vykonávať transakcie, a stlačte tlačidlo Zaplatiť.
 6. Po stlačení tlačidla „Zaplatiť“ potvrďte platbu.
Čítať:  Najlepšie platformy na spoluprácu pri obsahu: Čo hľadať

Dokážete to sami Venmo považovať za bezpečné médium?

Takmer všetky internetové aplikácie sú ohrozené. Pokiaľ ide o narušenia bezpečnosti, najzraniteľnejšie sú tie, ktoré prevádzkujú finančné transakcie. Preto sa verí, že Venmo a ďalšie mobilné platobné aplikácie by mali dodržiavať najvyššie bezpečnostné opatrenia.

Pomocou technológie šifrovania údajov spoločnosť Venmo chráni pred nezákonným obchodom alebo transakciami a zároveň zhromažďuje informácie o používateľoch servera v bezpečnom prostredí. Možnosť odhlásenia sa poskytuje služba mobilnej platby ukradnutého telefónu a nastavenie PIN kódu pre mobilnú aplikáciu.

Bohužiaľ, podvodníci v týchto dňoch prešli úplnými bezpečnostnými opatreniami a získali prístup k účtu používateľa. Nedávno sa zistilo, že podvodníci boli schopní presmerovať informácie o používateľských transakciách a nechať ich bez povšimnutia.

To však nezastaví milióny transakcií, ktoré sa uskutočňujú každý deň. Musíte byť rozumní v súvislosti s bezpečnostnými opatreniami a vhodne ich používať vždy, keď posielate alebo prijímate peniaze. Venmo je tiež dostatočne sľubný, aby sa s ním dalo počítať.

Dokážete sa bezpečne Venmo? Áno môžeš.

Môžete Venmo sami používať kreditnú kartu?

Našťastie aj tu je odpoveď na pozitívnom konci.

Na Venmo je možné použiť kreditnú kartu s určitými obmedzeniami. Predpokladajme napríklad, že ste už prepojili svoju kreditnú kartu s iným účtom Venmo. V takom prípade nebudete môcť vykonávať žiadne transakcie.

Ďalšou veľkou nevýhodou je, že zaplatíte 3% poplatok za odoslanie peňazí na Venmo pomocou vašej kreditnej karty a potom bankového účtu alebo debetnej karty, čo je úplne zadarmo.

Navyše, keď platíte svojim blízkym prostredníctvom kreditnej karty, Venmo upozorní, že vydavatelia karty môžu transakciu zakódovať ako hotovostnú zálohu – čo znamená dodatočný súbor poplatkov.

Peňažné zálohy tiež neprichádzajú s bezúročným obdobím odkladu; začnú okamžite úročiť, niekedy aj vyššou sadzbou.

Pokiaľ ide o nákupy od firmy, transakcie Venmo môžu byť kódované ako nákupy, čím sa vyhnete tomu, že je to vždy dobré; aby to váš vydavateľ potvrdil, kým pridáte kreditnú kartu na svoj účet Venmo.

Pri použití Venmo na nákup položiek od partnerského podniku spoločnosti nebude účtovaný žiadny poplatok. V tomto scenári sa o transakčný poplatok postará obchod, takže pri použití kreditnej karty sa v danom prípade nie je čoho obávať.

Môžete Venmo sami používať kreditnú kartu? Áno, takto:

 1. Prejdite na kartu „Vy“ výberom ikony Single Person.
 2. Prejdite na kartu Nastavenia vpravo hore a vyberte možnosť “Spôsob platby.”
 3. Potom klepnite na „Pridať banku alebo pridať kartu“ a potom klepnite na kartu (pretože sa tu učíme, ako pridať kartu)
 4. Po dokončení vyššie uvedených troch krokov môžete údaje o svojej karte pridať manuálne.
Čítať:  9 Metriky influencer marketingu na určenie úspechu vašej stratégie

Môžete sa Venmo sami medzinárodne?

Žiaľ, momentálne nemôžete. Aplikácia momentálne neumožňuje medzinárodné platby. Nie je životaschopné posielať peniaze svojim blízkym na celom svete. Ak chcete používať účet Venmo, musíte byť fyzicky prítomní v krajine a mať bankový účet so sídlom v USA.

Aké sú rozdiely medzi Venmo a ostatnými platobnými aplikáciami?

Venmo, Zelle a PayPal zdieľajú rovnaký koncept: posielanie a prijímanie peňazí elektronicky. Ale sú tu dôležité rozdiely. V prvom rade sa PayPal ukázal ako hlavný hráč platforiem elektronického obchodu, ktorý sa venuje starostlivosti o zákazníkov na medzinárodnej úrovni.

Dôvodom, prečo bol taký úspešný, boli jeho najlepšie bezpečnostné záznamy s vysokými limitmi výdavkov. Venmo sa však objavilo ako mobilná služba, ktorá bola z veľkej časti navrhnutá pre relatívne malé prevody finančných prostriedkov, s inherentným sociálnym aspektom, keďže prevody sú (voliteľne) viditeľné.

Rovnako ako PayPal, aj Venmo sa objavil ako dôležitý hráč na platforme platieb elektronického obchodu. Napriek tomu sa na rozdiel od svojho materského koncernu PayPal sústredil viac na vnútorný trh, teda USA, ako na medzinárodnú činnosť.

V digitálnych platbách sa však často objavuje ďalšie veľké meno, nie „Zelle“. Hlavnou funkciou tejto aplikácie je, že funguje v rámci vašej bankovej aplikácie a pre ňu, ako keby ste mali vlastnú aplikáciu. Dobrá vec na aplikácii je, že v porovnaní s ostatnými prenáša peniaze okamžite.

Ak vy a vaša sieť priateľov a rodiny máte v aplikácii účty v zúčastnených bankách, Zelle je skvelý nástroj. Prevody peňazí nie sú uložené na holdingovom účte v Zelle, ale sú vyberané alebo vkladané priamo na vás alebo na bankové účty vášho príjemcu.

Väčšina bánk sa zúčastňuje na Zelle, ale stále môžete použiť Zelle na prevod malých súm peňazí, aj keď banka nie.

Hlavný rozdiel medzi Zelle a Venmo je v tom, kde sú peniaze uložené. Zelle je obmedzená, pretože služba presúva peniaze iba medzi bankovými účtami. Naopak, na svoj účet Venmo môžete dostávať prostriedky, ktoré je možné následne vybrať, previesť a dokonca doplniť, ak potrebujete viac.

Ako dlho trvá odoslanie peňazí na Venmo?

Prostriedky odoslané z Venmo by sa mali okamžite objaviť na účte príjemcu. Odtiaľ môže príjemca minúť peniaze pomocou aplikácie Venmo alebo debetnej karty Venmo. Môžu tiež previesť peniaze na bankový účet prepojený s ich účtom Venmo.

Proces prevodu medzi aplikáciou a bankovým účtom alebo kreditnou či debetnou kartou však môže trvať trochu dlhšie. Pridanie prostriedkov na tieto prepojené účty k vášmu zostatku Venmo alebo výber prostriedkov z vášho účtu Venmo na prepojený účet môže trvať 1-3 pracovné dni.

Môžete Venmo sami na PayPal?

Ak chcete o týchto digitálnych platobných aplikáciách porozumieť viac, môže sa zdať logické sa k nim pripojiť. keďže sú súčasťou tej istej spoločnosti, nemôžeme prevádzať peniaze rýchlejšie? Odpoveď je trochu komplikovaná.

Čítať:  Ako používať Instagram na podnikanie: 10 tipov, ako si rozšíriť základňu fanúšikov

Peniaze z Venmo nemôžete prevádzať priamo na PayPal. Existuje však spôsob, ako to urobiť prevodom z Venmo na PayPal. Všetko, čo potrebujete, sú informácie o bankovom účte, niekoľko ďalších zdrojov a možnosť riadiť sa kontrolným zoznamom uvedeným nižšie:

Pripojenie smartfónu s týmito aplikáciami

Aby ste mohli začať, musíte do telefónu nahrať aplikácie Venmo aj PayPal. Ak chcete pridať ďalšie, musíte si stiahnuť aplikáciu PayPal Cash alebo PayPal Cash Plus. (Ako je uvedené vyššie, peniaze z Venmo nemôžete prevádzať priamo na PayPal).

Druhou hlavnou vecou je aktualizácia aplikácií, aby sa zabezpečila správna funkčnosť a kontrola, či aktualizácia softvéru nespôsobuje váš telefón. Fungujú na platformách IOS aj Android. Ak teda nemáte smartfón alebo nemáte prístup k aktualizovaným verziám týchto aplikácií, prenos nebudete môcť dokončiť.

Musíte mať bankový účet – Pripojenie vášho Venmo k PayPal si samozrejme vyžaduje účet Restrictions, a ak ho máte, musíte sa uistiť, že bankový účet je prepojený a potvrdený s oboma aplikáciami.

Poznáme kroky, ako prepojiť svoj Venmo s PayPal.

 • Krok 1: Pred prevodom zostatku Venmo do banky skontrolujte, či používate aktualizovanú aplikáciu Venmo. Pamätajte, že väčšina prevodov na Venmo je bezplatná, ale pri jej používaní chcete okamžité prevody Venmo na PayPal; bude sa za to platiť malý poplatok.

  Môžete počkať, kým sa vyhnete týmto malým platbám; ak si to želáte, bude to trvať 2-3 pracovné dni.

 • Krok 2: Budete musieť skontrolovať, či máte správny PayPal účet a aktualizovať ho. (Ako je uvedené vyššie, na pokračovanie v týchto krokoch musíte mať účet PayPal Cash alebo PayPal Cash Plus.)

  Po potvrdení vyššie uvedeného sa budete musieť prihlásiť do svojho účtu PayPal a kliknúť na „Môj účet“. Zobrazí sa vám vstupná stránka, na ktorej je uvedený váš zostatok na PayPal a všetky nedávne aktivity.

 • Krok 3: Tam, kde na vstupnej stránke vidíte svoj zostatok na PayPal, uvidíte riadky s textom „Previesť peniaze“ alebo „Pridať peniaze“. Kliknite na položku Pridať peniaze. Ak chcete získať informácie pre kohokoľvek, kliknite na položku Previesť peniaze kedykoľvek.

  Neklikajte, pretože to pošle peniaze preč z PayPal. Bude opačný cieľ. Preto, aby ste sa tomu vyhli, musíte najprv „pridať peniaze“ k svojmu zostatku na PayPal a keď tak urobíte, musíte to skontrolovať na svojom bankovom účte.

  Budete požiadaní o potvrdenie údajov a výber sumy prevodu.

 • Krok 4: Keď pridáte peniaze alebo kliknete na „Pridať peniaze“, prevod môže trvať niekoľko dní, kým sa transakcia dokončí. O niekoľko dní si všimnete, že peniaze, ktoré ste previedli z Venmo, sú teraz načítané na váš PayPal účet. Vyššie uvedené kroky môžu byť vaším sprievodcom na jednoduchý prevod vášho zostatku Venmo na PayPal. Nezabudnite, že tieto prevody môžu trvať niekoľko pracovných dní, kým zaplatíte poplatok za aplikáciu.

  Ak teda potrebujete previesť značné nájomné alebo núdzové peniaze, plánujte podľa toho. Po načítaní zostatku na PayPal môžete tieto prostriedky použiť na nákupy online alebo v obchodoch, kde akceptujú PayPal.

  Časté otázky týkajúce sa Can you Venmo Yourself

  Môžeš Venmo sám?

  Áno, môžete Venmo na svoj vlastný bankový účet za predpokladu, že máte na platforme dva samostatné účty. Účty Venmo musia byť tiež odlíšené všetkými možnými spôsobmi, od telefónneho čísla, e-mailovej adresy až po prepojený bankový účet.

  Zobrazujú sa mi odoslané platby automaticky na mojom bankovom účte?

  Nie, nie. Peniaze sa pripíšu na váš účet Venmo vždy, keď dostanete platbu od príjemcu.

  Ak chcete získať túto sumu na svoj bankový účet, musíte ju iniciovať v banke a previesť prostriedky klepnutím na ikonu v hornej časti aplikácie “Prevod do banky” alebo “Prevod peňazí.” Keď to urobíte, kliknite na “Okamžite.”

  Ako môžem získať svoju kartu?

  V aplikácii Venmo musíte na spustenie aplikácie klepnúť na ikonu „a potom na kartu Venmo. Ak nevidíte sekciu Venmo Card, budete musieť inovovať na najnovšiu verziu aplikácie Venmo.

  Ako sa vyhnúť strate peňazí s Venmo?

  Pri nastavovaní hesla účtu Venmo sa držte ďalej od hesiel, ktoré sa dajú ľahko uhádnuť. Použite kombináciu malých písmen a veľkých písmen, číslic a špeciálnych symbolov. Okrem toho môžete povoliť viacfaktorové overenie a ochranu PIN.

  Čo je to debetná karta Venmo?

  Debetná karta Venmo je karta, ktorá funguje v sieti MasterCard. Je to spojené s vaším účtom Venmo a musíte byť v USA. Umožňuje vám minúť zostatkové prostriedky Venmo kdekoľvek v USA, keď je akceptovaná karta Mastercard.

  Čo robiť, ak je transakcia vykonaná omylom na nesprávnom účte?

  V takýchto situáciách by mal tvorca platby požiadať príjemcu o zaplatenie poplatku, aby vám vrátil sumu. Je to také jednoduché. Ak neodpoviete alebo potrebujete pomoc so zaslaním žiadosti o poplatok, kontaktujte tím podpory spoločnosti Venmo, ktorý vám pomôže sledovať platbu; neexistuje však žiadna záruka.

  Zbalenie: Môžete Venmo sami

  Can you Venmo Yourself je veľmi častá otázka, s ktorou sa stretávame. Ak ste Venmo používali na uzatváranie finančných transakcií, možno vás to tiež niekedy zaujíma.

  V tomto článku som diskutoval o tejto téme s ohľadom na každú situáciu, ktorá by ju mohla ovplyvniť tak či onak.

  Okrem odpovede môžete Venmo sami, hovoril som o niekoľkých ďalších základných prvkoch, ktoré by ste ako používateľ Venmo mali vedieť. Dúfam, že ste dostali odpoveď, ktorú hľadáte, spolu s ďalšími dôležitými informáciami, ktoré sa posúvajú vpred.

  Otázky zodpovedané v tomto článku:

  • Dokážete sa bezpečne Venmo?
  • Môžete sa Venmo sami medzinárodne?
  • Môžete Venmo sami cez PayPal?
  • Môžete Venmo sami používať kreditnú kartu?
  • Ako poslať peniaze s Venmo?

  Témy podobné Môžete Venmo sami?

  Zistite, prečo sa vaša platba Venmo nezobrazuje na bankovom účte

  6 dôvodov, prečo je môj účet Zelle pozastavený

  Takže môžete Venmo sami? Áno, iba ak máte s platformou prepojené dva účty.

  Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Čítať:  9 spôsobov, ako zarobiť peniaze na TikTok pre firmy

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE