Možná aktualizácia algoritmu Google dnes 19.5.2024

Dnes sme svedkami výkyvov a zmien v hodnotení a návštevnosti mnohých webových stránok. To naznačuje, že ďalšia aktualizácia algoritmu Google klesla.

Taktiež sa stupňuje diskusia na priemyselných fórach, čo naznačuje výrazné výkyvy v niekoľkých odvetviach.

Tu je to, čo odborníci na SEO Fóra WebmasterWorld.com hovoria o najnovšej aktualizácii:

topaz napísal o 20:44 dňa 18. mája 2021:
Nie.. Úroveň dopravy v USA nikdy nebola horšia.

Moje stránky obsahujú obsah, ktorý zaujíma milióny prisťahovalcov prvej a druhej generácie do USA a Kanady z určitej časti sveta, ako aj tých, ktorí nemigrovali. Zdá sa, že bez ohľadu na geografické zacielenie, ktoré robia v SERP, Discover a News, rozhodli, že obsah nie je relevantný pre týchto používateľov v USA. Namiesto toho sa zobrazuje podobný (a jasne podpriemerný) obsah zo stránok v USA (alebo stránok, ktoré pokrývajú iné témy zamerané na USA).

mosxu napísal o 20:50 dňa 18. mája 2021:
Mám veľké problémy, návštevnosť kupujúcich sa opäť znížila, ale platím rovnako.

Singularita nefunguje

ichthyous napísal o 1:15 19. mája 2021:
@redBar USA návštevnosť bola dnes lepšia…je 21:00 a ja som -11% v porovnaní s poslednými štyrmi utorkami (už oveľa menej od polovice marca). Schéma 14:00 bola dnes plne účinná…o 14:00 klesla ostrá premávka o 75 % a zostala takmer nulová počas štyroch hodín až do 18:00. Vidím, že sa to deje väčšinou počas pracovných dní. @renatoviera tiež videla vzor poklesu o 14:00.

Čítať:  Nástroj na zmenu adresy je len jedným dodatočným signálom, ktorý spoločnosť Google používa v súvislosti s migráciou

MtraX napísal o 5:48 19. mája 2021:
Vidíme tiež veľké celkové poklesy s pomalým zotavovaním. Väčšinou ide o stránky mimo USA. Klienti so sídlom v USA zostali v kurze.

TalkativeEditorial napísal o 6:23 19. mája 2021:
Toto je pre mňa novinka….vyhľadával som dnes ráno (pomerne všeobecné, niečo, o čom osobne hľadám informácie vo výklenku pre domácich majstrov)…..najlepší výsledok….bolo…..fórum? A otázka tam nebola zodpovedaná…je z roku 2014.

Samsam1978 napísal o 8:07 dňa 19. mája 2021:
V porovnaní s minulým rokom som o 31 % nižší. Zdá sa, že spravodajské stránky berú moje kľúčové slová a iné menšie spamové stránky, čím každý mesiac klesá moja návštevnosť o 10 %. Nie je to dobré vzhľadom na to, že som posledných 15 rokov špecializovaný web – to je pre čitateľa oveľa informatívnejšia informácia a lepšia používateľská skúsenosť.

ichthyous napísal o 14:35 dňa 19. mája 2021:
To je smiešne…začínam deň s -70% návštevnosťou v USA a je už 10:30. Google je odhodlaný zničiť všetky naše podniky!

mzb44 napísal o 15:27 dňa 19. mája 2021:

Nechápem, prečo by Google mal zámerne propagovať stránky založené len na autorite, čo je efekt, ktorý máme teraz.

Kvôli tomu: [theguardian.com…]
Corona pravdepodobne výrazne zvýšila potrebu urobiť vyššie uvedené, a preto aktualizácie z mája 2020 a decembra 2020.

Keďže v skutočnosti nedokážu určiť, čo je presné a čo nie, „autorita“ – zdanlivo vo forme autority koreňovej domény (NIE metrika Moz) – sa zdá byť jediným spôsobom, ako aspoň zabrániť potenciálnemu nepresnému a útržkovitému obsahu. poradie.

Čítať:  Google hovorí nie: Na vašom výbere CMS nezáleží pri hodnotení

Áno, to nevyhnutne znamená, že dôjde k veľkému počtu vedľajších škôd, ale Google sa môže domnievať, že toto je uprednostňované pred potenciálnym hodnotením stránok zameraných na streľbu na školách a očkovacích konšpiračných a dezinformačných weboch (čo by vyvolalo masívny negatívny tlak na G).

To je to, čo sme dostali, a keď pochopíte vyššie uvedené, uvedomíte si, prečo to nikdy nebude vrátené späť.

Opäť sa pýtame: „Čo sa deje, Google?“

S ďalšou nepotvrdenou aktualizáciou v polovici týždňa je Google pripravený získať našu korunu za „vyhľadávač s najnáhodnejšími aktualizáciami algoritmov“ (hoci si tento titul už nejaký čas drží).

Toto sú určite nezvyčajné aktualizácie, ale budeme vás naďalej informovať o všetkých potenciálnych novinkách!

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE