Možná aktualizácia Google 19. marca Pokračuje?

Počnúc 19. marcom pokračovala a významná diskusia v odvetví diskutovala o možnej aktualizácii Google.

Doprava bola divoká a mnohí používatelia si všímajú výrazné výkyvy.

Táto aktualizácia je nepotvrdená. Ak to však Google potvrdí, správu vám prinesieme.

Je tiež možné, že niektoré z nich sú len bežnými výkyvmi návštevnosti týchto stránok.

Nasledujúci priemyselný rozhovor ďalej Svet správcov webu bolo pozorované:

20. marca 2021 o 17:14

Dnes sú veci dosť zlé. Vidím jasné znaky včerajšej aktualizácie.

20. marca 2021 o 18:43

Môže potvrdiť. Opäť dosť výrazné zníženie. Možno dokonca až o 30 % a viac.

Stále to ide dole a dole.

Obsah napísaný odborníkmi a odborníkmi, ultra super rýchla stránka, pravidelné zmienky v médiách a citácie zo strany veľkých mainstreamových stránok (žiadne manuálne zásahy, všetky len legitímne odkazy). Naozaj nepomáha vôbec nič.

Myslím, že naozaj prišiel čas všetko odložiť.

20. marca 2021 o 19:57

Vyskytuje sa každých 5 dní viac alebo menej, víkend alebo nie, každých 5 dní. Deň v týždni sa nezdá byť relevantný, takmer vždy má 5 dní, niekedy 4 dni. Možno je to prehodnotenie každých 5 dní? Vyzerá to celkom solídne. Nemám fyzický obchod, toto je elektronický obchod, online, 24/7. Chápem, čo hovoríte o dojmoch, ale počas roka 2020 až do decembra bola pozícia pomerne solídna. Stalo sa to, že zakaždým, keď kľúčové slovo klesne z pozície na 2 na pozíciu 20 v jednom z týchto poklesov, napríklad počet zobrazení stúpne o viac ako 40 %. Celkom zvláštne. Môžem skonštatovať, že to začalo od aktualizácie jadra v decembri. Možno je to nová norma.

Čítať:  Pixel Fold je oficiálny; bude spustená na Google I/O 2024

23. marca 2021 o 13:06

Uskutočnila sa cez víkend veľká aktualizácia Google? Urobil som významný posun v hodnotení SERP jednej z mojich webových stránok.

23. marca 2021 o 14:15

Po tomto víkende sa určite niečo stalo. Prichádzajú spamové e-maily a už žiadne konverzie (hneď po celkom dobrom víkende). Tiež si všimol nový malý pokles krivky priemernej pozície v GSC, čo je trochu znepokojujúce, pretože pri pohľade späť na marec 2020 to bol presný opak.

23. marca 2021 o 14:17

Nenazval by som to „tiché“, pri -37 % vyhľadávaní a -79 % priamej návštevnosti je to katastrofa. Moja návštevnosť v USA je dnes ráno -69 %. Zvláštne, získal som niekoľko miest v SERPS, ale minulý týždeň som stratil dva až tri vysokoobjemové termíny. Zdá sa, že veľa bicykluje, ale celkový trend za posledných 8 dní výrazne klesá.

23. marca 2021 o 14:25

Čokoľvek sa stalo tento víkend, bola prvá pozitívna zmena, ktorú som zažil od roku 2016…a bol to veľký výkyv. Jediná vec, ktorú som urobil inak, bolo odstránenie všetkých odkazových reklám na tejto webovej stránke pred termínom.

23. marca 2021 o 14:46

Zvedavý, keď som videl ten istý pád dolu skalnou krivkou v GSC…hádajte čo…. takmer presne rovnaká krivka ako pri problémoch s indexovaním mobilných zariadení zo septembra 2020 ^_^Som si istý, že je všetko v poriadku.

Pokračovanie Aktualizácie Google z 19. marca?

Rozhovory v tomto odvetví naďalej odrážajú rozsiahle dôsledky aktualizácie z 19. marca.

Čítať:  John Mueller vysvetľuje, na čo si dávať pozor v prehľade štatistiky indexového prehľadávania Google Search Console pre menšie weby

Uvidí sa presne, aký to bude mať vplyv na návštevnosť, hodnotenie a volatilitu odvetvia.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE