Musíte byť priateľmi na Venmo, aby ste mohli posielať peniaze? -[Answered]

Práve ste sa pridali k Venmovi? Premýšľal, “Musíte byť priateľmi na Venmo, aby ste mohli posielať peniaze?” Toto je jedna z častých otázok, ktoré kladú noví používatelia Venmo.

Venmo je aplikácia na prevod peňazí typu peer-to-peer s aspektom sociálnych médií. Peniaze môžete posielať komukoľvek na platforme, pokiaľ nie je blokovaný v prijímaní peňazí samotným Venmom. Nezáleží na tom, či ste priatelia alebo nie. Potrebujete len ich Venmo ID a zdroj financovania na vašom účte. Potom môžete jednoducho poslať peniaze v niekoľkých krokoch.

Tento dotaz sme dostali veľa od našich čitateľov. Preto sme sa rozhodli urobiť podrobný prieskum a odpovedať na vašu otázku ‘Musíte byť priateľmi na Venmo, aby ste mohli posielať peniaze?’. Čítali sme používateľské príručky a blogy Venmo a hľadali sme na iných komunitných fórach, ako sú Reddit a quora. Prečítajte si prosím dopredu, aby ste pochopili viac o téme a o tom, ako môžete na platforme posielať peniaze iným, ktorí nie sú priateľmi.

Musíte byť priateľmi na Venmo, aby ste mohli posielať peniaze?

Ako už bolo uvedené, odpoveď na otázku Musíte byť priateľmi na Venmo na posielanie peňazí je nie. Byť priateľmi však zaisťuje, že svoje peniaze pošlete správnej osobe a nie náhodnému jednotlivcovi na platforme.

Je tiež známe, že naše transakcie často zahŕňajú ľudí, ktorých poznáme v reálnom živote. Vďaka tomu sa s nimi ľahšie spriatelia na Venmo a bezpečne im previesť peniaze. To tiež uľahčuje ich kontaktovanie, keď omylom prevediete akékoľvek prostriedky na ich účet.

Čítať:  Budúcnosť personalizovaného marketingu a jeho etické dôsledky

Keďže Venmo je zmesou sociálnych médií a platobných systémov, často dáva zmysel, že sme na platforme úzko prepojení ľudí, s ktorými pravidelne obchodujeme. Venmo priatelia sú tiež ako všetci ostatní priatelia na iných sociálnych médiách. Môžu vidieť naše verejné transakcie. Môžete im okamžite previesť peniaze a tiež požiadať o akúkoľvek platbu, ktorú od nich potrebujete prijať.

Takže, ak ste pravidelné transakcie s niekým, rozdelenie účtov alebo zdieľanie peňazí, je to jednoduchšie a pohodlnejšie, ak sú s vami už priatelia na Venmo. Takže, ak s nimi ešte nie ste priatelia, ako ich pridáte ako priateľov, aby ste si uľahčili transakcie?

Pridanie priateľov na Venmo, aby ste im poslali peniaze

Pridávanie priateľov na Venmo je jednoduchšie ako pridávanie priateľov na akejkoľvek inej platforme. Potrebujete len ich kontaktné údaje v telefóne, alebo si ich môžete uložiť a pridať si ich medzi priateľov. Existujú tiež rôzne spôsoby, ako môžete pridať priateľov do svojho Venmo.

1. Zo zoznamu kontaktov

Keď sa zaregistrujete v službe Venmo, budete požiadaní o udelenie povolenia na prístup k zoznamu kontaktov na svojom telefóne. Po udelení prístupu Venmo automaticky pridá ľudí z vášho zoznamu kontaktov, ktorí už sú vo Venmo.

2. Používanie QR kódov

Priateľov si môžete pridať aj pomocou QR kódov. Jednoducho naskenujte QR kód skenerom kódov Venmoa budete presmerovaní na ich profil, kde si ich môžete pridať medzi priateľov. Tu je návod, ako poslať venmo odkaz.

Posielajte/požadujte peniaze na Venmo používateľom/od používateľov, ktorí s vami nie sú priatelia

Takže odpoveď na otázku Musíte byť priateľmi na Venmo, aby ste posielali peniaze, je Nie, pretože aj keď nie ste priateľmi na Venmo, stále im môžete posielať/požiadať o peniaze pomocou niekoľkých jednoduchých krokov. Venmo priatelia sú pre jednoduchší prevod prostriedkov a interakciu pri vykonávaní transakcií. Ale Venmo Friends nie sú dôležité pri prevode/požadovaní peňazí iným používateľom/od iných používateľov.

Čítať:  15 výhod používania softvéru na správu obsahu

Ak chcete previesť/požiadať o peniaze niekomu, kto nie je vaším priateľom na Venmo, postupujte podľa krokov uvedených nižšie.

Krok 1: Otvorte aplikáciu Venmo a prejdite na domovskú obrazovku aplikácie.

Krok 2: Kliknite na tlačidlo Poznámka v pravom hornom rohu obrazovky. Potom vám umožní zadať používateľské meno alebo ID príjemcu/platiteľa.

Krok 3: Teraz, na tejto obrazovke, zadajte používateľské meno osoby, ktorej chcete posielať/prijímať peniaze do. Môžete tiež zadať telefónne číslo alebo e-mail používateľa.

Krok 4: Na ďalšej obrazovke môžete zadajte sumu, ktorú chcete poslať/požiadať používateľovi a akúkoľvek správu, ktorú chcete pridať k transakcii. Tu si môžete vybrať, či je suma požadovaná od používateľa alebo je mu vyplatená.

Môžete tiež kliknutím na tlačidlo Zamknúť upravíte súkromie transakcie. Napríklad môžete nastavte súkromie medzi Verejné, Priatelia a Súkromné.

Krok 5: Raz ty kliknite na zaplatiť/požiadať, budete vyzvaní so zaplatenou/požadovanou sumou. Môžeš potvrďte akciu kliknutím na tlačidlo v spodnej časti, tj Zaplatiť/Požiadať. V tomto prípade ide o platbu.

Po kliknutí na Zaplatiť/Požiadať sa transakcia potvrdí a Venmo transakciu okamžite vykoná.

Krok 6: Komu skontrolujte, či je suma odpočítaná alebo prijatámôžete sa vrátiť na domovskú obrazovku a kliknite na tlačidlo hamburger v ľavom hornom rohu.

Potom budete pozrite si aktuálny zostatok vo svojom účte Venmospolu s používateľským menom vášho účtu v hornej časti.

A v prípade chcete previesť prijatú sumu alebo zostatok Venmo na váš pripojený bankový účet, môžete kliknúť na tlačidlo Previesť zostatok a spustiť proces prevodu.

Krok 7: Raz ty kliknite na tlačidlo prevodu zostatkuuvidíte ďalšiu obrazovku ako na obrázku, kde môžete zadajte sumu prevodu a spôsob prevodu v spodnej časti.

Poznámka: Okamžitý prevod môže byť zo strany Venmo spoplatnený, zatiaľ čo štandardný prevod s časovým rámcom 1-3 dní je bezplatný.

Čítať:  Začiatok marketingu zúženia: 8 nápadov na inšpiráciu vašich kampaní v roku 2024

Po úspešnom vykonaní platby alebo požiadaní o platbu používateľovi môže chvíľu trvať, kým sa to prejaví vo vašom účte.

Pomocou vyššie uvedených krokov ste úspešne odoslali/vyžiadali peniaze používateľovi/od používateľa, ktorý s vami na Venmo nie je priateľom. Môžete použiť rovnaký postup v prípade odoslania/vyžiadania platby s vašimi priateľmi. Máte len možnosť vyberte si zo zoznamu priateľov v kroku 3.

Dôležitosť byť priateľmi na Venmo

Takže teraz už poznáte odpoveď Ak chcete posielať peniaze, musíte byť priateľmi na Venmo je Nie, možno sa pýtate, ak môžete posielať alebo prijímať od kohokoľvek na platforme bez toho, aby ste boli priateľom, aký význam majú priatelia na Venmo? Nižšie sme zostavili niektoré dôležité informácie o tom, byť priateľmi na Venmo:

Jednoduchšia transakcia

Priateľstvo s ľuďmi, ktorým posielate a prijímate peniaze, uľahčuje transakciu. Nemusíte žiadať o ich používateľské meno zakaždým, keď chcete vykonať transakciu, a môžete si jednoducho vybrať, či vytvoríte zoznam ako platiteľ alebo príjemca.

Môžete vidieť ich transakcie

Venmo má tiež stránku sociálnych médií. Ak ste priatelia s ľuďmi, môžete zobraziť transakcie, ktoré nie sú súkromné, a zapojiť sa do nich. Môžete tiež reagovať na ich transakcie a komentovať. Podobne budú môcť vidieť a zapojiť sa do vašej transakcie a poskytnúť svoj vstup.

Jednoduchšie vrátenie peňazí v prípade chýb

Niekedy sa môžu vyskytnúť chyby a pošlete platbu nesprávnej osobe. Ak je táto osoba vaším priateľom na Venmo, bude pre vás jednoduchšie identifikovať ich a požiadať ich o vrátenie peňazí peňazí. A ak tých ľudí poznáte osobne, je veľmi malá šanca, že povedia nie. Je teda bezpečný aj z hľadiska chybných transakcií.

Môže posielať/požadovať platby v skupinách

Môžete tiež poslať/vyžiadať platbu v skupine na Venmo. Ak chcete, môžete jednoducho poslať jednu žiadosť skupine priateľov na Venmo rozdeliť si účty za reštauráciu alebo akékoľvek aktivity, ktoré robíte v skupine. Jednoduchšie bude aj vyberanie platieb za skupinové aktivity.

Čítať:  17 najlepších SEO Facebook skupín, ku ktorým by ste sa mali určite pripojiť v roku 2024

Okrem toho môže byť na Venmovi veľmi rozdielne dôležité byť priateľmi, čo sa dá realizovať iba v situáciách. Takže si môžete byť istí, že byť priateľmi na Venmo nie je zbytočné.

Často kladené otázky (FAQ)

Niektoré často kladené otázky súvisiace s témou Musíte byť priatelia na Venmo, aby ste mohli posielať peniaze?“ sú prevzaté z internetu.

1. Prečo nemôžem poslať peniaze na Venmo?

Ak nemôžete posielať peniaze na Venmo, môžu nastať dva možné scenáre: Kreditná/debetná karta alebo vaša banka odmieta transakciu, alebo to robí Venmo. Ich dôvod môže byť bezpečnostné príznaky v zdroji financovania alebo Venmoalebo nemáte dostatočný zostatok na pokrytie transakcie. Opäť môžete jednoducho kontaktovať Venmo a požiadať ich, aby identifikovali váš problém.

2. Pridáva Venmo automaticky priateľov?

Venmo nepridáva automaticky priateľov, pokiaľ a kým mu neudelíte prístup. Jedným z bežných prípadov je pridávanie priateľov z vášho zoznamu kontaktov, ktorým musíte najprv udeliť prístup k zoznamu kontaktov Venmo skôr, ako to dokáže.

3. Je PayPal lepší ako Venmo?

Záleží na tom, ako používate platformy. Napríklad PayPal aj Venmo vlastní PayPal. ale Venmo pôsobí iba v USAzatiaľ čo PayPal funguje po celom svete. Takže, ak ste podnikateľ alebo nezávislý pracovník, PayPal je pre vás oveľa lepší. Ale ak ste tínedžer alebo administratívny pracovník v USA, Venmo pre vás funguje dobre.

Záver

Preto sme odpovedali na vašu otázku, “Musíte byť priateľmi na Venmo, aby ste mohli posielať peniaze?” Peniaze môžete jednoducho poslať komukoľvek na Venmo, ak má na to nárok. Nezáleží na tom, či sú priatelia alebo nie. ale byť priateľmi na Venmo s niekým, s kým obchodujete, je z rôznych hľadísk oveľa výhodnejšie ako nebyť jedným. Dúfame, že sme odpovedali na vašu otázku a poskytli vám hodnotu.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE