Musíte mať 18, aby ste mohli používať Venmo?

Ešte neoslávite svoje 18. narodeniny, ale chcete využiť Venmo na nákupy? V takom prípade sa na internete pýtate, či musíte mať 18 rokov, aby ste mohli používať Venmo, je to bežná scéna. Nielen dospievajúci vo vás, dokonca aj rodičia hľadajú rovnaký dopyt znova a znova. Zoberme si odpoveď raz a navždy.

Musíte mať 18, aby ste mohli používať Venmo?

Áno, mať aspoň 18 rokov Venmo nastavil prah na. Môžete však použiť funkciu zdieľania a umožniť každému dospievajúcemu používať platformu a uzatvárať svoje transakcie. Spôsob transakcie používa debetné karty.

Tu však rozprávka nekončí. Prečítajte si všetko a dozviete sa všetko o dotaze na vek Venmo.

Bezpochyby najpopulárnejšia mobilná platobná platforma, aspoň v USA, Venmo je to, na čo sa obraciame zakaždým, keď si chceme rozdeliť účty v reštaurácii. Teraz, ak ste tínedžer s prácou na čiastočný úväzok, Venmo by bolo užitočné pre vaše transakcie.

Niektorí rodičia tiež chcú, aby ich deti mali z bezpečnostných dôvodov hotovosť fyzicky aj vo svojich telefónoch. Účet Venmo je teda v poriadku. Ale musíte mať 18, aby ste mohli používať Venmo?

Ako funguje Venmo?

Venmo je všestranný platobný systém. Je tu primárne použitie Venmo, kde si priatelia a rodina navzájom posielajú a žiadajú peniaze. Pre priame prevody môžete prepojiť svoj bankový účet, debetnú alebo kreditnú kartu. Venmo vám za tieto osobné transakcie nič neúčtuje.

Čítať:  Čo znamená In My Contacts na Snapchat

Môžete vložiť peniaze zo svojho zostatku Venmo priamo do svojej banky a naopak. Venmo na požiadanie zákazníkom vydáva aj kreditné a debetné karty. Zákazníci tiež začnú fušovať do kryptomien.

Malé a veľké obchody majú tiež svoje príslušné obchodné profily Venmo. Používatelia môžu tiež nakupovať položky z obchodov cez Venmo, ktoré tiež so všetkými zľavami a atraktívnymi kupónovými kódmi.

Celkovo je ťažké nájsť v USA niekoho, kto používa hotovostné aplikácie a nemá v telefóne Venmo. Je to ten druh šikovnej aplikácie, ktorú by mal mať každý vo svojom telefóne.

Venmo však prichádza s určitými obmedzeniami. Jedna z nich súvisí s otázkou, či musíte mať 18, aby ste mohli používať Venmo?

Musíte mať 18, aby ste mohli používať Venmo?

Skrátka, áno, musíte mať 18, aby ste mohli používať Venmo. Venmo má pre svojich používateľov niekoľko požiadaviek. Ak ich nespĺňate, nemôžete si legálne otvoriť účet Venmo.

 • Ak chcete používať Venmo, musíte mať 18 rokov. Aby sme boli spravodliví, musíte byť legálnou dospelou osobou v ktoromkoľvek štáte, kde bývate. V USA to zvyčajne znamená 18 pre takmer všetky štáty okrem 3.
 • Ak žijete v Mississippi, musíte mať 21 rokov. Pre Alabamu a Nebrasku by ste mali mať 19.
 • Nemusíte byť občanom Spojených štátov, ale musíte fyzicky žiť v krajine.
 • Verzia Venmo, ktorú si stiahnete, by mala byť z verzie 7.32.0.
 • Váš mobilný telefón by mal mať americký krátky kód na odosielanie a prijímanie textových správ.
 • Číslo, ktoré používate, by nemalo byť prepojené so žiadnym iným účtom Venmo.

Ak spĺňate všetky tieto drobné požiadavky, mali by ste byť schopní otvoriť a overiť svoj účet Venmo.

Musíte mať 18 rokov, aby ste mohli používať Venmo: Čo sa stane, ak si účet vytvorí maloletý?

Aj keď odpoveď na otázku, či musíte mať 18, aby ste mohli používať Venmo, je jednoznačné áno, nie je nepravdepodobné, že by sa maloletý pokúsil o vytvorenie účtu. Proces registrácie je jednoduchý a nevyžaduje preukázanie veku.

Čítať:  [Fixed] Dosiahli ste limit počtu firiem, ktoré môžete v súčasnosti vytvoriť

Dostanete e-mail, ktorý vás požiada o overenie vašich údajov v určitom časovom rámci. Musíte poslať digitálne dokumenty, ktoré dokazujú vašu totožnosť. Nemôžete to urobiť bez zobrazenia vášho veku, však?

Keď bude Venmo upozornený:

 • Zmrazia účet neplnoletého.
 • Ak má maloletý nejaké prostriedky vo svojom zostatku Venmo, boli by navždy stratené.
 • Venmo je prísny so svojimi základnými požiadavkami. Neexistuje scenár, v ktorom by umožnili maloletému alebo niekomu, kto nežije v USA, aby mal účet.

Musíte mať 18, aby ste mohli používať Venmo: Prečo neplnoletí nemôžu používať Venmo?

To, že spoločnosť Venmo nepovoľuje neplnoletým vo svojej aplikácii, sa môže zdať ako zvláštna voľba. Život stredoškolákov a čerstvých vysokoškolákov by bol jednoduchší, keby mohli vykonávať bezhotovostné transakcie. Vám sa to môže zdať nerozumné. Pozrime sa, prečo môže mať Venmo túto politiku.

 • Pravidlo nie pod 18 je chrániť maloletých. Podvodníci sa často vybláznia na online platobných platformách.
 • Predstavte si, že podvodník ponúka vstupenku na koncert neplnoletým za nižšiu cenu, ako sa zobrazuje na Ticketmaster. Maloletý má veľkú šancu napadnúť tento podvod a kúpiť si lístky cez Venmo. Len aby sa zistilo, že lístky patria niekomu inému a podvodník ukradol podrobnosti.
 • Existuje veľa technicky zdatných a šikovných tínedžerov. Nie je možné, aby ich Venmo preveril všetkých. Štatisticky majú dospelí oveľa nižšiu šancu na podvod, takže toho sa Venmo drží.
 • Maloletí si nie sú príliš vedomí svojich výdavkových návykov. Venmo verí, že osobný účet by ich mohol priviesť k nákupu nepotrebných vecí.

Preto je lepšie, ak odpoveď na otázku urobiť musíte mať 18, aby ste mohli použiť otázku Venmo, zostane áno.

Musíte mať 18 rokov, aby ste mohli používať Venmo: Účet rodič-dieťa Venmo

Možno si myslíte, že váš maloletý je zrelší ako ostatní v ich veku. Viete, že sú zodpovední, alebo dúfate, že ak im dovolíte mať účet Venmo, budú ctiť vašu dôveru.

Čítať:  Ako skryť príbeh Snapchat pred niekým bez toho, aby ste ho zablokovali

Mohli by odísť na vysokú školu a do dosiahnutia veku 18 rokov je to niekoľko týždňov. Chcete, aby mali prístup k peniazom, kdekoľvek chcú, bez toho, aby museli nosiť ťažké peniaze. Odpoveď na to, že musíte mať 18, aby ste mohli používať Venmo, vás hodil za slučku.

Čo môžeš urobiť?

 • Otvorte si účet Venmo. Stiahnite si aplikáciu z Playstore alebo App Store.
 • Overte účet pomocou svojho telefónu a e-mailovej adresy.
 • Potom overte svoj bankový účet.
 • Teraz môžete prepojiť debetnú kartu svojho dieťaťa.
 • Dajte svojmu dieťaťu e-mail a heslo.
 • Mali by byť schopní vykonávať transakcie pomocou svojej debetnej karty.

Keďže je účet prepojený s vaším telefónnym číslom, dostanete správu so žiadosťou o schválenie transakcie vždy, keď vám pošlú peniaze. Týmto spôsobom môžete sledovať míňacie návyky vášho tínedžera.

Je lepšie, ak si od začiatku preberiete sumu, ktorú môžu mesačne minúť. Tým, že budú pracovať v rámci obmedzení, naučia sa vážne niesť finančnú zodpovednosť.

Musíte mať 18, aby ste mohli používať Venmo: Bezpečnostné opatrenia, ktoré treba dodržiavať

Môžete byť najbdelejšou osobou na svete a napriek tomu sa stať obeťou podvodu. Existujú správy o dospelých, ktorí čelia podvodom na takmer všetkých mobilných platformách. Venmo v skutočnosti robí lepšiu prácu pri vašej ochrane ako väčšina ostatných.

Je to možné len vtedy, keď budete dodržiavať bezpečnostné pokyny Venmo.

 • Venmo minulý rok deaktivoval funkciu globálneho sociálneho informačného kanála Venmo. Prinajmenšom úplne neznámi ľudia teraz nebudú môcť vidieť transakcie.
 • Feed priateľa je stále tam. Jeden môže prepojiť svoj účet na Facebooku s Venmo a ktokoľvek zo zoznamu priateľov pomocou aplikácie bude môcť vidieť verejné transakcie.
 • To isté platí pre e-mail. Kontakty na vašej e-mailovej adrese sa zobrazia ako priatelia vo feede Venmo.
 • Vaši priatelia sa môžu rozhodnúť zdieľať vaše informácie, aj keď to neurobíte.
 • Požiadajte svoje dieťa, aby vykonávalo súkromné ​​transakcie vždy, keď je to možné. Vtedy budú o transakciách a vzájomnom telefónnom alebo e-mailovom čísle vedieť iba príjemca a odosielateľ.
Čítať:  Ako používať Surfer SEO pre maximálny prínos SEO

Sociálna povaha Venmo môže zatraktívniť zverejňovanie vašich transakcií, najmä pre tínedžerov. Tak sa s nimi porozprávajte. Nehovorte len, že nemajú dovolené zdieľať svoje nákupy. Vysvetlite im, prečo nie sú nebezpečenstvom, ktoré s tým prichádza.

Ak môžete, sadnite si s nimi a prediskutujte všetky spôsoby, akými sa ich podvodníci môžu pokúsiť oklamať. Ukážte im desivé prípady online podvodov. Je menej pravdepodobné, že vaše dieťa zopakuje tieto chyby, ak bude informované.

Často kladené otázky (FAQ): Musíte mať 18 rokov, aby ste mohli používať Venmo?

1. Môžete používať Venmo do 18 rokov?

Nie, nemôžete používať Venmo mladší ako 18 rokov. Venmo overuje váš vek pomocou vášho čísla sociálneho zabezpečenia, najmä pri veľkých transakciách. Ak zistia, že ste neplnoletí, pozastavia vám účet a všetky prostriedky na účte budú stratené.

2. Existuje aplikácia, ktorú môže neplnoletá osoba použiť na transakcie?

Existuje niekoľko aplikácií, ktoré môžu neplnoletí používať na transakcie, hoci všetky vyžadujú rodičovský dohľad. Toto zahŕňa:

 • Zelená karta
 • Žalude
 • Krok

3. Potrebujete mať 18 rokov na Paypal?

Paypal vlastní Venmo od roku 2012. V podstate všetky transakčné pravidlá, ktoré platia pre Venmo, sú platné pre Paypal. Paypal sa však neobmedzuje len na USA, takže v krajinách, kde je vek väčšiny nižší, môžu mať účet Paypal pred dovŕšením 18 rokov.

V USA musíte byť plnoletý vo svojom štáte a žiť v USA, aby ste mali funkčný Paypal účet.

Musíte mať 18, aby ste mohli používať Venmo: odpoveď

V skutočnosti musíte mať 18 rokov, aby ste mohli používať Venmo. Alebo konkrétne, musíte byť plnoletí vo vašom príslušnom štáte. Ak ste však ochotní zdieľať svoj účet, váš dospievajúci môže použiť váš Venmo na transakcie s debetnou kartou. V opačnom prípade je potrebné počkať niekoľko rokov a nechať ich dospieť, aby si otvorili svoj prvý účet Venmo.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE