Najlepší všestranný rozpočtový fitness tracker

Fitbit Inspire 3 za necelých 100 dolárov znova dokazuje, že nástroje pre zdravý životný štýl by mali byť dostupné všetkým. Upgradovaná kamienková pilulka od Fitbitu sa uháňa vpred s jasným, farebným displejom, pokročilým sledovaním spánku a monitorovaním SpO2, aby poskytla pohodlný a cenovo dostupný tracker, ktorý pokrýva všetky základy súdržným a užívateľsky príjemným spôsobom. Nie je to najlacnejšie fitness tracker, ale pre každého, kto hľadá pohodlnú a spoľahlivú základnú náramok, to stojí za ďalšie výdavky.

Fitbit Inspire 3 je pohľad pre boľavé oči. S jasným farebným dotykovým displejom, štíhlejším, zaobleným estetickým vzhľadom a množstvom funkcií sledovania, ktoré vám pomôžu udržať vás aktívne, môže byť základný fitness tracker od Fitbitu Fitbit pre nových užívateľov. Je cenovo dostupný a pohodlný a je dodávaný so šesťmesačným bezplatným prístupom k Fitbit Premium. Viac sa dozviete v našej recenziu Fitbit Inspire 3.

O tejto recenzii Fitbit Inspire 3: Fitbit Inspire 3 som používal šesť dní. Počas tejto recenzie bol spárovaný s mojím Samsung Galaxy A51. Revíznu jednotku Fitbit Inspire 3 poskytla spoločnosť Fitbit.

Aktualizácia, marec 2024: Pridané podrobnosti o aktualizáciách aplikácie Fitbit.

Čo potrebujete vedieť o Fitbit Inspire 3

Kaitlyn Cimino / Android Authority

  • Fitbit Inspire 3: 99 $ / GBP 84 / 129 EUR

Fitbit uviedol na trh Inspire 3 24. augusta 2022 spolu so šikovnými hodinkami Versa 4 a Sense 2. Nástupca Inspire 2, ktorý drží krok s konkurenciou, je prepracovaný, cenovo dostupný fitness tracker s plnofarebným dotykovým displejom s voliteľným režimom vždy zapnuté. Zariadenie pod svojim živým displejom sleduje srdcovú frekvenciu užívateľov, spánok, dennú aktivitu a cvičenie. So živými ponukami a ikonami ponúka nástroje na zvládanie stresu, progresívne alarmy a múdre upozornenia. Najnovšia generácia tiež poskytuje monitorovanie SpO2. Čo je však možno najpôsobivejšie, je to, že aj s aktualizovaným displejom a pridanými funkciami užívatelia získajú ~10-dennú výdrž batérie.

Rovnako tak Fitbit nechce, aby niekto musel zľaviť zo svojho rozpočtu. Inspire 3 bol uvedený na trh za presne rovnakú cenu 99 USD, za ktorú bol uvedený na trh Inspire 2 v roku 2020. Inspire 3 tiež prichádza so šiestimi mesiacmi Fitbit Premium zadarmo pre nových aj existujúcich užívateľov. Vďaka tejto hodnote je Inspire 3 najlepším základným trackerom od Fitbit pre každého, kto v oblasti fitness sledovania začína. Pre pokročilejšie sledovanie však budú musieť zákazníci stále hľadať vlajkovú loď série Charge. Na rozdiel od Charge 5 pri Inspire 3 nenájdete vstavanú GPS ani EKG či EDA senzor.

Pokiaľ Inspire 3 znie ako to, po čom túžite, môžete si ho zakúpiť od spoločnosti Fitbit a ďalších veľkých predajcov. Samotný tracker je k dispozícii iba v čiernej farbe, ale dodáva sa so silikónovým pásikom v troch farebných variantoch: Morning glow, Lilac Bliss a Midnight Zen.

Čo je dobré?

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Keď bol Inspire 2 uvedený na trh, nazvali sme zariadenie „neinšpiratívne“. O dva roky neskôr Fitbit dodal vylepšený Inspire 3 a môžete sa pozrieť na výrazný rozdiel na obrázku vyššie. Nebudem tvrdiť, že vás najnovšia generácia dostane k tréningu na olympiádu, ale možno vás zdvihne z pohovky.

S jasným, farebným dotykovým displejom a konzistentnými vibráciami je Inspire 3 rovnako motivačný a funkčný. A čo je najdôležitejšie, je to ľahké zariadenie základnej úrovne, ktoré je ideálne pre každého, kto chce sledovať základy bez toho, aby sa zaoberal ťažkopádnym softvérovým zážitkom, ktorý získate u väčšiny lacných fitness trackerov.

Počnúc displejom trackeru prináša Inspire 3 farby a zaujímavosti skôr fádnej zostave. Užívatelia si môžu prispôsobiť svoje zariadenie pomocou radu dostupných ciferníkov v Aplikácia Fitbit. Tieto sú do značnej miery zjednodušené, ale obsahujú farebné zvýraznenie, ktoré sa na aktualizovanom displeji zarába. Mnohé tiež obsahujú dáta na obrazovke, ako sú počty krokov alebo srdcovej frekvencie, pre kontrolu štatistík na prvý pohľad.

Fitbit navyše na svoj starý model nenasadil iba novú obrazovku. Inspire 3 sa vyznačuje kompletnou repasiou a vyznačuje sa profilom, ktorý je dlhší a tenší. Pilulka je tiež na každom konci skôr zaoblená ako plochá, čím napodobňuje pilulku v tvare kamienku Fitbit Luxe. Výsledkom je atraktívnejší dojem, ktorý hladko splynie s pásikmi a doplnkami.

Fitbit Inspire 3 taktiež ponúka režim vždy zapnutého zobrazenia, aby bol váš ciferník neustále viditeľný. Ako majú vždy zapnuté displeje tendenciu, toto nastavenie značne vyčerpáva životnosť batérie, ale skracuje desať dní používania na približne tri. Našťastie Fitbit urobil striedavé režimy zobrazenia extrémne pohodlné. Prejdením prstom dole po ciferníku aktivujete/deaktivujete „Automatické prebudenie“. Prechádzaním prstom prejdite do ponuky Nastavenie a zapnite/vypnite možnosť Vždy zapnuté.

Čítať:  Najlepší sprievodca kľúčovými slovami s dlhým chvostom

Jasnejší, farebnejší dotykový displej a rad štýlov pásikov premení Inspire 3 na atraktívny doplnok pre každodenné nosenie.

Môžete dokonca nastaviť vopred stanovený plán na úsporu batérie. Počas testovacieho obdobia pre túto recenziu som pri cvičení obvykle používal vždy zapnutý displej, aby som dohliadal na svoje merateľné hodnoty bez toho, aby som so zariadením zaťažoval. Inspire 3 sa tiež môže pochváliť senzorom okolitého svetla na prispôsobenie jasu vášmu okoliu, čo je veľmi vítaná špecifikácia, ktorú sme napríklad u Xiaomi Mi Band 7 nevideli.

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Inspire 3 Fitbit sa dodáva s klasickým pásikom v jednej z troch farieb: Morning Glow, Lilac Bliss a Midnight Zen. Okrem týchto klasických pásikov Fitbit predáva rôzne doplnky vrátane priesvitných pásikov v Chili Pepper a Deep Dive (34,95 $) a sieťované pásky z nerezovej ocele v platine a mäkkom zlate (69,95 dolárov) — posledný menovaný a kapelu Deep Dive môžete vidieť na obrázku v tejto recenzii. Fitbit tiež predáva klip Inspire 3 (19,95 $) na pripevnenie trackera k pásu alebo športovej podprsenke. Vzhľadom na to, že Inspire 3 má taký ľahký, nenápadný dizajn, nevidím, že by som sa rozhodol pre sponu na opasok z 90. rokov. To znamená, že všestrannosť nie je nikdy zlá vec, a hej, možno nechcete opálenie.

Zatiaľ čo módny sledovač Luxe od Fitbit je k dispozícii v niekoľkých prevedeniach, tabletka Inspire 3 je k dispozícii iba v čiernej farbe. Výsledkom je, že pridanie kovového náramku iba pozdvihuje pás. Na druhú stranu, dúhové pásy sú úplne jedinečné a krásne splývajú s čiernym kamienkom. V celej tejto recenzii Inspire 3 poskytovala kapela Deep Dive oveľa zaujímavejší vzhľad ako klasická kapela. Ocenil som predovšetkým pridanie modrej metalickej spony (skôr než striebornej) pre súdržnú úpravu.

Kaitlyn Cimino / Android Authority

A čo je najdôležitejšie, všetko príslušenstvo Inspire 3 je neuveriteľne pohodlné. Pásky sú dostatočne elegantné, aby ich bolo možné nosiť cez deň aj v noci, čo je zásadné, pretože sledovanie spánku Fitbit je bezkonkurenčné. Každý, kto má vzdialený záujem o vyhodnotenie svojho odpočinku, nájde prvotriedny zážitok s Inspire 3. Sledovač nielen zaznamená všetko podstatné, ale jeho tenký profil z neho tiež robí jedno z najjednoduchších zariadení na nosenie do postele. Inspire 3 automaticky sleduje váš celkový čas spánku plus váš čas strávený vo fázach ľahkého, hlbokého a REM spánku. Ráno zariadenie taktiež registruje skóre spánku, ktoré predstavuje kvalitu vášho spánku.

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Obzvlášť ma zaujalo sledovanie spánku Fitbit Inspire 3 pri cestovaní. Vďaka svojej jedinečnej schopnosti zarezervovať si tie najmizernejšie možné trasy letov som si jednu sobotnú noc dovolil tri hodiny spánku pred veľmi skorým nedeľným ranným vzletom. O niekoľko hodín neskôr som havaroval (spím ja, nie lietadlo!), keď som zistil, že výber filmov za letu je podpriemerný. Potom som počas medzipristátia v termináli znova zaspal asi na hodinu, než som sa prebudil zo zúfalého strachu, že som zmeškal nástup. Ako spoľahlivý priateľ Fitbit Inspire 3 bezchybne sledoval všetko toto správanie. Zvlášť v nedeľu večer bolo užitočné vedieť, koľko presne som spal (alebo nie), aby som si mohol upraviť spánkovú rutinu, aby som bol v pondelok ráno dobre oddýchnutý. Keby moje náhodné odloženie zariadenia nevyhodilo, neviem, čo by sa stalo.

S prémiovým členstvom teraz Fitbit ponúka ešte hlbšiu analýzu prostredníctvom profilu spánku. Tento nový program analyzuje vaše spánkové návyky každý mesiac a spojí vás s rozkošným avatarom spánkového zvieraťa. Ak chcete získať profil spánku, musíte sa prihlásiť 14 nocí spánku pred prvým v mesiaci. Ako taký som nebol schopný zistiť svoj spánkový profil v časovom rámci tejto recenzie, ale teším sa, až uvidím svoje výsledky 1. októbra (držím palce pre niečo A) roztomilého alebo B) exotického). Bez ohľadu na to je skvelé vidieť, že tieto funkcie prichádzajú do základného sledovacieho zariadenia pre pokročilé sledovanie spánku, aj keď za paywallom Fitbit Premium.

Okrem sledovania zatvorených očí vám Fitbit Inspire 3 môže tiež pomôcť určiť, kedy si užiť deň. S alarmami Smart Wake môžu používatelia nastaviť čas prebudenia a zariadenie bude počas optimálnej fázy spánku vibrovať do 30 minút. To znamená vstávať v najvhodnejšom čase pre vaše telo a zároveň umožniť všetkým spolubývajúcim odpočívať.

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Akonáhle budete hore, Fitbit Inspire 3 bude automaticky sledovať všetky základné informácie. V oblasti fitness to zahŕňa minúty aktívnej zóny, kroky, vzdialenosť a kalórie a navyše nepretržité monitorovanie srdcového tepu na sledovanie tepov v pokoji a počas aktivity. Ak je vaša kľudová frekvencia obzvlášť vysoká alebo nízka, zariadenie vás na to upozorní v aplikácii Fitbit. Rovnako tak vás Fitbit upozorní na nepravidelnosti srdcovej frekvencie, ktoré môžu byť príznakmi fibrilácie predsiení (AFib). Počas svojej kontroly som nezaznamenal žiadne z týchto oznámení, ale pre každého, kto má srdcové ochorenie, môžu byť neuveriteľne cenné.

Čítať:  30 kľúčových štatistík elektronického obchodu za rok 2024: Štatistiky...

Zatiaľ čo displej je na prvý pohľad zrejmým vylepšením, kde Inspire 3 skutočne žiari nad Inspire 2, je pridanie monitorovania SpO2 na zápästí. Sledovanie SpO2 vám pomôže určiť, ako dobre je vo vašom tele distribuovaný kyslík v krvi, a môže byť silným ukazovateľom celkového zdravia. Mnoho nedávnych sledovačov rozpočtu pridalo nepretržitú funkciu SpO2, takže Fitbit tu určite drží krok. Tento senzor však nie je certifikovaným zdravotníckym prostriedkom a nemalo by sa naň spoliehať namiesto lekárskej starostlivosti. Bez ohľadu na to, pridanie tohto odhadu priamo na váš displej znamená mať prehľad o SpO2 bez toho, aby ste museli počas dňa používať aplikáciu Fitbit.

Okrem spoľahlivého monitorovania srdcovej frekvencie pridáva Inspire 3 monitorovanie SpO2 na zápästí.

Nie, že by som mal s aplikáciou Fitbit nejaké výčitky. Sprievodná aplikácia Fitbit patrí medzi najlepšie v odbore, najmä pre tých, ktorí sa sledovaním začínajú. Je to skutočne jeden z najväčších predajných miest Inspire 3 a vstupný poplatok 100 USD za prístup do tohto ekosystému je relatívna výhodná ponuka, pokiaľ chcete užívateľsky prívetivý, ale výkonný pohľad na vaše zdravotné údaje. Kliknutím na aplikáciu Fitbit môžete skontrolovať štatistiky svojej aktivity, zaznamenať svoj menštruačný cyklus alebo zadať údaje o hydratácii. Fitbit poskytuje prístupný rozpis vašich zdravotných metrík, zameriava sa na základy a poskytuje štatistiky, ktoré nezahltia nových užívateľov.

Fitbit bohužiaľ vypúšťa niektoré funkcie z karty Komunita aplikácie. Na konci marca 2024 budú z aplikácie odstránené skupiny Fitbit Adventures, Challenges a Open. To znamená, že už nemôžete vyzvať priateľov napríklad na fitness súťaže alebo virtuálne preskúmavať miesta. Na druhej strane spoločnosť v budúcnosti sľubuje nové aktualizácie a funkcie vo svetle synchronizácie účtu Google.

Kaitlyn Cimino / Android Authority

S prémiovým členstvom ponúka Inspire 3 aj aplikácia Fitbit ešte viac nástrojov a služieb. Napríklad na zápästí užívatelia nájdu dvojminútové relaxačné sedenie na zvládanie stresu. Prémioví členovia sa môžu ponoriť do celej knižnice obsahu všímavosti a meditačných videí. Nájdete tu aj cvičebné videá, výživové recepty a riadené programy. V súčasnej dobe sa venujem prípravnému programu Push-Up a aktívne sa vyhýbam programu s názvom Kick Your Salt Habit.

Medzi ďalšie funkcie, ktoré je možné iba predplatiť, patrí denné skóre pripravenosti spoločnosti Fitbit na zistenie, ako ste pripravení na aktivitu, správy o zdraví na stiahnutie prehľadu vašich zdravotných údajov vo formáte PDF a pokročilá analýza spánku vrátane profilu spánku, ako už bolo spomenuté.

Vďaka úžasnej výdrži batérie si môžete užívať výkonné nástroje Fitbit Inspire 3 bez toho, aby ste sa museli stresovať hľadaním času na nabitie.

A konečne, každá z funkcií Inspire 3 je umocnená tým, že sú vždy ľahko dostupné. Fitbit Inspire 3 aj napriek svojmu jasnému displeju stále ponúka desať dní výdrže batérie. To znamená pasívne využívať výkonné nástroje Fitbit bez toho, aby ste sa museli stresovať hľadaním času na nabitie. Po ôsmich dňoch intenzívneho používania, vrátane určitej doby strávenej v režime stále zapnuté, mi stále zostávalo necelých 5 %. To odfúkne drahšie Charge 5 a dokonca aj týždenné sledovanie rozpočtu, ako je Xiaomi Mi Band 7.

Podľa Fitbitu by malo Inspire 3 trvať zhruba dve hodiny, kým sa nabije z nuly na plný výkon. Počas testovania som musel tracker nabiť iba raz a netrvalo to tak dlho. Aj keby to malo, s takou vzácnou potrebou pripojenia, dve hodiny nevyzerajú ako veľký problém.

Čo nie je také dobré?

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Fitbit Inspire 3 ako spoločník smartfónu zostáva obmedzený. Medzi chytré funkcie patrí upozornenie na hovory, textové správy a upozornenia z aplikácií, ktoré sú užitočné pre upozornenie, ak váš telefón nie je blízko. Ak ste svoj telefón zahodili do hromady bielizne alebo ho nechali vo vedľajšej miestnosti, môžete ho pomocou funkcie Nájsť môj telefón v trackeri nájsť bez cudzej pomoci. Okrem toho Fitbit Inspire 3 neponúka mnoho ďalšieho. Nenájdete tu podporu hlasového asistenta ani podporu NFC pre digitálne platby. Nenájdete tu ani ovládanie hudby alebo úložisko hudby. Napriek tomu, že ide o prvý Inspire vydaný pod Fitbitom, ktorý teraz vlastní Google, by ste nemali zadržiavať dych ani kvôli podpore Google Maps alebo Google Pay, pretože tieto funkcie boli prisľúbené iba pre najnovšie vlajkové chytré hodinky Fitbit.

Čítať:  NGINX vs. Apache: Najlepší webový server sa ukázal...

Fitbit Inspire 3 je veľmi jednoduchý tracker s obmedzenými funkciami šikovných hodiniek a relatívne základnými zdravotnými nástrojmi.

Jednoducho povedané, Fitbit Inspire 3 nie je voľbou pre každého, kto chce plnohodnotné zariadenie Fitbit pre synchronizáciu nástrojov na zápästie – jednoducho nie je to správne nositeľné zariadenie na správu úloh bez telefónu. Inspire 3 je sledovač rozpočtu pre základné (aj keď robustné) sledovanie aktivity a spánku. Aj keď je aktualizovaný, je to stále základný fitness tracker Fitbit a jednoducho nenájdete každý nástroj na palube.

Pri senzoroch elektrodermálnej aktivity (EDA) a elektrokardiograme (EKG) budete musieť pre Charge 5 pružiť. Pre telefonovanie na zápästie, aplikácie a asistentov si budete musieť našetriť na Fitbit Sense 2 alebo Versa 4 Avšak je škoda, že sme nemohli využiť jednu alebo dve z týchto funkcií vzhľadom na vyššiu požadovanú cenu Inspire 3 v porovnaní s lacnejšou konkurenciou – najmä NFC pre mobilné platby.

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Najväčším sklamaním však je, že Fitbit Inspire 3 nemá vstavanú GPS. V tejto cenovej hladine to nie je nič neobvyklé, ale posunulo by to Inspire 3 do oblasti, ktorú si musí kúpiť oveľa širšie publikum, pretože je to opomenutie, ktoré pravdepodobne udržuje zariadenie mimo hry pre častých bežcov a cyklistov. Je to tiež funkcia, ktorá by pomohla ospravedlniť cenový rozdiel Inspire 3 oproti lacnejším rozpočtovým trackerom, ako je Xiaomi Mi Band 7 a HUAWEI Band 7.

Namiesto toho, ktokoľvek, kto používa Inspire 3, bude musieť nosiť svoj telefón so sebou na vychádzky alebo beh, aby mohol využívať pripojené GPS. Našťastie zakaždým, keď som začal cvičiť, bol proces jednoduchý a rýchly. Zistil som, že dlhé čakanie na signál GPS poskytuje príliš veľa času na rozmyslenie, či je beh naozaj nutný, takže to bolo prinajmenšom povzbudivé.

Inspire 3 ponúka viac ako dvadsať cvičebných režimov, pričom u tých najobľúbenejších je k dispozícii automatická detekcia, čo je dosť pre každého, kto sa občas zaujíma o fitness. Niektoré trackery teraz ponúkajú viac ako 100 športových režimov, aj keď výber Fitbitu pokrýva najbežnejšie aktivity. Pokiaľ sa však v blízkej dobe ponoríte do neštandardnej, špecializovanej činnosti, Inspire 3 vás možno nepokryje.

Kaitlyn Cimino / Android Authority

A konečne, Inspire 3 prichádza so šesťmesačným bezplatným členstvom Fitbit Premium, ktoré používateľom poskytuje prístup k dennému skóre pripravenosti, profilu spánku, videocvičeniu, lekciám všímavosti a ďalším. Ako bolo spomenuté vyššie, mnoho z týchto funkcií prináša nesmiernu hodnotu akémukoľvek Fitbitu, vrátane Inspire 3. Čo sa ale stane, ako uplynie šesť mesiacov? Za 9,99 $ mesačne nie je členstvo Fitbit Premium lacné a bez členstva stráca Inspire 3 časť lesku.

Kupujúci sa musí dôkladne pozrieť na to, čo zariadenie ponúka bez prístupu Premium, než minú svoje peniaze – viac sa môžete dozvedieť v našom podrobnom sprievodcovi Fitbit Premium. Bol by som jedným z prvých, kto by propagoval sprievodnú aplikáciu a ekosystém Fitbitu, ale tiež som rozhodne fanúšikom nákupov jednotlivých transakcií, čo tu nie je úplne prípad.

Nie je žiadnym prekvapením, že blízky súper Garmin zdôrazňuje svoj model bez predplatného, ​​pretože mnoho ľudí nemá rado trvalé finančné záväzky, ktoré Fitbit Premium vyžaduje. Každého, kto by preferoval čistý tracker bez povrázkov, by mohol zaujímať Vivosmart 5 (149 dolárov na Amazone). Zistili sme, že zariadenie je mierne predražené za to, čo ponúka, ale Garmin je dôveryhodná značka s renomovaným sledovaním fitness a ako už bolo spomenuté, žiadne interné paywally, ktoré by mohli kompenzovať mierne vyššiu počiatočnú požadovanú cenu.

Špecifikácia Fitbit Inspire 3

Fitbit Inspire 3

Zobraziť

Farebný dotykový displej

Rozmery

39,37 x 18,54 x 11,68 mm

Malý opasok: 137-193 mm
Veľký opasok: 193-221 mm

Vodeodolnosť

Vodeodolné do 50m

Kompatibilita

Apple iOS 14 alebo vyššia
Android OS 10 alebo vyššia

Inteligentné funkcie

Nájsť môj telefón
Upozornenie na hovory, SMS a aplikácie
Alarmy SmartWake

Senzory a komponenty

3osý akcelerometer
Optický snímač srdcového tepu
Vibračný motor
Červené a infračervené senzory na monitorovanie krvného kyslíka (SpO2).
Senzor okolitého svetla

Pamäť

7 dní pohybových dát, denné súčty za posledných 30 dní

Údaje o tepovej frekvencii v 1sekundových intervaloch počas cvičenia, 5sekundových intervaloch vo všetkých ostatných prípadoch

Farby

Tabletka na sledovanie okruhliakov: Čierna

Silikónový pásik: Midnight Zen, Lilac Bliss, Morning Glow

batérie

Až desať dní
Až 3 a viac dní s aktivovaným režimom Always-on
Lítium-polymérová batéria
Doba nabíjania: (0-100%): dve hodiny

Recenzie Fitbit Inspire 3: Verdikt

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Fitbit Inspire 3 je zariadenie s najlepšou hodnotou pre každého, kto začína so sledovaním fitness, ale tiež vyžaduje príjemne holistický hardvér a softvér. Nemusí to byť najpokročilejšie nositeľné zariadenie, ktoré si môžete pripnúť na zápästie, ani najlacnejšie, ale ponúka takmer všetko, čo by ste od základného trackeru chceli, bez akýchkoľvek zásadných výhrad. To zahŕňa atraktívny displej, pôsobivú výdrž batérie, 24/7 sledovanie zdravia a aktivity a sledovanie spánku. Hodnota zariadenia sa tiež výrazne opiera o sprievodnú aplikáciu Fitbit, ktorá je plná postrehov, ale je jednoduchá a prístupná pre nováčikov. Pridajte prémiové funkcie a zákazníci získajú všestranný zážitok (aspoň na šesť mesiacov).

Čítať:  Najlepší sprievodca výberom najlacnejšieho nástroja na tvorbu webových stránok

To znamená, že priestor na sledovanie rozpočtu nie je krátky na konkurenciu a existuje rad alternatív Fitbit. Najnovší tracker od Xiaomi, Mi Band 7 (46 dolárov na Amazone), tiež staval na úspechu série s pôsobivou sadou funkcií za skvelú cenu. Ak je k dispozícii vo vašom regióne, HUAWEI tiež nezostáva pozadu s vlastným Band 7 (41 dolárov na Amazone).

Vo svetle týchto konkurentov potreboval Fitbit zvýšiť svoj rozpočet. Priamo na povel, pridanie farebného displeja a monitorovanie SpO2 vrátilo zostavu Inspire späť do závodu. Keď sú tieto políčka zaškrtnuté, hviezdne sledovanie spánku a dôveryhodná analytika Fitbitu žiari ako vynikajúce funkcie, vďaka ktorým je spoločnosť o krok vyššie, zvlášť keď vezmete do úvahy prehmaty medzi trackerom a aplikáciou, ktoré robí toľko fitness trackerov pod 100$. Vstavaná podpora GPS a platieb NFC by posunula Inspire 3 k dokonalosti, ale aj bez nich od nás dostane jednoduché odporúčanie.

Inspire 3 je rovnako motivačný a funkčný, podporený bezkonkurenčným sledovaním spánku Fitbit a spoľahlivou sprievodnou aplikáciou.

Ak chcete ušetriť nejaké peniaze, ale zostaňte pri Fitbit, Inspire 2 (57 dolárov na Amazone) môže byť menej atraktívny a postráda senzor SpO2, ale zdieľa mnoho ďalších základných funkcií Inspire 3 a prichádza s ročným bezplatným členstvom Premium (dvojnásobok šesťmesačnej skúšobnej verzie Inspire 3), to všetko za nižšiu cenu. Aj keď je na webových stránkach Fitbit stále oficiálne uvedený na 99 USD, je teraz trvalo zľavnený a nepochybne pôjde ešte ďalej, keď bol nahradený v zostave Fitbit.

Okrem toho Fitbit Charge 5 (134 dolárov na Amazone) ponúka viac nástrojov a funkcií pre každého, kto sa vážne zaoberá sledovaním svojho zdravia a kondície. Vďaka vstavanému GPS je zariadenie oveľa atraktívnejšie pre športovcov, ktorí neustále behajú alebo jazdia na bicykli vonku. Medzitým rad šikovných hodiniek Fitbit zaznamenal zmenšenie, vďaka čomu jej sledovače vyzerajú ešte atraktívnejšie.

Stručne povedané, Inspire 3 je extrémne pôsobivý základný fitness tracker od dôveryhodnej značky, ktorý ponúka všetky základy v dobre navrhnutom balení. Môže to stáť trochu viac ako najlacnejšie rozpočtové sledovače, ktoré majú podobný celkový hardvér, ale súdržnosť medzi skutočným sledovačom, vašimi zdravotnými údajmi a skúsenosťami koncového užívateľa stojí za ďalšie výdavky. Jej sprievodná aplikácia nie je príliš zložitá, jej sledovanie spánku je fenomenálna a jej fyzická prítomnosť na zápästí je minimálna. Ak ste so sledovaním noví a chcete mať iba prehľad o svojej aktivite, budete s týmto nákupom veľmi spokojní. Ak máte starnúceho rodiča, ktorý nie je príliš technicky zdatný, alebo teenagera, ktorý vo svojom živote nepotrebuje ďalšiu obrazovku plnú aplikácií, môže byť Inspire 3 vašim dokonalým spoločníkom.

Fitbit Inspire 3

Fitbit Inspire 3

Vynikajúci displej • Batérie s dlhou výdržou • Detailné a zábavné sledovanie spánku

Základné zariadenie Fitbit sleduje všetky základy, od spánku po SpO2

Tenký, pohodlný Fitbit Inspire 3 obsahuje presné senzory a jasný, farebný displej. Môže sa tiež pochváliť takmer desaťdňovou výdržou batérie, takže môžete sledovať aktivitu cez deň a cez noc sledovať spánok bez toho, aby ste sa museli starať o každodenné nabíjanie. Navyše je každý Inspire 3 dodávaný so šesťmesačným bezplatným prístupom Fitbit Premium.

Top Fitbit Inspire 3 otázky a odpovede

Je Fitbit Inspire 3 vodeodolný?

Fitbit Inspire 3 sa vyznačuje vodeodolnosťou do 50 m. Dá sa bezpečne nosiť do bazéna a pod sprchovú hlavicu.

Podporuje Fitbit Inspire 3 nejakých hlasových asistentov?

Fitbit Inspire 3 nemá podporu žiadneho hlasového asistenta.

Ponúka Fitbit Inspire 3 Fitbit Pay?

Fitbit Inspire 3 bohužiaľ nepodporuje Fitbit Pay. Pre túto funkciu si zákazníci budú musieť zaobstarať Fitbit Charge 5.

Potrebujete na používanie Fitbit Inspire 3 členstvo vo Fitbit Premium?

Na používanie Inspire 3 nie je vyžadované členstvo Fitbit Premium, ale stratíte prístup k niektorým z najlepších voliteľných funkcií Fitbit. Fitbit Premium stojí 9,99 $ mesačne, aj keď každý nákup Fitbit Inspire 3 je pre nových aj existujúcich užívateľov dodávaný na šesť mesiacov zadarmo.

Je Fitbit Inspire 3 kompatibilný s iOS?

Áno. Fitbit Inspire 3 je kompatibilný s Apple iOS 14 alebo vyšším a Androidom 10 alebo vyšším

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE