Najlepšie 20 000mAh powerbanky, ktoré si môžete kúpiť

Ryan Haines / Android Authority

Powerbanka je často jedinou možnosťou, ako udržať vaše zariadenie nabitá, keď nie ste pri zásuvke. Môžete získať menšie prenosné batérie s kapacitami 5 000 mAh a 10 000 mAh, ale 20 000 mAh je sladkou bodkou, pretože stačí na niekoľkonásobné nabitie telefónu. Tu sú naše odporúčania pre niektoré z najlepších 20 000mAh powerbanky, ktoré sa vám v súčasnej dobe môžu dostať do rúk.

Najlepšie powerbanky 20 000 mAh

1. Anker PowerCore III

Matt Horne / Úrad pre Android

PowerCore III ponúka dva porty USB-A a jeden pre USB-C. Nabíja sa rýchlosťou až 20 W a podporuje Qualcomm Quick Charge.

Zatiaľ čo Anker ponúka novšie, rýchlejšie 20 000 mAh možnosti, ako je 200W Prime Power Bank nižšie, PowerCore III by mal byť viac ako dostačujúce pre telefóny a je oveľa lacnejšie za 50 $ alebo menej. Je vzácne, aby sa smartfóny nabíjali cez 50 W a žiadny z nich sa ani nepriblížil k hranici 200 W.

2. Anker 200W Prime Power Bank

Ako už bolo spomenuté, Prime je pre telefóny pravdepodobne prehnaný, ale s celkovým výkonom 200 W dokáže nabíjať viac zariadení vysokou rýchlosťou, vrátane tabletov a notebookov. Teoreticky by ste mohli nabíjať dva notebooky súčasne, každý s výkonom až 100 W – len neočakávajte, že pri hraní budete napájať herný systém. Banka je vybavená dvoma USB-C portami a jedným USB-A pripojením.

Čítať:  Nápady na projekt Vue.js, ktoré si môžete vyskúšať

Okrem výstupu je tu hlavným lákadlom informačný displej. To ukazuje, koľko príkonu každý port používa, a tiež podrobnosti, ako je predpokladaná životnosť batérie, doba dobíjania a aktuálna prevádzková teplota.

Pokiaľ chcete, môžete si zakúpiť balíček s nabíjacou základňou, ktorá obsahuje vlastné USB výstupy.

3. Prenosná nabíjačka Crave Plus Pro

Crave's Plus Pro je trojportový variant vybavený Fast Charge IC 3.0. Dva porty sú USB-A a treťou možnosťou je port USB-C s Power Delivery s priepustnosťou až 45 W. Powerbanka ako celok je veľká len asi ako priemerný smartfón, takže by ste ju nemali mať problém schovať do batohu alebo dokonca do vrecka.

Akonáhle sa váš Plus Pro vybije, môžete ho rýchlo dobiť pomocou USB-C vstupu. Za pouhých 100 $ nie je Plus Pre najlacnejšou voľbou na tomto zozname, ale jeho veľkosť a porty by mohli pre niektorých kupujúcich znamenať rozdiel.

4. Mophie Powerstation XL

Na prvý pohľad je Powerstation XL prenosná batéria ojedinelá. Rovnako ako niektoré ďalšie možnosti sú tu dva porty USB-A a pripojenie USB-C, druhé má maximálny výkon 20 W, rovnako ako celková batéria.

Kde sa Powerstation XL naozaj líši, je výber materiálu. Látka na hornej a spodnej strane je mäkká na dotyk, vďaka čomu je batéria štýlová a príjemne sa drží. Vzhľadom k tomu, že ho môžete získať za 40$ od tohto písania, môže to byť ľahká voľba oproti niečomu, ako je PowerCore III.

Čítať:  14 najlepších emulátorov pre Android pre prehrávanie starých obľúbených

5. Power Bank Baseus 65W

Baseus je známe meno v nabíjacom priemysle a táto konkrétna power banka je vybavená jedným 65W PD USB-C portom a dvoma 30W QC USB-A portami. Číselný LED indikátor nabitia vám dáva presnejšiu predstavu o tom, o koľko viac energie je možné zo zariadenia vytlačiť, aj keď nedostávate toľko informácií, ako by ste získali z najlepších produktov Anker alebo Omnicharge.

Aj keď je objemnejšia ako batéria Crave, je lacnejšia za približne 60 USD a táto kapacita 65 W má skutočný dopad. Na prevádzku niektorých notebookov stačí a samotná powerbanka sa naplní iba za 2 hodiny. Väčšinu smartfónov budete určite dobíjať najvyššou rýchlosťou.

6. Omnicharge Omni 20 Plus

Ak hľadáte skutočne prenosnú batériu typu všetko v jednom, nehľadajte nič iné ako Omnicharge Omni 20 Plus. Okrem dvoch 18W portov USB-A je Omni 20 Plus vybavený portom USB-C s výstupnou kapacitou až 60 W a vstupným výkonom 45 W.

Pokiaľ potrebujete ešte viac šťavy, Omni 20 Plus je vybavený striedavou zásuvkou s výkonom 100 W, čo je dostatočné pre napájanie niečoho ako MacBook Pro plnou rýchlosťou. Na hornej strane batérie sa nachádza 10W bezdrôtová nabíjačka, na ktorú môžete telefón položiť.

Malý OLED displej ukazuje, koľko zostáva nabitie, koľko wattov vytečie a odhadovaný čas zostávajúci do vyschnutia batérie.

Upozorňujeme, že Omni 20 Plus je pomerne ťažký. Ak nastavujete mobilnú pracovnú stanicu, môže to byť presne to, čo potrebujete.

Čítať:  7 najlepších doplnkov WordPress na správu členstva

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE