Najlepšie chrániče obrazovky Pixel 7 Pro

Rita El Khoury / Android Authority

Google Pixel 7 Pro je jedným z najlepšie vyzerajúcich smartfónov, ktoré si môžete kúpiť. Je vybavený krásnym AMOLED displejom s vysokou obnovovacou schopnosťou, ktorý je veľmi jasný a má dostatok pixelov pri jemnosti 512 ppi. Vzhľadom na to, že vyzerá tak skvele, nechcete jeho špičkový vzhľad alebo dojem pokaziť náhodnými škrabancami, prasklinami alebo škrabancami. To znamená, že pretože okraje displeja sú zakrivené, nájdenie uspokojivej ochrany obrazovky pre Pixel 7 Pro je prinajmenšom výzvou. Nie je žiadnym tajomstvom, že ochranné sklá z tvrdeného skla obvykle nehrajú dobre so zakrivenými obrazovkami. Našťastie existuje niekoľko skvelých možností, ako chrániť váš Pixel 7 Pro. Poďme sa pozrieť na najlepšie chrániče obrazovky Pixel 7 Pro, ktoré si môžete kúpiť.

Najlepšie chrániče obrazovky pre Google Pixel 7 Pro

OtterBox Alpha Flex

Plastová ochrana obrazovky Alpha Flex spoločnosti OtterBox je odolná a dodáva prednej strane telefónu ochranu proti pádu. Vyznačuje sa aj antimikrobiálnou úpravou, ktorá pomáha odolávať choroboplodným zárodkom a baktériám.

Ako produkt OtterBox prichádza s prémiou z hľadiska ceny. To však hrá v jeho prospech, pretože v tejto cene je zahrnutá obmedzená doživotná záruka OtterBox. Chrániče obrazovky sú náchylné na poškodenie, takže vždy pomôže vedieť, že máte produkt so zárukou.

Čítať:  Čo znamená TTM na Instagrame?

IMBZBK UV Tvrdené sklo

Prvá možnosť importu na našom zozname, IMBZBK UV Tempered Glass, je jedným z najlepších tvrdených sklenených ochranných prvkov obrazovky dostupných pre Google Pixel 7 Pro. Väčšina chráničov obrazovky pre zakrivené obrazovky sú fólie alebo plasty, ktoré nemôžu plne kopírovať hladkú, sklenú štruktúru pôvodného dotykového displeja zariadenia. Niekoľko chráničov obrazovky z tvrdeného skla, ktoré sú k dispozícii pre obrazovky s vodopádovými okrajmi, má obvykle negatívne recenzie, pretože okraje nedosahujú úplne alebo sa začínajú zdvíhať.

Existuje množstvo zakrivených chráničov obrazovky z tvrdeného skla a možností UV žiarenia, ale to, čo robí túto skvelú, je to, že je po celom obvode jasné. Mnoho z týchto možností tvrdeného skla má čierne pruhy na okrajoch, čo môže byť používateľom trochu nepríjemné. Skutočnosť, že sa dobre drží na zakrivenej obrazovke, funguje dobre s čítačkou odtlačkov prstov pod obrazovkou a je tiež úplne jasná, z neho robí jednu z najlepších chráničov obrazovky na trhu pre Pixel 7 Pro.

Tvrdené sklo Fangtian Guard

Keď hľadáte ochranné tvrdené sklo pre zariadenia so zakrivenými okrajmi, vaše možnosti budú obmedzenejšie. Riešenie Fangtian Guarda je však riešenie, ktoré mnohí zistia uspokojivým. Dodáva sa s inštalačným navádzacím rámom pre hladšiu aplikáciu. Má tiež – a to je veľmi dôležité – samostatný druh lepidla pre oblasť čítačky odtlačkov prstov pod obrazovkou. Po inštalácii bude táto oblasť vyzerať trochu inak, ale aj vďaka nej bude čítačka odtlačkov prstov fungovať oveľa lepšie ako pri iných chráničoch obrazovky, ktoré túto časť nemajú oddelenú. Veľa chráničov obrazovky z tvrdeného skla je známe tým, že bráni zariadeniu čítať odtlačky prstov. S týmto chráničom obrazovky tento problém mať nebudete, aj keď sa musíte vysporiadať s tými čiernymi pruhmi hore a dole.

Čítať:  Najlepšie ponuky AT&T z augusta 2024

UIYTRAESTING Tvrdené sklo

Ďalšou možnosťou importu, toto tvrdené sklo na ochranu obrazovky od UIYTRAESTING robí to, čo robí sada Fangtian Guard, ale za nižšiu cenu. Má bližšie nastavenú oblasť odtlačkov prstov a poskytne vášmu Pixelu 7 Pre ochranu proti poškriabaniu a oderu, pričom zostane na dotyk sklenený. Spôsob, akým je táto ochrana obrazovky provizórne rezaná, sa tiež dobre hrá s väčšinou puzdier, krytov a vzhľadov pre Pixel 7 Pro. Pokiaľ je to pre vás dôležité, môže byť tento variant tvrdeného skla šetrný k puzdru vašou najlepšou voľbou.

Armor Suit MilitaryShield

Zakrivené sklo Pixel 7 Pro môže sťažiť hľadanie vhodného chrániča obrazovky. Puzdro Armor Suit MilitaryShield pre Pixel 7 Pro však ponúka flexibilné riešenie, ktoré sa prispôsobí zakriveným hranám zariadenia. Táto fólia je umiestnená blízko obrazovky, čo umožňuje čítačke odtlačkov prstov pod obrazovkou ľahko rozpoznať vaše odtlačky cez fóliu.

LK TPU fólia

Fólia LK TPU pre Pixel 7 Pro obsahuje dva chrániče obrazovky a dva chrániče objektívu fotoaparátu s inštalačnými nástrojmi. Chránič obrazovky zachováva hladký dotyk a zároveň je tenký a odolný. Spôsob strihu je tiež celkom šetrný k púzdrom.

Spigen NeoFlex

Ponuka ochrany obrazovky Spigen pre Pixel 7 Pro sa stretla so zmiešanými recenziami. Základom však je, že sa jedná o tenký film, ktorý poskytuje solídne pokrytie zakrivenej obrazovky zariadenia, od okraja k okraju. Jeho tekutá metóda inštalácie nevyhnutne zaberie viac času ako väčšina ochranných tvrdených skiel, ale pretože sa jedná o fóliu, ktorá sedí blízko displeja, bude čítačka odtlačkov prstov fungovať optimálne. Je optimalizovaný pre kompatibilitu so všetkými puzdrami Spigen.

Čítať:  Stojí tento kurz korektúry za to?

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE