Najlepšie ciferníky Wear OS pre Samsung, Mobvoi, Google a ďalšie

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Či už ste si nedávno kúpili chytré hodinky, alebo chcete dať vzhľad starému zariadeniu, máte k dispozícii množstvo možností. Nekonečné vlastné ciferníky sú základom používania Wear OS. Každé zariadenie je možné prispôsobiť vášmu štýlu, od Samsung Galaxy Watch až po vlastný rad Pixel Watch od Googlu. Existujú dokonca aplikácie Wear OS na vytváranie vlastných možností od začiatku. Aby sme to zúžili, zhrnuli sme najlepšie dostupné ciferníky Wear OS.

Najlepšie ciferníky Wear OS

Facer

Cena: Zadarmo s nákupmi v aplikácii

Facer je jednou z najobľúbenejších aplikácií pre vlastné a značkové ciferníky. Na tejto platforme si môžete vybrať z tisícov predpripravených možností alebo vytvoriť ciferník Wear OS. Pokiaľ si stiahnete niektorý z dostupných ciferníkov, budete si prezerať výber z viac ako 15 000 ciferníkov. Patrí medzi ne všetko od špičkových filmových a televíznych značiek až po retro spätné volania a originálny vzhľad partnerských návrhárov. Stiahnutie aplikácie Facer je zadarmo, rovnako ako niektoré dostupné tváre. Ostatní budú vyžadovať nákup v aplikácii. Ak zvolíte cestu DIY, môžete použiť webové editory ciferníka Facer, ktoré poskytujú základnú šablónu a pokyny.

Pujie Black je tu už dlho a je to vidieť. Rovnako ako Facer je aj Pujie Black platformou na navrhovanie ciferníka skôr než jediným ciferníkom. Funkčne sa podobá návrhárom widgetov na telefónoch Android. Užívatelia Pujie Black majú prakticky neobmedzené možnosti pre písma, farby, komplikácie a pozadia. Môžete si dokonca vytvoriť vlastné hodinové ručičky alebo pridať text. Pokiaľ žijete pre detaily, kombinácie sú prakticky nekonečné. Ak chcete tvár, ktorý sa zameria na sledovanie zdravia alebo kondície, môžete ľahko pridať relevantné skratky k dátovým bodom. Za prístup k tejto editačnej platforme pre jedinečný ciferník presne podľa vašich predstáv stojí za 1,99$.

Čítať:  Porovnanie 6 najlepších alternatív GoDaddy pre rok 2024

Ciferníky hodiniek WatchMaker

Cena: Voľný, uvoľniť

Ďalší solídny výber pre niekoho, kto oceňuje rozmanitosť, WatchMaker je aplikácia pre svojpomocné ciferníky pre užívateľov, ktorí chcú veľa ciferníkov, aby boli veci čerstvé. Priamo konkuruje podobným aplikáciám, ako je Facer, tým, že ponúka nástroje na vytvorenie vlastných ciferníkov Wear OS. Môžete si tiež vybrať verziu Pro a získať prístup k viac ako 20 000 ciferníkov vytvorených komunitou. Nie je tak hĺbkový ako niektorí výrobcovia ciferníkov, ale ľahko sa používa a umožňuje používateľom byť kreatívny.

Bubble Cloud Wear OS Launcher

Cena: Zadarmo s nákupmi v aplikácii

Bubble Cloud sa účtuje ako widget a spúšťač aplikácií Wear OS pre zariadenia Wear OS. Ako sa ukázalo, má aj interaktívny ciferník. Dizajn obsahuje množstvo skratiek pre rýchle otvorenie aplikácií, ktoré používate najčastejšie. Samozrejme tiež zobrazuje čas. Je to jeden z najúnikátnejších dostupných ciferníkov Wear OS, ale bohužiaľ nefunguje so všetkými hodinkami Wear OS. Skontrolujte zoznam kompatibilných zariadení na Google Play a uistite sa, že vám bude fungovať.

TimeFlik

Cena: Zadarmo s nákupmi v aplikácii

Ďalšia úžasne jednoduchá editačná platforma, TimeFlik (predtým známa ako Mr Time), vám umožňuje vybrať si z viac ako 150 šablón pre ručný výber pozadia ciferníka, pridanie widgetov a komplikácií, prispôsobenie farieb a ďalšie. Môžete si navrhnúť svoj vlastný od začiatku alebo si vybrať ciferník vyrobený inými používateľmi z celého sveta. Návrhy siahajú od blokovania farieb a statických fotografií až po animované ilustrácie a obrázky GIF. Navyše sa môžete stať odberateľom a dostávať ďalší obsah. Za 2,99 $ mesačne budete mať prístup ku všetkým prémiovým dizajnovým ciferníkom aplikácie, budete dostávať týždenné ciferníky iba pre VIP a budete preskakovať reklamy platformy.

Čítať:  Google 3D zvieratá: Ako si dať tigra do spálne

Od tímu za Facerom je LCARS 2.0 iba jedným z mnohých úžasných ciferníkov dostupných od Little Labs, Inc. Tento interaktívny ciferník bol vytvorený pre Trekkies so šikovnými hodinkami a integruje čas, počasie, batériu a ďalšie do známeho dizajnu hodiniek. Operačný systém počítača Star Trek. Nie ste fanúšikom seriálu? Pozrite si desiatky ďalších možností od Little Labs, Inc., kde nájdete niečo viac vo svojej uličke. Návrhy zahŕňajú všetko od značiek metra po vesmír.

Thema je autor ciferníkov Wear OS na Google Play s desiatkami jedinečných možností. Mnohé z nich sú individuálne tematické, ale všetky majú rovnakú základnú ponuku a štruktúru nákladov. Akonáhle si vyberiete tvár, získate prístup k rôznym funkciám v jeho bezplatnej verzii. Potom môžete zaplatiť za profesionálnu verziu tejto tváre, aby ste získali celkový balíček funkcií. Niektoré tváre Thema (ako tá s motívom Jacka Danielsa) môžu byť trochu nevkusné, ale celkovo sú návrhy čisté, funkčné a ľahko prispôsobiteľné. Venom, zobrazený v hornej časti tohto zoznamu, je obľúbeným ciferníkom Thema.

LED hodinky 3000

Cena: Voľný, uvoľniť

Toto nie je ciferník pre každého. Nie je to nijako zvlášť atraktívne. Ale ak ste niekedy nostalgickí po dňoch vstávania LED budíkom (aby ste si uvedomili, že už ste ujsť školský autobus), je to tvár pre vás. Tieto hodinky ponúkajú niekoľko farebných možností a tri štýly hodín: LED, LCD a vintage LED. Každý z nich má oldschoolový vzhľad, ktorý nevybíja batériu.

Čítať:  Ako odinštalovať tému Magento: The Ultimate Guide

Čo hľadať v najlepšom ciferníku Wear OS

Väčšina šikovných hodiniek Wear OS je dodávaná s knižnicou integrovaných ciferníkov, ale možnosť ich pridávať zostáva jednou z najväčších predností platformy. Vývojári môžu voľne vytvárať svoje vlastné návrhy, čo používateľom dáva závratné množstvo možností. Je ľahké si predstaviť, že vás to prepadne.

  • Držte sa toho, na čom záleží. Ak chcete design nabitý dátami, aby boli všetky vaše štatistiky na prvý pohľad, hľadajte možnosť s množstvom informačných polí a widgetov. Pokiaľ chcete zmierniť techy atmosféru, vyberte si klasickú estetiku, ako sú analógové hodiny alebo tlmené pozadie.
  • Preskúmajte obchod Google Play. Obchod Google Play ponúka všetko od minimalistického výberu až po nadštandardné ponuky a navyše vysoko prispôsobiteľné šablóny, ktoré si môžete sami vyrobiť. Možno budete musieť vyplatiť pár babiek za najlepších vývojárov, ale tiež ich nájdete veľa zadarmo.
  • Buďte kreatívni. Nevyhýbajte sa platformám na vytváranie tvárí, ktoré vám umožnia vytvoriť ešte unikátnejší ciferník. Prečo sa uspokojiť s vykrajovačom, keď môžete mať ciferník, ktorý dokonale zodpovedá vášmu štýlu?
  • Zvážte výdrž batérie. Niektoré vysoko interaktívne ciferníky sa môžu premeniť na vybíjanie batérie. Vyberte si tvár, ktorá zodpovedá vašej spotrebe energie a nebude nepohodlná.
  • Neprehliadnite integrované ciferníky vášho zariadenia. Veľa hodiniek Wear OS prichádza s predinštalovanými možnosťami, ktoré rozhodne stoja za to vyskúšať. Natívnymi možnosťami sú napríklad niektoré z najlepších ciferníkov Samsung Galaxy Watch a ciferníky radu Pixel Watch. Tie môžu byť základné, ale aj často prispôsobiteľné a majú na pamäti výdrž batérie.
Čítať:  Ako investovať do vlastného úložiska pre začiatočníkov

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE