Najlepšie doplnky Pinterest

Najlepšie pluginy pre Pinterest

Odhaduje sa, že ho používa 70 miliónov ľudí Pinterest na celom svete, čo z neho robí jednu z popredných metód zdieľania obrázkov online a určite najobľúbenejšiu vizuálne riadenú sociálnu platformu na svete. Firmy aj blogeri využívajú platformu na zdieľanie svojich obrázkov a obsahu, vytváranie a rozširovanie svojej online siete a fanúšikovskej základne a privádzanie návštevnosti späť na svoje stránky a stránky.

Pinterest je v podstate online priestor na nástenku, kde môžu používatelia pripínať, triediť a kategorizovať obrázky z celého webu a prepínať obrázky iných používateľov. Zdieľanie obrázkov prostredníctvom vlastnej nástenky Pinterestu je vynikajúcim prostriedkom na vytváranie povedomia o značke a povzbudzovanie nových čitateľov, aby navštívili váš blog alebo webovú stránku. Rovnako je však uľahčenie pre vašich existujúcich čitateľov, fanúšikov a zákazníkov jednoduché pripnúť vaše obrázky na ich nástenky. dôležité.

Či už chcete svojim čitateľom uľahčiť pripínanie obrázkov na nástenky Pinterest, alebo chcete povzbudiť používateľov, aby sledovali vaše nástenky na Pintereste zobrazením vašich najnovších pinov, k dispozícii je množstvo kvalitných doplnkov, ktoré vám môžu pripnúť. -závislosť.

Tlačidlo „Pripnúť“ na Pintereste

The Tlačidlo „Pripnúť“ na Pintereste doplnok ponúka bezplatné a profesionálne verzie a je navrhnutý tak, aby uľahčil používateľom pripnúť váš obsah na ich nástenky Pinterest. Môžete buď nechať svojich čitateľov vybrať, ktorý obrázok by chceli pripnúť z kontextového okna, alebo zadať obrázok, ktorý sa má pripnúť na každý príspevok ako predvolený.

Čítať:  Základy WordPress: Čo sú doplnky WordPress?

Tlačidlo „Pin It“ na Pintereste má priemerné hodnotenie používateľov 4,6/5 hviezdičiek a bolo stiahnutých viac ako 161 000-krát.

Tlačidlo Pin It na Pintereste pre obrázky

The Tlačidlo Pin It na Pintereste pre obrázky plugin umožňuje používateľom pridávať obrázky priamo na Pinterest jednoduchým kliknutím na váš uverejnený obrázok. Keď používatelia umiestnia kurzor myši na obrázok, zobrazí sa tlačidlo „Pripnúť“. Doplnok tiež umožňuje, aby popis pinu obsahoval názov vášho príspevku, ako aj spätný odkaz.

Pinterest Pin It Button For Images má priemerné používateľské hodnotenie 3,7/5 hviezdičiek a bol stiahnutý viac ako 38 000-krát.

Pripnite si to na Pinterest

The Pripnite si to na Pinterest plugin umiestni tlačidlo Pin It a koniec vašich blogových príspevkov, kde sa tiež zobrazí počet pripnutí príspevku. Tento doplnok vám dáva možnosť v rámci editora príspevkov vytvoriť požadovaný popis pre každý špendlík a vybrať, ktorý obrázok sa má priradiť k vášmu príspevku.

Pin It On Pinterest má priemerné používateľské hodnotenie 2,7/5 hviezdičiek a bol stiahnutý viac ako 17 000-krát.

Krásne pinterestové odznaky

The Krásne pinterestové odznaky plugin je navrhnutý tak, aby vám pomohol predviesť výber vašich najnovších pinov alebo aktivity Pinterest na vašom bočnom paneli ako miniatúry. Štylizovaný v súlade s čistým a moderným vzhľadom Pinterestu si ho môžete prispôsobiť tak, aby získaval najnovšie piny od ktoréhokoľvek používateľa Pinterestu, zobrazoval iba piny z konkrétnych násteniek a vyberal počet pinov, ktoré sa majú zobraziť.

Čítať:  Vplyv dlhodobého používania počítača na zdravie

Pretty Pinterest Pins má priemerné používateľské hodnotenie 4,6/5 hviezdičiek a bolo stiahnutých viac ako 16 000-krát.

Widget nástennej tabule Pinterest

The Widget nástennej tabule Pinterest plugin je navrhnutý tak, aby bol jednoduchý a zobrazuje miniatúry vašich najnovších pinov z Pinterestu.

Pinterest Pinboard Widget má priemerné používateľské hodnotenie 4,4/5 hviezdičiek a bol stiahnutý viac ako 27 000-krát.

Používate Pinterest? Ktoré doplnky a online nástroje používate na povzbudenie používateľov a zákazníkov, aby zdieľali váš obsah a online obrázky?

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE