Najlepšie dostupné kryty Motorola Moto G Power 2024

Ryan Haines / Android Authority

Pokiaľ ste práve chytili Motorola Moto G Power (2022) a potrebujete puzdro, máme pre vás riešenie. Nižšie nájdete najlepšie púzdra pre váš telefón a možnosti, ktoré vyhovujú všetkým vkusom. A určite sa občas vráťte; tu a tam sa môžu objaviť nové prípady.

Najlepšie púzdra Motorola Moto G Power 2024:

Puzdro Motorola Moto G Power

Prípady prvej strany od Motoroly nie sú dômyselným nápadom. Namiesto toho ide o funkčné a atraktívne príslušenstvo a tento obal pre Moto G Power (2022) to potvrdzuje. Nemusíte sa báť, že bude padať, pretože sa jedná o prvé puzdro a materiál TPU pomáha chrániť vaše zariadenie. Hladký vonkajší povrch sa navyše pohodlne drží a zároveň poskytuje bezpečné uchopenie.

Puzdro Spigen Tough Armor

Spigen vyrába vynikajúce puzdrá, a preto ho často vidíte na našich najlepších zoznamoch. Toto puzdro pre Moto G Power (2022) má penovú vrstvu pre zvýšenú ochranu, zatiaľ čo kombinácia TPU a polykarbonátového tela puzdra dodáva ďalšiu tuhosť. A na zadnej strane je dokonca tenký stojan, ktorý vám umožní používať telefón handsfree pre konferenčné hovory, sledovanie videí a ďalšie. Ale všetky tieto funkcie nevytvárajú objem; puzdro pridáva iba 0,17 palca k celkovej hĺbke vášho zariadenia.

Čítať:  Najlepšie bezplatné a prémiové aukčné doplnky WordPress

Ďalšou možnosťou puzdra Spigen je puzdro Rugged Armor pre Moto G Power (2022). Toto puzdro z uhlíkových vlákien a TPU má zvýšené okraje, ktoré chránia obrazovku a fotoaparát, zatiaľ čo hmatové tlačidlá uľahčujú používanie funkcií telefónu. Ak chcete efektívnejšie puzdro s rovnakou spoľahlivosťou Spigen, zvážte túto možnosť.

Zapuzdrené puzdro na opasok

Pokiaľ si beriete telefón na stavenisko alebo nechcete, aby mal neporiadok vo vrecku, je pútko na opasok na tomto puzdre Encased Moto G Power (2022) ideálne. Môžete ho tiež používať vertikálne aj horizontálne, pretože pútko na opasok je nastaviteľné. A to, že je to ťažké puzdro, neznamená, že sa tlačidlá budú ťažko stláčať; sú hmatové a ľahko sa na ne klikajú. Rýchle uvoľnenie s pružinou navyše uľahčuje okamžité vybratie telefónu a jeho nasadenie na opasok.

UAG Scout

UAG tiež uvidíte na našich najlepších zoznamoch a UAG robí skvelé prípady, ktoré dokazujú svoje miesto. Toto puzdro Scout je ľahké, ale napriek tomu chráni pred nárazmi a pádmi. A priľnavé oblasti na okraji puzdra vám zaistia pevné držanie vášho Moto G Power (2022), zatiaľ čo zvýšené skosenie obrazovky pomáha chrániť túto jemnú oblasť. Puzdro je tiež transparentné pre signály NFC, takže nebudete mať problémy s mobilnými platbami.

OtterBox Commuter Series Lite

Puzdrá OtterBox sú ďalšou pohotovostnou službou na našich najlepších zoznamoch a naďalej si získavajú svoje miesto. Toto puzdro pre Moto G Power (2022) ukazuje prečo. Vďaka viacvrstvovému dizajnu získate vynikajúcu ochranu proti pádu a nárazu. A zvýšené okraje poskytujú ešte väčšiu bezpečnosť pre obrazovku a šošovky fotoaparátu, zatiaľ čo tenký dizajn uľahčuje zasunutie do vrecka az vrecka.

Čítať:  Elektronický obchod Web Design: Akú úlohu zohrávajú dizajnéri?

Vodotesné puzdro Goldju

Vziať si telefón na pláž alebo k bazénu je hravá záležitosť, ale vodotesné puzdro Goldju pre Moto G Power (2022) vám môže pomôcť priniesť pokoj. Má ochranu obrazovky a puzdro, ktoré sa utesňujú a pomáhajú chrániť pred vodou a nečistotami vďaka krytiu IP68. Získate tiež skvelú ochranu proti pádu a nárazu, zatiaľ čo tlačidlá sa ľahko stláčajú. Vodotesné puzdro však môže znamenať, že použitie skenera odtlačkov prstov je ťažké.

Puzdro na peňaženku Uslai

Šikovná vec na peňaženke je, že ju môžete použiť aj ako stojan. K dispozícii je dokonca magnetický uzáver, ktorý zaistí, že zostane zatvorený, keď sa nepoužíva. Navyše chráni váš Moto G Power (2022) zo všetkých uhlov, a keď je zatvorený, udrží obrazovku v bezpečí v taške alebo vrecku. A toto puzdro Uslai vám to umožní a zároveň budete mať pri sebe nejakú hotovosť a karty.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE