Najlepšie emulátory Switch pre Android

Zatiaľ čo Nintendo Switch je už veľmi prenosná konzola, je tu niečo ešte pohodlnejšie pre hranie: váš telefón. Pokiaľ by ste chceli hry Switch strčiť do vrecka, je čas obrátiť sa na emulátory.

Najlepšie emulátory Switch pre Android

V tejto chvíli existujú iba dva emulátory, ktoré môžeme odporučiť. Podpora Androidu je okrajový záujem a skupiny vyvíjajúce emulátory to v skutočnosti nemôžu robiť za účelom zisku – právnici Nintenda by na nich okamžite narazili.

Necháme tiež na vás, aby ste sa naučili, ako nainštalovať a používať jednotlivé emulátory, nehovoriac o hrách, pretože inštrukcie môžu byť zložité a sú náchylné na zmeny. Našťastie každý emulátor, ktorý stojí za to, má online sprievodcu a komunitu, ktorá odpovedá na otázky.

Panoráma

Panoráma beží na zariadeniach Android so 64-bitovými procesormi založenými na ARM, čo je v podstate akýkoľvek moderný telefón Android. O jeho funkciách nie je veľmi čo povedať, ale používa grafické vykresľovanie Vulkan s optimalizáciou pre mobily, kde je to možné.

Snáď najpozoruhodnejšie na tom je, že existujú dve verzie. Je tu bežný Skyline, ktorý je zadarmo a Hrana panorámy, ktorý je dostupný iba pre podporovateľa Patreonu. Ten ponúka včasný prístup k novým funkciám, obvykle asi dva týždne pred bežným vydaním. To by mohlo byť užitočné, ak chcete maximálnu kompatibilitu s najnovšími hrami a nie ste ochotní čakať.

Čítať:  Najlepšie 20 000mAh powerbanky, ktoré si môžete kúpiť

Vajcia NS

Vajcia NS má vyššie systémové požiadavky ako Skyline. Spravidla potrebujete telefón s Androidom 11, 6GB RAM a procesorom Snapdragon 855 alebo lepším. Pod týmito špecifikáciami možno budete môcť hrať menej intenzívne hry Switch, ale neočakávajte, že budete spúšťať rýchle 3D tituly.

To znamená, že so správnymi špecifikáciami môžete očakávať, že budete hrať množstvo populárnych hier. Niektoré príklady zahŕňajú Cuphead, Hades, Super Mario Odyssey, Legend of Zelda: Breath of the Wild a Super Smash Bros. Ultimate.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE