Najlepšie hry Switch pre viacerých hráčov, ktoré môžete hrať so svojimi priateľmi

Nintendo Switch vyniká ako konzola pre viacerých hráčov, zvlášť keď hráte lokálne, pretože s rodinou a priateľmi nie je takmer nič iné tak zábavné. Dokonca aj online hranie môže ľudí spojiť – poznáme aspoň jedného človeka, ktorý sa oženil s niekým, koho stretli v Animal Crossing. Tu sú naše tipy na najlepšie hry Switch pre viacerých hráčov pre začiatok.

Poznámka: Na hranie hier cez internet budete potrebovať aktívne predplatné Nintendo Switch Online, pokiaľ je to podporované, ale nie pre miestne multiplayer.

Najlepšie hry Switch pre viacerých hráčov

Super Mario Party

Pokiaľ existuje nejaká skutočne ikonická franšíza pre viacerých hráčov Nintendo, je to Mario Party. V hre Super Mario Party dostane každá postava jedinečné kockové bloky, takže za výberom konkrétnej postavy, ktorú budete hrať, stojí množstvo stratégie.

Na výber je viac hracích dosiek a ako obvykle ich krížite a la The Game of Life a hráte minihry, ktoré vám pomôžu zhromaždiť hviezdy a mince. Pre kratší zážitok si môžete zahrať online Mariothon, ktorý vás vrhne do série piatich minihier.

Pokiaľ cítite nostalgiu, existuje samostatný titul s názvom Mario Party Superstars. Nedostalo tu vlastnú sekciu, pretože nie je originálna – namiesto toho je to zbierka 100 minihier a piatich herných dosiek pochádzajúcich z titulov starých ako prvý Mario Party pre Nintendo 64.

Minecraft

Minecraft je aj naďalej snom staviteľov a zámerne pixelovaná hra je stále rovnako zábavná ako pri prvom spustení. Je to úplne v poriadku sólo, ale ešte lepšie sa dá zdieľať s ostatnými.

Na prepínači môžete hrať až s 8 ľuďmi, či už to robíte online alebo cez miestnu sieť. Na jednom prepínači ste obmedzení na 4 hráčov. Keď ste online, je to multiplatformná, takže môžete hrať so svojimi priateľmi na PC, Xboxe, PlayStation a mobile.

Čítať:  7 najlepších databázových doplnkov pre WordPress

Mario Kart 8 Deluxe

Je ťažké povedať dosť dobrých vecí o Mario Kart 8 Deluxe. Je to skvelé, či už hráte sami, online alebo lokálne s priateľmi. Na výber je 42 postavičiek Nintenda a 48 tratí, z ktorých sa dá pretekať, pričom mnohé z nich sú prerobené ako obľúbené z predchádzajúcich titulov Mario Kart.

Hru si môžete upraviť podľa svojich predstáv mnohými rôznymi spôsobmi. Môžete si vybrať napríklad ležérny závod 50 ccm alebo to nakopnúť na rýchlu 200 ccm. Na výber je celý rad vozidiel, bicyklov a klzákov v závislosti od vášho herného štýlu.

Pokiaľ vlastníte Nintendo Switch, Mario Kart je prakticky nutnosťou pre vašu knižnicu.

Odsťahovanie sa

Moving Out je ďalším vysoko postaveným titulom na našom zozname. Ide o fyzikálny simulátor pohybu, ktorého myšlienkou je, že vynášate predmety z rôznych domov na nákladné auto. To nemusí znieť na prvý pohľad vzrušujúce, ale multiplayer pridáva vrstvu striedanie chaosu a koordinácie. Existujú aj špecifické výzvy, o ktoré sa treba usilovať, ako je napríklad nerozbitie okien alebo privedenie plastových plameniakov na niečí trávnik.

Obtiažnosť sa upravuje automaticky podľa počtu hrajúcich ľudí. Ak hráte sami, predmety potrebujú na presun iba jednu osobu, ale pridanie druhého hráča vás dvoch donúti spolupracovať na veciach, ako sú pohovky a chladničky. Ešte sme nehrali v troch alebo štyroch ľuďoch, ale zážitok by mal byť len lepší.

Prevarené 2

Multiplayer hry Overcooked 2 je možné hrať lokálne alebo online. Aj keď sa kuchynská premisa hry môže zdať jednoduchá, môže sa rýchlo stať veľmi intenzívnou a zábavnou. Objavíte nové recepty, uhasíte požiare a mnoho ďalšieho, a to všetko pri riešení úrovní, ktoré vyžadujú nové stratégie a sú plné nebezpečenstva.

Môžete buď spolupracovať s ostatnými hráčmi, alebo proti nim súťažiť. Dodáme, že sa jedná o skvelú hru pre viacerých hráčov pre rodiny, pretože má hodnotenie E a je ľahko pochopiteľná vo svojich základoch.

Super Smash Bros Ultimate

Keď už hovoríme o rodine, je to rovnako priateľské ako bojové hry. Nedochádza k žiadnemu krviprelievaniu ani zložitým kombináciám a pri prvom spustení máte prístup k tréningovému režimu. Potom prejdete do režimu Smash (až 8 hráčov), režimu Squad Strike (3v3 alebo 5v5 proti súperovi, po jednej postave) alebo Tourney (upraviteľný turnaj pre 32 hráčov).

Čítať:  Dokumenty Google vs Microsoft Word: Ktoré by ste mali použiť?

S hrou prichádza 74 bojovníkov, ďalšie sú k dispozícii, pokiaľ si kúpite DLC. Okrem toho existuje viac ako 100 stupňov, v ktorých môžete bojovať, s možnosťou Stage Morph, ktorá automaticky transformuje jednu etapu na druhú.

Pikmin 3 Deluxe

Pikmin 3 Deluxe podporuje iba 2 hráčov, ale ide skôr o príbeh a misie. Vašou úlohou je poraziť nepriateľov a nájsť jedlo, ktoré si odnesiete späť na svoju hladujúcu domovskú planétu.

Každý Pikmin má iné schopnosti. Napríklad modrý Pikmin môže dýchať pod vodou, okrídlený Pikmin môže lietať a žltý Pikmin je imúnny voči elektrickému šoku. Jedine ich strategickým používaním prejdete hrou čo najplynulejšie.

Pikmin 4 pravdepodobne poznáte, ale jeho multiplayerové prvky sú oveľa obmedzenejšie. Pikmin 3 Deluxe je jedinečný v tom, že môžete hrať celý príbeh v dvoch hráčoch, takže si myslíme, že je to lepšia voľba pre kooperáciu na gauči.

Medzi nami

Medzi nami má obrovskú sledovanosť a je ľahké pochopiť prečo. Hranie na PC a konzolách je lacné a na mobilných zariadeniach je zadarmo. K dispozícii je aj cross-play, takže ak si kúpite verziu Switch, stále sa môžete vyrovnať s ľuďmi na iných platformách.

Predpoklad je priamočiary. Ste na vesmírnej lodi s 3 až 10 ďalšími hráčmi, a zatiaľ čo väčšina z nich ju pripravuje na odlet, jeden alebo dvaja sú podvodníci, ktorí sa snažia zabiť všetky ostatné. Nebojte sa, toto nie sú Votrelci Jamesa Camerona – všetko je to veľmi kreslené.

Môže to byť šialene zábavné, napriek mnohým prudkým hádkam s priateľmi alebo rodinou.

Animal Crossing: New Horizons

Animal Crossing: New Horizons je skvelá hra pre jedného hráča, ale je tiež super zábavná ako titul pre viacerých hráčov. Proces dostať sa na cudzie ostrovy je príliš pomalý, ale dúfajme, že to Nintendo vyrieši v pokračovaní.

Čítať:  Zarábajte peniaze pomocou ChatGPT: 7 príležitostí, ktoré môže začať každý

Akonáhle sa konečne ocitnete na cudzom ostrove (alebo naopak), môžete chatovať s obyvateľmi tohto miesta, pomáhať žať a zbierať materiály, loviť skameneliny a ďalšie. Hra podporuje až 8 ľudí online alebo cez miestne bezdrôtové pripojenie. Doma môžu hrať 4 ľudia na jednom Switchu.

Luigiho sídlo 3

Toto je ďalšia hra, ktorá je primárne pre jedného hráča, ale má aj niekoľko zábavných funkcií pre viacerých hráčov. Môžete napríklad hrať kooperáciu v príbehovom režime, pričom jeden hráč je Luigi, zatiaľ čo druhý je Gooigi.

Pokiaľ máte chuť hrať vo viac ako dvoch ľuďoch, môžete vyskúšať minihry v ScareScraper. Môže ich hrať až 8 hráčov naraz, či už lokálne alebo online. Plníte zábavné výzvy, ako je porazenie všetkých duchov vo veži, hľadanie stratených ropúch a tak ďalej.

Super Mario Maker 2

V Super Mario Maker 2 je príbehová kampaň, ale pokiaľ si hru kupujete kvôli tomu, hráte ju zle. Ide o to, aby ste si postavili svoje vlastné úrovne, alebo aspoň zažili množstvo bláznivých alebo vyčerpávajúcich úrovní, ktoré fanúšikovia nahrali. Existujú dokonca plne hrateľné úrovne, ktoré využívajú fyziku hry.

Až 4 hráči môžu hrať spolu lokálne, alebo môžete hrať online, či už sa rozhodnete súťažiť s ostatnými alebo spolupracovať. Možnosti sú nekonečné, takže sa tešíme na neodvratný Mario Maker 3 na Switch 2.

Fortnite

Fortnite je úplne zadarmo na stiahnutie na eShope Nintendo Switch. Je to klon PUBG, čo znamená, že ide o battle royale hru až pre 100 hráčov, ale zvrat je v tom, že v štandardnom režime budete musieť zbierať zdroje a stavať mini pevnosti, aby ste prežili. Je tiež zámerne kreslený ao niečo zhovievavejší – na rozdiel od niektorých battle royales vás (pravdepodobne) neodtrhnú vo chvíli, keď zablúdite do otvoreného krytu.

Developer Epic Games zarába väčšinu svojich peňazí predajom kozmetických vylepšení na stiahnutie, takže si treba na to dávať pozor. Ak máte obmedzený rozpočet, pozrite sa na náš zoznam najlepších bezplatných hier pre Nintendo Switch.

Čítať:  Ako opraviť kotúče Instagramu, ktoré sa nezobrazujú alebo nefungujú

Diablo III: Eternal Collection

Diablo III je akčné RPG nabité viac ako 800 schopnosťami na odomknutie, množstvom mimoriadnych stvorení, s ktorými možno bojovať, a obsahom, ktorý nikdy nezostarne. Môžete hrať až so 4 hráčmi lokálne alebo vzdialene. Len majte na pamäti, že ako už názov napovedá, nie je pre deti. Téma je temná a násilná, ak nie nutne taká temná, ako si možno myslíte.

Možno si uvedomujete, že už existuje Diablo IV, ale to je iba na PC, Xbox a PlayStation a pravdepodobne príliš graficky náročné pre hardvér Switch. Nebuďte prekvapení, ak je to jedna z prvých hier oznámených pre Switch 2.

Nový Super Mario Bros U Deluxe

Toto je ďalšia klasika pre Nintendo. Nový Super Mario Bros U Deluxe sa riadi vzorcom Mario platforming, ktorý všetci poznáme a milujeme, a môžete hrať lokálne až s 3 ďalšími hráčmi.

Táto verzia hry obsahuje New Super Mario Bros U, ako aj ťažší obsah New Super Luigi U. V jeho dvoch hlavných herných režimoch je k dispozícii 164 úrovní, takže vám čoskoro nedôjde zábava.

Tiež by sme odporučili Super Mario Bros Wonderktorý má výborné recenzie a dokonca ponúka dve neporaziteľné postavy (Yoshi a Nabbit) pre malé deti a ďalších nováčikov.

Nintendo Switch Sports

Miešanie videohier s cvičením je pre Nintendo témou už od Wii a tento trend pokračuje aj s Nintendo Switch Sports. Môžete si zahrať obľúbené športy, ako je volejbal, bedminton, bowling, futbal, čambara, tenis a golf.

Titul podporuje až 4 hráčov a odporúčame vám používať ovládače Joy-Con, aby ste sa mohli fyzicky dostať do hry. Pravdepodobne si budete musieť kúpiť ďalšie páry, aby ste z toho vyťažili maximum.

Mario Strikers: Battle League

Do futbalu/futbalu, ale nie tak realistický zážitok z titulov, ako je FC EA? Mario Strikers: Battle League podporuje až 8 hráčov. Môžete si užiť všetky svoje obľúbené postavy, ako je Mario, Toad, Princess Peach a Yoshi, ale čo je dôležitejšie, môžete si prispôsobiť svoje vybavenie a zlepšiť tak štatistiky a schopnosti. Je to naozaj zábavná športová hra s hravým nádychom.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE