Najlepšie júnové tweety WordPress: Pluginy, míľniky a WordCamp

Škola na leto končí! Klimatizácie sa zapínajú. Oslavujeme Pride, Fathers a National Take Your Dog to Work Day.

Oslavujeme aj WordPress (samozrejme). Tento mesiac Hostinger bol na WordCamp Europe a Montclair. Dúfame, že ste mali možnosť zastaviť sa a pozdraviť!

Pozrime sa, čo sa ešte tento mesiac deje v komunite WordPress.

Zapojte, zapojte

SEO špecialista Jess Joyce nám pripomenul, že zásobník doplnkov môže byť trochu dusný, keď pridáte všetko, čo potrebujete.

Expert na WordPress Elliot Condon je späť v hre Twitter a hľadá návrhy. Aké doplnky môžu podporiť vaše projekty?

WordPress vývojár Tanner Record požiadal o múdru radu pre nových vývojárov doplnkov. Dostal skvelé odpovede. Máte lepší návrh?

Dajte mi všetky funkcie!

Dostupnosť vo WordPress je horúcou témou. Nové funkcie neustále zlepšujú prístup pre používateľov WordPress. Softvérový inžinier Charaf Mrah chcel vedieť, čo chýba a čo chce WP fam vidieť.

Niekedy to nie je o všetkých funkciách, ktoré chceme využívať. Niekedy chceme vedieť, čo sa nevyužíva. WordPress vývojár Eric Karkovek spýtal sa na najmenej používanú časť vášho prístrojového panela.

Milovali sme všetky nové zvončeky a píšťalky v Core. Manažér komunity pre vzťahy s vývojármi Sam Munoz Chcel som vedieť, čo vzbudzuje záujem o doplnok Gutenberg.

Čítať:  Ako vybrať peniaze z Robinhood

Niečo na oslavu

LayerWP Ben Townsend dosiahnuť prelomový cieľ. Chceli sme, aby vedel, že VŠETKY hranolky sú dôležité v komunite WordPress: veľké, malé alebo príležitostné nečestné cibuľové krúžky!

Acquire.com Andrej Gazdecki nám pripomenul, že môžete začať niečo úžasné bez ohľadu na to, aký ste mladý.

Založte (Word) Camp

WordPress prispievateľ George Mamadašvili Chcel som sa uistiť, že ste na vrchole svojej hry H20 na WordCamp! Na #WCEU je trochu neskoro, ale ak sa chystáte do DC na WCUS, budete si chcieť dať pozor.

Expert na WordPress Rodolfo Melogli zdieľal pikantný pohľad na zastúpenie WooCommerce vo WordCamps. Keďže sme NAOZAJ veľkí fanúšikovia, chceme vidieť, ako sa hovorí aj o Wooovi.

nakoniec WordCamp Europe povedal „Ciao“ do Atén a oznámil niekoľko veľkých noviniek.

Tieto tweety boli HORÚCE! HORÚCE! HORÚCE!

Ďakujeme, že ste sa k nám pripojili a získali najlepšie tweety WordPress z júna.

Pripojte sa k nám budúci mesiac a získajte viac – a ak potrebujete rýchleho, bezpečného a škálovateľného hostiteľa, pozrite si plne spravované plány WordPress od Hostinger, aby ste mohli začať ešte dnes.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE