Najlepšie májové tweety WordPress: AI, špičkové doplnky a oslavy 20. narodenín

Školský rok je takmer za nami. Vyhrabávame plavky a plánujeme dovolenky. Máj je jedným z najlepších mesiacov v roku – a tento rok je toho oveľa viac na oslavu Svetovým dňom tuniakov (2. mája) alebo Dňom ocenenia koreňových kanálikov (10. mája).

Okrem toho existuje istý CMS, ktorý všetci poznáte a máte radi, ktorý má 20 rokov.

Vzhľadom na to sa pozrime na najlepšie tweety WordPress z mája 2024.

Získajte plne spravovaný hosting WordPress

Posilnite svoje stránky pomocou najlepšie optimalizovaného hostingu WordPress v tomto odvetví

Zľahka

Radi počúvame, aký rýchly a jednoduchý je náš obľúbený CMS. Jack nám ukazuje, že je možné prejsť od ničoho k niečomu rýchlejšie ako epizóda Teda Lasa.

Milujeme všetky praktické aplikácie AI a nie sme šokovaní, že ChatGPT už robí ťažkú ​​prácu. Tento tweet od Matt odkazuje na Davida Gewirtza zo ZDNet a, úprimne povedané, zapôsobil na nás.

Tu je odkaz, ktorý zverejnil Matt.

Nemusíš nám hovoriť, William! Za posledných 20 rokov sa WordPress stal beštiou – samozrejme priateľskou.

Uvedenie do práce

Či už začínate alebo ste skúsený profesionál, mať dobrý balík doplnkov je rozhodujúci. Alek načrtol niektoré z najlepších – a začal o tom veľkú diskusiu.

Čítať:  Ako vytvoriť úžasný web s prieskumom pomocou WordPress

Vieme, že WordPress je veľkým šéfom internetu, ale vždy existuje viac spôsobov, ako sa dostať na vyššiu úroveň. Odhlásiť sa Billskvelé tipy, ktoré vás dovedú k víťazstvám vo WordPresse.

Sme veľkými fanúšikmi Cloudflare a Remkus trafil klinec po hlavičke. Cloudflare je miesto pre weby WordPress.

Ups, pozri, čo si ma prinútil urobiť

Správy nedávno odhalili viac ako 300 000 hesiel, z ktorých mnohé odkazovali na Taylor Swift, boli hacknuté v roku 2022 pred vydaním albumu Midnights. Začiatkom tohto mesiaca fanúšikovia našli odkaz na stránku správcu webu Taylor Swift a pokúsili sa uhádnuť heslo.

Používateľ Twitteru Klára poznamenali to svojím veselým tweetom. Nebudeme si klamať. Tento tweet sme si vybrali, pretože marketingový manažér Hostinger Field Christine Clauder je obrovská Swiftie.

Oslávte dobré časy. Poď!

WordPress mení na 2:0. Či už osobne alebo virtuálne, každý mal možnosť žúrovať. Prebytočné dokonca dostal slávnostné.

Škola je na leto

Ďakujeme, že ste sa k nám pripojili a získali najlepšie tweety WordPress z mája. Pripojte sa k nám budúci mesiac a získajte viac – a ak potrebujete rýchleho, bezpečného a škálovateľného hostiteľa, pozrite si plne spravované plány WordPress od Hostinger.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE