Najlepšie možnosti vstupnej stránky pre používateľov WordPress

Pohľad na aplikácie vstupnej stránky SaaS

Väčšina digitálnych marketingových kampaní v súčasnosti používa vstupné stránky. Či už prevádzkujete PPC reklamy alebo reklamy na sociálnych sieťach, vstupné stránky sú skvelým nástrojom na nasmerovanie zákazníkov, aby si niečo kúpili alebo stiahli. Vstupné stránky môžete dokonca použiť na konkrétne sponzorstvo podcastov alebo udalostí.

Aj keď sú vstupné stránky užitočné z rôznych dôvodov, ich nastavenie je často zložité. Nastavenie back-endu často vyžaduje, aby niekto oboznámený s kódom dokázal napísať potrebný kód na zobrazenie vstupnej stránky a potom pripojiť analytiku, nastaviť starostlivosť o e-maily a vytvoriť formuláre alebo iné časti, ak má stránka vstup od zákazníkov.

Aplikácie Landing Page SaaS sa za posledné desaťročie stali čoraz obľúbenejšími. Umožňujú vám nastaviť svoje vstupné stránky s vopred vytvorenými návrhmi a rozloženiami. A ak máte nejaké dizajnérske zručnosti, môžete si vytvoriť svoje vlastné vstupné stránky bez potreby vývojára. Majú tiež množstvo integrácií, takže môžete spárovať svoje analýzy, e-mailový marketing a ďalšie nástroje so vstupnými stránkami a sledovať každý obsah a zákazníka prostredníctvom každej kampane.

Aké aplikácie pre vstupnú stránku existujú?

Existuje veľa aplikácií pre vstupné stránky, ktoré sú dobrými možnosťami pre používateľov WordPress s rôznym stupňom funkcií. Môžete použiť nástroj ako napr Odskočiť alebo Úvodné stránky ktorý poskytuje základnú sadu funkcií vytvárania vstupných stránok buď na základe vopred vytvorených návrhov, alebo na ich zostavení sami. Sú to skvelé nástroje, ktoré môžete použiť, ak práve začínate s vytváraním vstupných stránok a potrebujete spustiť a spustiť základné vstupné stránky. Ak sa pozeráte na niektorý z týchto nástrojov, budete míňať 37 až 99 dolárov mesačne. V týchto cenových hladinách však budete obmedzený typmi funkcií, ktoré môžete použiť.

Čítať:  Koľko ľudí používa nákupy na Instagrame v roku 2024? (Najlepšie štatistiky)

Ak sa chcete pozrieť na nástroje vstupnej stránky, ktoré majú robustnejšiu sadu funkcií, môžete sa pozrieť na HubSpot alebo Infusionsoft. Tie vám budú účtovať rôznu mesačnú cenu podľa počtu kontaktov, ktoré máte v ich systéme. Infusionsoft začína na $ 80/mesiac a HubSpot na $ 200/mesiac. Tieto riešenia vám ponúknu množstvo funkcií a možností integrácie a mali by ste myslieť na všetky náklady, ktoré vám ušetria. V oboch prípadoch by ste tiež nemuseli platiť za e-mailový marketingový nástroj, ktorý je súčasťou HubSpot aj Infusionsoft.

Čo je teda zlé na aplikáciách vstupnej stránky?

Ak chcete vyskúšať vstupné stránky vo svojej ďalšej digitálnej marketingovej kampani, určite sa budete chcieť pozrieť na jednu z možností, ktoré som spomenul vyššie.

Ale tu je vec, ktorá sa mi na nich nepáči…väčšina aplikácií SaaS na vstupnej stránke vás nejakým spôsobom obmedzuje.

Niektoré z týchto obmedzení môžu byť zobrazenia stránky, nahrávanie súborov alebo počet vstupných stránok, ktoré môžete vytvoriť. Osobne sa nerád obmedzujem. Nechcem obmedzovať, ako by moje marketingové kampane mohli vyzerať na základe obmedzení mojej aplikácie na vstupnej stránke. Ďalším dôvodom, prečo nie sú mojou prvou voľbou a pravdepodobne ten, ktorý ako majiteľ malého podniku musíte vziať do úvahy, je cena. Každá aplikácia SaaS, ktorú máte, stojí peniaze. A či už s podnikaním len začínate, alebo len dosahujete rast, pravdepodobne budete chcieť kontrolovať, koľko mesačne miniete.

Čítať:  Ako spustiť web WordPress: 7-krokový sprievodca

Zadajte WordPress a vytvorte si vlastnú aplikáciu vstupnej stránky

Vytvorenie vlastného riešenia vstupnej stránky pre WordPress vyžaduje, aby ste premýšľali o niektorých funkciách, ktoré potrebujete. Môj zoznam funkcií, ktoré by som potreboval, ak by som si vytvoril vlastný nástroj vstupnej stránky pre WordPress, je nasledujúci:

  • Schopnosť vytvárať stránky
  • Upravujte obsah stránok bez vývojára
  • Pohľady prihlásený/odhlásený
  • Pridajte rôzne sledovacie pixely
  • Ovládajte návrhy jednotlivo na každej stránke
  • Split Test

WordPress väčšinu z toho uľahčuje. Obsahuje autentifikáciu používateľov, stránky a možnosť pridávať do nej doplnky alebo témy. S použitím niekoľkých špecifík to môžeme uskutočniť.

WP Astra

WP Astra je bezplatná téma, ktorú si môžete nainštalovať. Je super ľahký a naozaj rýchly. Poskytne vám skutočne silnú tému, ktorá vám pomôže udržať vašu webovú stránku zobrazenú po kliknutí pravdivú a svižnú.

Tento nástroj je obzvlášť užitočný v prípade, že chcete ovládať všetku typografiu, farby a ďalšie. Ešte dôležitejšie je, že do témy môžete pridať svoj analytický sledovací kód.

Ako bonus navyše je Astra zadarmo!

Beaver Builder

Beaver Builder je môj obľúbený doplnok na tvorbu stránok. Umožňuje vám pridávať rôzne typy modulov – čokoľvek od textu po obrázky. Umožňuje vám tiež vytvárať rozloženia ľubovoľným spôsobom. Môžete dokonca ovládať, čo sa zobrazuje na rôznych typoch zariadení.

S Beaver Builderom máte plnú kontrolu. Môžete vytvoriť ľubovoľný typ rozloženia, ktorý chcete pre každú jednotlivú stránku, pridaním vlastných funkcií, vlastného textu a vlastného vzhľadu a štýlu, pričom každá stránka sa bude líšiť od predchádzajúcej.

Čítať:  Ako vytvoriť webovú stránku elektronického obchodu v 5 krokoch

Beaver Builder lite je zadarmo, ale Beaver Builder Standard je 99 dolárov ročne. Veľký rozdiel medzi nimi je prístup k prémiovým modulom a šablónam.

Doplnky Ultimate Beaver Builder

Veľmi sa mi páči tento doplnok. Je to doplnok, ktorý vám umožňuje rôzne moduly, sekcie (riadky myslenia) a čo je najdôležitejšie, šablóny stránok. Tieto šablóny sú už vopred navrhnuté a umožňujú vám nahradiť text, pridať obrázky, formuláre a spustiť kampane.

Aj keď ide o doplnok, Ultimate Beaver Builder Addons je skvelým vylepšením Beaver Buildera. Pomôže vám, ak nie ste dizajnér a chcete vytvoriť skvele vyzerajúce návrhy.

Ultimate Beaver vás bude stáť 69 dolárov ročne alebo 249 dolárov na celý život produktu.

PowerPack pre Beaver Builder

Podobne ako doplnky Ultimate Beaver Builder, PowerPack pre Beaver Builder je tiež doplnkom. Je to doplnok, ktorý obsahuje moduly, sekcie a šablóny. Keď sa pozerám na vytváranie vstupných stránok, chcem mať na výber, aj keď nakoniec zmením veľa. Šablóny vám poskytujú skvelý východiskový bod, takže ide o praktický doplnok.

Toto vás bude stáť 69 dolárov ročnealebo 249 dolárov na celý život produktu.

Bonus: A/B Split testovanie

SeedProd, skvelý vývojár pluginov, vytvoril úžasný doplnok pre Beaver Builder s názvom A/B Testing pre Beaver Builder. To vám umožňuje pridať trochu kopírovania a prilepenia z Experimentov s obsahom Google a pomocou služby Google Analytics môžete vytvárať a/b testy. Je to skvelý spôsob, ako otestovať kópiu alebo obrázky na vašich stránkach.

Čítať:  Šesť vecí, ktoré musíte urobiť, aby ste optimalizovali WordPress pre Rich Media

Bude vás to stáť 49 dolárov ročneale získate doživotné aktualizácie.

Všetci spolu

Dobre, takže ak toto všetko dáte dokopy a vyberiete si cenovo najlacnejšie možnosti, pozeráte sa na počiatočnú cenu 286,00 USD. To sú približne 4 mesiace platieb v aplikáciách SaaS na najlacnejšej vstupnej stránke. To znamená, že máte 8 mesiacov zadarmo! Skvelá ponuka pre malé podniky.

Ako si vybrať?

Všetky nástroje, ktoré som načrtol vyššie, sú dobré možnosti vstupnej stránky pre používateľov WordPress. Ak chcete pri rozbiehaní podnikania ušetriť nejaké peniaze, zvážte použitie nástrojov, ku ktorým máte prístup, alebo míňanie peňazí na nástroje, ktoré môžete použiť na viaceré účely. Mnoho firiem potrebuje aj webovú stránku. Prečo nepoužiť niektoré z týchto riešení na vytvorenie svojej webovej stránky? Existujú ďalšie doplnky alebo riešenia, ktoré považujete za obzvlášť užitočné pre WordPress na vytvorenie aplikácie vstupnej stránky? Daj mi vedieť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE