Najlepšie náramky Fitbit Charge 5, ktoré si môžete kúpiť

C. Scott Brown / Android Authority

Fitbit má talent na výrobu tenkých, atraktívnych šikovných hodiniek a fitness trackerov a Fitbit Charge 5 nie je výnimkou. Nositeľné zariadenie prvýkrát prináša väčšiu farebnú AMOLED obrazovku do radu Charge, čo z neho robí najatraktívnejší model v tomto rade. Ak máte stále pocit, že je to trochu nevýrazné, je k dispozícii množstvo pásikov Fitbit Charge 5, ktoré okorení jeho dizajn. Ktoré si ale vybrať?

Nižšie sa pozrieme na niektoré z najlepších pásiem Fitbit Charge 5, ktoré si môžete kúpiť. Od univerzálneho silikónu po elegantný kov a pohodlnú tkaninu, dizajn a materiál je k dispozícii pre každý vkus.

Najlepšie pásma Fitbit Charge 5

Pásky Fitbit Charge 5 sa dodávajú vo všetkých možných prevedeniach a materiáloch. Samozrejme, že niektoré materiály sú pre konkrétne úlohy vhodnejšie ako iné, ale ako si vybrať ten správny pre svoje potreby?

Mali by ste zvážiť nylonový alebo silikónový opasok nad koženým alebo kovovým variantom, ak je vaša vec každodenné posilňovanie. Tráviť viac času v zasadacej miestnosti? To je úplne iná voľba. Na tento konkrétny účel by ste chceli kovový, kožený alebo tenký opasok.

Čítať:  Prečo je WordPress najlepšie CMS [10 Big Facts]

Dôležitým faktorom môže byť aj pohodlie a strih. Aj keď koža patrí medzi najpohodlnejšie materiály, budete musieť zabezpečiť, aby nepremokla. Rýchloschnúci pás z mäkkej tkaniny by v tomto prípade mohol byť tým najlepším kompromisom.

Štýl je však pre používateľa niečím špecifický. Ak je móda vo vašej mysli na prvom mieste, prečo si nechytiť niečo trochu okázalejšie doplnené kamienkami alebo živými farebnými paletami?

Či už sú vaše predstavy alebo požiadavky akékoľvek, nižšie je pre vás uvedený náramok Fitbit Charge 5. Ak nevlastníte Charge 5, existuje množstvo pásikov pre váš model Fitbit.

Športový opasok TopPerfekt: Najlepší silikónový opasok Fitbit Charge 5

Ak ste si Fitbit Charge 5 kúpili ako spoločníka na behanie alebo do posilňovne, najlepšie je zaobstarať si náramok, ktorý kladie aktivitu na prvé miesto. Športová kapela TopPerfekt to robí. Remienok je k dispozícii v rôznych farbách a používa dvojslotovú pracku na upevnenie na zápästie a dva ďalšie pásky na zabezpečenie prevesenia. Vetracie otvory posiate cez pás zaisťujú, že vaša pokožka môže ľahko dýchať.

Koreda Stainless Steel Mesh Loop: Najlepšia kovová sieťovaná kapela

Silikón je všestranný materiál, ale postráda sofistikovanosť kovu. Opasky z oceľovej siete tiež nevyjdú z módy. Koreda's Stainless Steel Mesh Loop, ideálna pre deň v kancelárii, večer alebo ľahké cvičenie, je k dispozícii v troch farebných prevedeniach: čierna, šampanská zlatá a strieborná. Používa magnetický uzáver, vďaka ktorému sa Charge 5 ľahko sníme a pohodlne sa nosia. Sieťovaný dizajn tiež zaisťuje, že opasok nedusí pokožku a znižuje riziko bolestivých trecích vyrážok.

Čítať:  WordPress naďalej dominuje v blogosfére

Yewode Metal Band: Najlepšia metalová kapela Fitbit Charge 5

Nie ste fanúšikom sieťoviny? Preferujete vzhľad tradičných hodiniek? Popadnite radšej tento klasický štýl kapely od Yewode. Tento pásik stále používa nerezovú oceľ a používa spojovací systém, ktorý mu umožňuje voľne sa prispôsobiť vašej ruke. Zapína sa pomocou vysúvacej spony, ktorá sa otvára pomocou systému tlačidla. Je funkčný, formálny a premení váš Charge 5 v sofistikovanej náramkové oblečenie.

Mtozon Leather Band: Najlepší kožený remienok pre Fitbit Charge 5

Kožený remienok Mtozon je k dispozícii v ôsmich farebných variantoch a hodí sa na zápästie s priemerom 5,5 až 8 palcov. Koža je skvelý materiál na každodenné nosenie, pretože je mäkká, poddajná a vyzerá dobre prakticky ku každému oblečeniu. Konektor remienka z nerezovej ocele mu pridáva na prepracovanosti a mal by pekne hrať s leštenými kovovými ozdobami Charge 5.

Wearlizer Bling Bracelet: Najlepší remienok Fitbit Charge 5

Tu je okázalá alternatíva, ak máte pocit, že vyššie zmienené pásma Fitbit Charge 5 sú príliš tlmené. Tento opasok od Wearlizer je dostupný v troch povrchových úpravách a premení Charge 5 na šperk. Zahŕňa dizajn kovového článku s kamienkami posiatymi po celom obvode. Je to rozhodne najlepšie náramok Fitbit Charge 5 tretej strany pre tých, ktorí chcú naozaj vyniknúť v dave.

SUPCASE Unicorn Beetle Pro: Najlepší odolný opasok Fitbit Charge 5

Škrabance na nositeľných zariadeniach sú nevyhnutné, ale eventualitu môžete oddialiť pomocou ochranného pásika. SUPCASE je dobre známy pre svoju širokú škálu pásikov a ochranných puzdier pre nositeľné zariadenia a smartphony, ale má aj možnosť pre Charge 5. Je to drahé, ale je to perfektná možnosť, ako ochrániť váš opasok pri behu alebo turistike.

Čítať:  Najlepšie náramky Samsung Galaxy Watch 4: kožené, športové, nerezové a ďalšie

Opasok Fitbit Hook & Loop: Najlepší látkový opasok Fitbit Charge 5

Tu je jeden zo stajne Fitbit. Tento opasok je vyrobený z nylonu a jeho konštrukcia obsahuje časť recyklovaného polyesteru. Je ideálny pre tých, ktorí hľadajú udržateľný a pohodlný opasok. Na zvýšenie pohodlia páska používa systém zapínania na suchý zips.

Maledan Slim Band: Najlepšie tenké pásky Fitbit Charge 5

Niektorí ľudia dávajú prednosť štíhlym pásikom, a to je presne to, čo Maledan so svojím radom Slim Band prináša. Je vyrobená zo silikónu, vďaka čomu je ideálna pre aktívnych užívateľov. Ponuka farieb by mala dopĺňať aj tých, ktorí hľadajú viac módnych riešení. Ale najlepšia časť zo všetkých? Získate tri kapely za ~ 11 $.

Osber Elastické pásky: Najlepšie viacfarebné pásky Fitbit Charge 5

Toto tri balenia elastických pásikov má jedinečné vyšívané pásiky, ktoré dobre padnú a znižujú pot. Pri odoberaní nie je nutné pásik odopínať, pretože jeho pružná konštrukcia umožňuje ľahké obúvanie alebo vyzúvanie. Najlepšie zo všetkého sú dostupné farby a vzory.

Puzdro Chofit: Najlepší číry opasok Fitbit Charge 5

Napokon, čo takto niečo úplne ľavého poľa? Pokiaľ vás silikón, látka, kov alebo koža práve nelákajú, vstupenkou môže byť priehľadné puzdro. Tento konkrétny príklad od Chofit využíva transparentné TPU. Nielen, že vyzerá dobre a je jedinečný, ale je to tiež celkom skvelá robustná voľba pre tých, ktorí nemajú radi robustný dizajn.

Priedušné športové pásky Surundo: Najlepšie pásky Fitbit Charge 5 vo viacerých baleniach

Už nehľadajte, ak hľadáte masívnu sadu pásikov, ktoré ponúkajú podobnú funkčnosť ako štandardný opasok Charge 5. Toto 12-balenie od Surundo má pozoruhodnú hodnotu za peniaze a dáva kupujúcim na výber veľa farieb pre akýkoľvek daný scenár alebo oblečenie. Sú tiež praktické do telocvične, s dýchacími otvormi bodkovanými po obvode opasku a kovovou sponou, ktorá zaisťuje priliehavé uchytenie. Za pouhých 19 dolárov je to skvelá investícia.

Čítať:  Ako opraviť Chromebook, ktorý sa nezapne alebo zostane zapnutý

Wasserstein Clip: Najlepší alternatívny spôsob nosenia Fitbit Charge 5

Niektorí ľudia nemôžu nosiť svoje fitness trackery okolo zápästia. Napadajú ma zdravotníci a zdravotnícki pracovníci. To ale neznamená, že si Charge 5 nemôžete nechať pri sebe. Wasserstein Clip premení Charge 5 na pokročilú verziu Fitbit Zip. Spona vám umožní pripevniť sledovač do vrecka alebo do chlopne košele. Aj keď používatelia prídu o nepretržité sledovanie tepovej frekvencie, táto metóda by mala aj naďalej bez problémov počítať kroky a vzdialenosť.

Najčastejšie otázky

Ako odstránim svoj náramok Fitbit Charge 5?

Otočte svoj Charge 5 a vyhľadajte dve západky pásky, ktoré pripevňujú pásik k trackeru. Nechtom stlačte ploché tlačidlo smerom k sledovaču a potom pásik odtiahnite od sledovača a uvoľnite ho. Urobte to isté pre odstránenie druhej strany pásku.

Z čoho je opasok Fitbit Charge 5 vyrobený?

Štandardný pásik Fitbit Charge 5 je vyrobený z pružného elastomérového materiálu.

Akú veľkosť má náramok Fitbit Charge 5?

Podľa Fitbit sa malý opasok hodí na zápästie medzi 5,5-7,1 palca, zatiaľ čo väčší opasok sa hodí na zápästie s obvodom 7,1-8,7 palca.

Fungujú remienky Fitbit Charge 4 s Fitbit Charge 5?

Vzhľadom na rôzne tvary tela, ktoré používajú dva sledovače, pásy Charge 4 jednoducho nebudú fungovať s Charge 5.

Fungujú remienky Fitbit Charge 3 s Fitbit Charge 5?

Nie. Pásma Charge 3 nebudú fungovať s Charge 5. Môžete však použiť svoje staré pásma Charge 3 s Charge 4.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE