Najlepšie náramky Fitbit Versa 4, ktoré si môžete kúpiť

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Fitbit Versa 4 sú prepracovanejšou verziou najvýhodnejších šikovných hodiniek spoločnosti. Zahŕňa ľahšie šasi, aktualizovaný softvér Fitbit s pridanou podporou Google a cenu zodpovedajúcu jeho predchodcovi. Aj keď prichádza aj v niekoľkých nových farebných prevedeniach, možno budete chcieť svojmu zariadeniu dodať osobný nádych. Nie je lepší spôsob, ako to urobiť, ako kapela tretej strany. Nižšie nájdete najlepšie pásma Fitbit Versa 4.

Najlepšie kapely Fitbit Versa 4

Fitbit zaistil, že Versa 4 je kompatibilný s páskami od Sense, nového Sense 2 a odchádzajúceho Versa 3. Ale ak sa vám nepáči žiadna z týchto možností akcií, možno budete chcieť zvážiť niečo trochu iné.

Pokiaľ vediete aktívny životný štýl, odporúčame vziať si opasok, ktorý je vodeodolný, mäkký na paži a pružný. V tomto prípade zvážte elastické pásky, látkové pásky alebo silikón. Ak ste sofistikovaný profesionál, zvážte, či ísť s metalovou kapelou. Obzvlášť sa nám páči kovová sieť pre jej flexibilitu, ale kovové pásiky sú nadčasové. Koža a vegánska koža sú tiež potenciálne možnosti.

Čítať:  Čo je nové vo WooCommerce 3.0.0?

Nižšie uvádzame tieto a veľa alternatív.

Edimens Leather Band: Najlepší kožený remienok pre Fitbit Versa 4

Dávam prednosť koženým remienkom, zvlášť keď sú spárované so šikovnými hodinkami. Je to pohodlný, pružný materiál, ktorý sa hodí k obleku alebo žabkám. Tento opasok od Edimens je k dispozícii v 11 farbách a je vyrobený z mäkkej kože, ktorá sa hodí na zápästie medzi 5,7 a 7,8 palca. Získate aj jednoduchý dizajn typu pin-and-tuck.

Aj keď môžete kožu namočiť, neodporúčame to. V priebehu času nadmerné množstvo tekutiny zničí materiál. To je veľmi dôležité si uvedomiť, ak plánujete používať hodinky na intenzívnu fyzickú aktivitu. Avšak, to je dôvod, prečo by sme odporučili uchopiť viac ako jeden opasok na každodenné a/alebo aktívne nosenie.

Intoval Band: Najlepší klasický remienok z nerezovej ocele pre Versa 4

Nerezová oceľ samozrejme zostáva najlepšou voľbou, ak chcete viacúčelový pásik, ktorý vyzerá dobre za všetkých okolností. Tento konkrétny pásik od spoločnosti Intoval je k dispozícii v šiestich rôznych povrchových úpravách a hodí sa na zápästie medzi 6,1 a 8,7 palca. Pre lepšie padnutie môžete z pásky odstrániť články, zatiaľ čo pásik je vyrobený z nerezovej ocele. To znamená, že by nemal hrdzavieť ani pri pravidelnom polievaní.

Nerezová oceľ má svoje nevýhody. Nie je tak pružný ako kožené, silikónové alebo elastické pásiky. V zime je tiež pekne studená na dotyk. Vždy je však dobré pridať do zbierky oceľový pásik na chvíle obliekania.

Čítať:  V rozhovore s Taranom Nandhom, zakladateľom...

Meliya Metal Band: Najlepšia tkaná metalová kapela pre Versa 4

Prepojené pásky z nerezovej ocele nie sú pre každého. Môžu byť veľké a ťažkopádne pre väčšinu alebo príliš firemné pre ostatných. Existuje však alternatíva.

Pokiaľ stále chcete výhody nerezovej ocele, zvážte tento kovový pásik so slučkou od Meliya. Tkaný dizajn zlepšuje flexibilitu a priedušnosť, čo z neho pravdepodobne robí lepší cvičebný pás ako vyššie uvedené možnosti. Je tiež k dispozícii v siedmich povrchových úpravách, od šampanského po variáciu Colorful rainbow, a obsahuje magnetickú sponu, ktorá ho drží pevne na mieste.

Getino Slim Band: Najlepší tenký náramok pre Fitbit Versa 4

Vráťme sa k silikónu. Tento všestranný materiál je mäkký, poddajný a vodeodolný, čo z neho robí vynikajúcu voľbu pre aktívnych užívateľov. Tento konkrétny opasok od Getino je tiež tenký a pokrýva menej vašej kože ako štandardný opasok. To vyzerá skvele na zápästí a umožňuje lepšiu ventiláciu pokožky. Je to tiež vynikajúca voľba pre tých, ktorí majú elegantnejšie ruky alebo chcú, aby ich hodinky boli na pažiach o niečo menej nápadné.

Getino predáva tieto kapely v štyroch balíčkoch, čo z nich robí vynikajúcu možnosť za pomer ceny a kvality. Malé a veľké veľkosti pokrývajú zápästie od 5,8 a 7,6 palca a 7,3 a 9,1 palca. Všetky varianty pásky merajú v priemere iba 0,55 palca.

Supcase Unicorn Beetle Pro: Najlepšia odolná kapela pre Versa 4

Fitbit nemá vo svojej ponuke odolný outdoorový model a je to škoda. To znamená, že skutoční outdooroví fanúšikovia budú musieť za produkt Garmin minúť o niečo viac. Ochranné puzdro však dokáže Versa 4 premeniť na odolnejšie zariadenie.

Čítať:  Statické HTML vs WordPress: Ktoré by ste mali použiť na vytvorenie webovej stránky?

Vďaka tomu je táto možnosť od Supcasa stávkou na istotu. Využíva tvarovaný dizajn TPU so zvýšenými rámčekmi, ktoré by mali chrániť vašu novú investíciu pred nárazmi, nárazmi a pádmi. Spoločnosť je dobre zbehlá vo výrobe ochranných puzdier pre Apple Watch, takže sa môžete staviť, že tento opasok je kvalitný. Jediný problém? Je obmedzená na čiernu. Ak chcete ochranné puzdro s väčšou osobnosťou, zvážte táto možnosť od Gelishi.

Elastické nylonové pásky Huamanlou: Najlepší elastický pásik pre Versa 4

Mnohí chválili nylon ako dobrú voľbu pre tých, ktorí majú vyrážku na zápästí. Tkanina je vysoko priedušná a mäkká, minimalizuje podráždenie. Pridajte do zmesi gumu a máte opasok, ktorý sa tiež pohodlne nosí a ľahko sa dáva dole.

Naším výberom je toto trojbalenie od Huamanlou, ktoré používa tkaný elastický nylon s ľahko nastaviteľnou prackou, ktorú je možné ľubovoľne povoliť alebo utiahnuť. Absencia špeciálne spony znamená, že tento pásik sa hodí na zápästie s obvodom až 9,8 palca. Každé balenie obsahuje tri rôzne farebné prevedenia, vďaka čomu je tento balíček ďalšou voľbou pre cenovo dostupných zákazníkov.

Živica je materiál, s ktorým sa vo svete šikovných hodiniek toľko nevidí, ale kombinujú farby nylonových pásikov s dizajnom pásky z nerezovej ocele. Výsledok? Vzrušujúca alternatíva ku všetkým kapelám, ktoré sme spomenuli vyššie.

Tento príklad od Joyozy je k dispozícii v mnohých farbách a obsahuje zaklapávaciu sponu a nástroj na odstránenie odkazu. Módne a funkčné, to je náš výber pre kupujúcich, ktorí si uvedomujú módu.

Čítať:  Získajte to najlepšie z Magento & WordPress s FishPig

Bumove Elastic Armband: Najlepší náramok pre Versa 4

Čo keď sa vám nepáči nosiť Versa 4 na zápästí? No, existujú alternatívy. Tento náramok od Bumove používa pružný nylonový materiál, ktorý sa zmestí na paže s priemerom 7 až 14,5 palca. Ak nechcete nosiť hodinky na paži, môžete ich tiež upevniť okolo členku pomocou tohto pásika.

S týmto pásikom nezískate žiadne výrazné farby. Pravdepodobne vám dobre poslúži iba pri tréningu alebo behu. Pokiaľ ale neradi nosíte Versa 4 na zápästí alebo chcete tejto časti tela dať pauzu, zvážte radšej túto pásku.

Bands Geak 15 Pack: Najlepší cenovo dostupný balíček kapiel pre Versa 4

A napokon, ak je rozpočet obmedzený, ale chcete veľa možností prispôsobenia, mali by ste pravdepodobne zvážiť multibalenie. Tento konkrétny balíček od Geak obsahuje 15 pásikov dostupných v rôznych odtieňoch, ktoré sa hodia k akejkoľvek nálade, príležitosti alebo oblečeniu, ktoré ste si naplánovali.

Samozrejme, že môžete minúť oveľa menej peňazí na jednu kapelu, ale za približne 22$ považujeme tento balíček za skvelú hodnotu za peniaze, najmä pre tých, ktorí sú vyberavejší ako väčšina ostatných.

Najobľúbenejšie otázky a odpovede o 4 pásmach Fitbit Versa

Môžem používať svoje staré remienky Fitbit Versa 3 s Versa 4? Môžem používať svoje náramky Fitbit Sense s Versa 4?

Áno, podľa Fitbitu je Fitbit Versa 4 tiež kompatibilný so starým pásikom Sense a novým pásikom Sense 2.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE