Najlepšie nástroje na analýzu webových stránok

AnalyticsKeyOptions

Je čas začať používať jeden z populárnych nástrojov na analýzu webových stránok a začať merať výsledky svojej online prítomnosti? Webová analýza nekončí pri známom online nástroji spoločnosti Google na vytváranie prehľadov. K dispozícii je množstvo skvelých možností vrátane bezplatných a platených možností s rôznymi zameraniami, aby vyhovovali potrebám rôznych webových stránok.

Google Analytics

Vlastná služba Google Analytics, nepochybne najznámejší webový nástroj na vytváranie prehľadov na svete, nastavuje štandard pre svojich konkurentov s množstvom užitočných nástrojov na vytváranie prehľadov a elegantným používateľsky intuitívnym rozhraním. Merajte predaj a konverzie, analýzu obsahu a dokonca aj efektivitu vašich pridružených kanálov sociálnych médií – zadarmo.

Google Analytics poskytuje používateľom širokú škálu vzdelávacích zdrojov vrátane a návod na začiatok, články centra pomocia bezplatné online kurzy cez Univerzita konverziíčo z neho robí ideálnu platformu pre používateľov, ktorí sú noví v oblasti analýzy a vytvárania prehľadov a chceli by ďalšiu podporu na začiatok.

Clicky

Ponúka bezplatné aj platené programy, Clicky je populárnou alternatívou k službe Google Analytics a ponúka webovú analýzu v reálnom čase. Prémiové funkcie zahŕňajú sledovanie jednotlivých návštevníkov, sledovanie kampaní, teplotné mapy, upozornenia, analýzu videa, sledovanie kľúčových slov na Twitteri a ďalšie.

Clicky ponúka veľmi čisté a jednoduché rozhranie a je to užívateľsky prívetivý a efektívny nástroj pre blogerov a správcov webových stránok všetkých úrovní. Dá sa použiť samostatne alebo v spojení s iným nástrojom na vytváranie prehľadov, ako je napríklad Google Analytics. Pozrite sa na Klikavé demo pre lepšie pochopenie funkčnosti platformy.

Čítať:  Jednoduché spôsoby, ako zvýšiť efektivitu vášho tímu marketingu obsahu

StatCounter

Monitorovanie ľudskej činnosti v reálnom čase a ponúkanie jednej z najlepších bezplatných služieb webovej analýzy na svete, StatCounter má za cieľ pomôcť vám robiť lepšie rozhodnutia o vašej webovej lokalite. Bezplatné funkcie zahŕňajú všetko od nedávnej aktivity návštevníkov a štatistík prehliadača až po cesty návštevníkov, hĺbkové analýzy, analýzu kľúčových slov, zväčšenie používateľa a oveľa viac.

StatCounter je rýchly a pohotový a ponúka dobrú podporu pre používateľov, ktorí sú v oblasti analytických správ noví. Chcete to na vlastné oči vidieť v akcii? Pozrite sa na skutočnú webovú stránku Ukážka živých údajov StatCounter.

mäta

Cieľom mincovne je poskytnúť vám nový pohľad na vašu webovú stránku (geddit?) so zameraním na pomoc používateľom identifikovať, kde a o čo vzniká najväčší záujem. mäta je produkt na analýzu webových stránok s vlastným hosťovaním, ktorý je k dispozícii za jednorazový paušálny poplatok 30 USD. Funkcie zahŕňajú návštevy, sprostredkovania, vyhľadávania a informácie o predplatnom a prehliadači prostredníctvom kompaktného, ​​ľahko stráviteľného rozhrania.

Chcete ďalej rozšíriť funkčnosť Mint? Môžete si stiahnuť bezplatné pluginy pre Mint cez Peppermill. Chcete to vidieť v akcii? Pred nákupom môžete vyskúšať s a Živá ukážka mincovne.

Woopra

Woopra ponúka alternatívny pohľad na analýzu zákazníkov v reálnom čase s plánmi a cenami od bezplatných balíkov na nekomerčné použitie až po balíky pre začínajúcich podnikateľov a malé podniky, ktoré stoja 79,95 USD a 199,95 USD mesačne. Budete mať prístup k živému monitorovaniu správania zákazníkov a kľúčovým štatistikám webových stránok, upozorneniam v reálnom čase na dôležité aktivity návštevníkov, živému chatu na využitie informácií o zákazníkoch a ďalším.

Čítať:  20 najlepších stránok na nákup sledovateľov klubovne (2024)

Ak chcete vidieť Woopru v akcii na vlastné oči, môžete sa zaregistrovať na 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu alebo požiadať o demo.

Mixpanel

S filozofiou, že akcie hovoria hlasnejšie ako zobrazenia stránky, Mixpanel má za cieľ priniesť používateľom jednu z najpokročilejších analytických platforiem pre mobilné zariadenia a web so zameraním na reálny angažovanosť. Segmentačný reportovací nástroj Mixpanel zjednodušuje proces analýzy dát a zároveň umožňuje cielenejšie reportovanie. Zúženia mixpanelu vám pomôžu zvýšiť počet konverzií, zatiaľ čo údaje o používateľoch vám pomôžu lepšie porozumieť skúsenostiam vašich zákazníkov a marketingovým kanálom.

Mixpanel je bezplatný pre nenáročných používateľov, pričom platené plány začínajú od 150 USD mesačne pre začínajúce podniky.

KISSmetrics

KISSmetrics sa zameriava na softvér ako službu (SaaS) a informácie o zákazníkoch a prehľady o elektronickom obchode s cieľom pomôcť používateľom identifikovať, pochopiť a zlepšiť metriky, ktoré riadia ich online podnikanie prostredníctvom hodnotný analýzy. Tieto informácie sa pozerajú ďalej čo stalo, ale aj správy o SZO a prečo aby ste lepšie porozumeli svojim zákazníkom a ich správaniu, aby ste mohli naďalej zlepšovať svoj tok príjmov.

KISSmetrics začína od 150 dolárov mesačne. Ak chcete získať lepší pocit z platformy, môžete spustiť bezplatnú skúšobnú verziu alebo požiadať o ukážku.

Aké analytické nástroje používate?

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE