Najlepšie nositeľné zariadenia, na ktoré sa teším v roku 2024: Samsung, Apple, Google, Garmin a ďalšie

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Celkovo mal rok 2024 milovníkom nositeľných zariadení čo ponúknuť. Google zdokonalil svoj začínajúci rad chytrých hodiniek úctyhodným pokračovaním Pixel Watch, zatiaľ čo Garmin preukázal, že konzistencia je kľúčová s hŕstkou úspešných uvedení. Apple predstavil nový výkonný procesor a funky ovládanie gestami, zatiaľ čo Fitbit sa znova zameral na svoje rady fitness trackerov. Skrátka sa tento rok objavili všetci hlavní konkurenti.

A napriek tomu už ma túži vidieť to najlepšie, čo rok 2024 ponúkne. Dúfam vo všetko od vylepšenia softvéru cez lepšiu výdrž batérie a lepšiu integráciu až po inovácie. Nižšie sú uvedené najlepšie nositeľné zariadenia, ktoré sa teším na testovanie v roku 2024.

Samsung Galaxy Watch 6 (alebo 7?) Pre

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Od revolučného radu Galaxy Watch 4 s Wear OS sme s najnovšími novinkami spoločnosti Samsung viac ako spokojní. Keď spoločnosť upustila od svojho modelu Classic z radu 5, naši čitatelia sa takmer vzbúrili, ale rýchlo sme prepadli alternatívnemu modelu Pro s pridanou odolnosťou a špeciálnymi navigačnými funkciami. V čase, keď Samsung vrátil otočný rámček na naše zápästie s 2024 Galaxy Watch 6 Classic, sme boli odsúdení na nespokojnosť a teraz chceme to najlepšie z oboch svetov.

Čítať:  Google predlžuje časovú os pre aktualizáciu skúseností so stránkami

V roku 2024 budú Galaxy Watch 6 Pro jedným z najlepších nositeľných zariadení, ktoré dúfam uvidím. Spoločnosť môže namiesto toho preskočiť na Galaxy Watch 7 Pro a ja by som s tým bol aj v poriadku (čo je v mene, naozaj?). Priority upgradu by mali zahŕňať zosilnenú batériu, robustnú odolnosť, podrobné mapovanie a extra leštenie pre vlastné poňatie Wear OS Samsung.

Samsung Galaxy Ring

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Nedávne hodinky spoločnosti Samsung zaznamenali obrovský úspech, pretože poskytujú všestranné zážitky zo šikovných hodiniek a spoľahlivé sledovanie kondície. Teraz má Samsung v hre šikovný prsteň s patentmi, ochrannými známkami a údajným dátumom uvedenia už v januári 2024. Veľmi sa teším, až uvidím konkurenta vstúpiť do arény malých rozmerov a vyzvať súčasného lídra smart ringu, prsteň Oura 3.

Súčasné úniky naznačujú rôzne vzrušujúce funkcie a špecifikácie a som spokojný s tým, že Samsung Galaxy Ring ponúkne značné nástroje na sledovanie zdravia. Tiež očakávam robustnú platformu na sledovanie spánku, ktorá bude konkurovať jednému z hlavných ťahákov zostavy Oura Ring. Jednou z mojich najväčších nádejí je, že Samsung uvedie na trh tenší dizajn vo viacerých veľkostiach.

Prsteň Oura 4

Kaitlyn Cimino / Android Authority

V súvislosti s tým môžu zákazníci pravdepodobne očakávať uvedenie Oura Ring 4 niekedy v tomto nadchádzajúcom roku. Upútavky spoločnosti, rastúce zvesti a trojročný model uvedenia na trh naznačujú, že sa pracuje na novom modeli. Osobne sa mi páči možnosť nositeľného zariadenia s menším odtlačkom palca (a neustále ma ohromilo holistické sledovanie Oura), takže by som rád videl novú generáciu, ktorá ponúkne ešte viac.

Čítať:  Vybudovanie stránky Dropship s produktmi značky

Pre začiatok, akvizície Proxy, digitálnej platformy pre signál digitálnej identity spoločnosťou Oura, naznačuje, že spoločnosť môže priniesť podporu digitálnych platieb ďalšej generácii. Tento možný vpád do šikovných funkcií je vzrušujúce, ale tiež dúfam, že spoločnosť vylepší svoje nástroje na sledovanie aktivity. Obmedzené tréningové metriky robia z prsteňa, ktorý nie je vhodný pre serióznych športovcov, ktorí hľadajú spoločníka do posilňovne.

Apple Watch X

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Jedným z nositeľných zariadení, o ktorých sa traduje, že majú pristáť v roku 2024, je výročná edícia Apple Watch nazvaná Apple Watch X. O novom zariadení sa hovorí, že bude pripísané ceruzkou k desiatemu výročiu uvedenia tohto radu. To ponecháva malý priestor pre zmätok, pretože Apple oznámil svoj koncept chytrých hodiniek v roku 2014, ale prvé zariadenie uviedol na trh v roku 2015. Držím palce, aby spoločnosť počítala od skoršieho dátumu.

Hoci sa povesti ohľadom potenciálnych funkcií a designu rôznia, očakávame dostatočnú revolúciu, aby sme túto príležitosť náležite označili. Apple rok čo rok zavádza malé, iteratívne zmeny, ale čudoval by som sa, keby takýto špeciálny model neponúkal niečo nové. Navrhované možnosti zahŕňajú všetko od displeja microLED po monitorovanie krvného tlaku a detekciu spánkového apnoe. Tiež dúfam, že Apple Watch X ponúka lepšiu výdrž batérie (prosím… je čas).

Garmin Fenix ​​8 a Epix 3

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Čítať:  Pokročilé pracovné postupy Git & Použitie

Aj keď by sme neočakávali, že Garmin vydá aktualizácie týchto dvoch lineupov až do roku 2024, to mi nebráni byť nadšený z ich príchodu. Rad Fenix ​​a Epix predstavuje špičkové multišportové zariadenia značky a ponúka takmer identické zážitky s rôznymi obrazovkami.

Zatiaľ čo AMOLED vychvaľujúci Epix 3 ponúkne krásny, farebný displej, Fenix ​​8 sa bude chváliť solárnym nabíjaním pre prakticky nekonečnú výdrž batérie. Oba budú nabité najpokročilejšími funkciami Garmin pre tréning a sledovanie zdravia. Garmin zoskupil najnovšie modely Fenix ​​7 Pro a Epix Pro, ktoré boli uvedené na trh v máji 2024, a sme ochotní sa staviť, že sa spoločnosť bude držať formátu dva naraz.

Google Pixel Watch 3

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Google je teraz ďalší rok vo vývoji chytrých hodiniek a už sme zaznamenali výrazné zlepšenie (našťastie). Na základe presne dvoch uvedení zariadení bude Google pravdepodobne pokračovať vo vzore každoročných uvádzaní hodiniek Pixel Watch 3 v roku 2024. Vďaka tomu bude tento rad konkurencieschopný s Apple a Samsung a ponúkne používateľom potenciál každoročného zdokonaľovania.

Je ťažké sa sťažovať na inteligentné hodinky nabité špičkovými nástrojmi Google a robustným obchodom s aplikáciami. Určite sme fanúšikmi toho, ako zariadenie využíva vlastníctvo platformy Fitbit spoločnosťou Google. Moje najväčšie nádeje na potenciálne Pixel Watch 3 sú základné: lepšia výdrž batérie a viac možností veľkosti. Tiež by som sa nebránil vylepšeniu presnosti GPS linky a nejakému vyžehleniu pokročilejších zdravotných funkcií.

Čítať:  7 spôsobov, ako optimalizovať obrázky: Čo je WebP vo WordPress?

Garmin Lily 2

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Aby som bol úprimný, neboli sme nadšení, keď Garmin spustil Lily zameranú na ženy. Bolo to vzácne sklamanie zo strany spoločnosti, ktoré príliš zjednodušilo užívateľskú skúsenosť a ponúklo anemickú sadu nástrojov. Tiež sa nám nepáčil design. To je dôvod, prečo následná Lily 2, o ktorej sa hovorí, že dorazí v roku 2024, je jedným z nositeľných zariadení, pri ktorých sa tento rok najviac tešíme na uvedenie na trh.

Venované zameranie na zdravie žien je stálym trendom na trhu. Na tento účel mnoho spoločností pridalo kľúčové nástroje a senzory, ako je telesná teplota a sledovanie cyklu. Dúfame, že Lily 2 splní štandardy súčasnej konkurencie a zároveň ponúkne jedinečne pokročilú tréningovú platformu Garmin.

To sú nositeľné zariadenia, na ktoré sa najviac tešíme v roku 2024. V nižšie uvedenej ankete nám dajte vedieť, na ktoré nositeľné zariadenie sa tešíte.

Na aké nové nositeľné zariadenie sa v roku 2024 najviac tešíte?

880 hlasov

Samsung Galaxy Watch 6 (alebo 7) Pre

16%

Samsung Galaxy Ring

14%

Prsteň Oura 4

9%

Apple Watch X

8%

Garmin Fenix ​​8

18%

Garmin Epix 3

14%

Google Pixel Watch 3

16%

Garmin Lily 3

5%

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE